IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

little_miracle
19. júl 2011

@walta ved hej - docent je teraz 2 tyzdne na dovolenke........my sme nechceli cakat - nech nam aspon ziadost frciiiiiiiiiii do poistovne.

ketere
19. júl 2011

@zubrienocka jééééééj, teškam sa veľmi..... aj cem už usg!!!!!!! 😠 😠 😠 Som veľmi rada, že je všetko v poriadku.... Ty už budeš 4.8 mať druhý a ja len prvý...hmmmm 😖

ketere
19. júl 2011

@zubrienocka aj mne manžel včera povedal že: "jaký balón" ... no neni hovado?? 😀 😀 myslím, že to ten utroš... a inak čo som sa včera cítila tak na chrípku, dnes už zdá sa, že nič... super, sa teším, že nebudem musieť do seba niečo cpať... Ale mama mi povedala, že to môže spôsobovať to tehotenstvo, že niekedy ma bude všetko bolieť.... tak uvidíme.. 😀

ketere
19. júl 2011

@zambilka zlato Tvoja fazulienka ťa neopustí... bude to OK, neboj🙂 verím tomu, nemôžeš pretrhnúť naše trio 🙂 už sa teším na piatok 🙂

walta
19. júl 2011

@fomarik to aj ja tuzobne ocakavam.... nech je uz 1.8.- idem na hcg test 🙂

walta
19. júl 2011

@little_miracle ano, je na dovolenocke, dojde az zaciatkom augusta do centra... mne to sam povedal, preto mi ET robila dr. lattakova 🙂

zubrienocka
19. júl 2011

@ketere Treba tym nasim muzom primiesat utros do polievky, nech tiez vedia co to je 😀 😀 😀

zubrienocka
19. júl 2011

@walta Verim Ti.... Najradsej preskocit tieto 2 tyzdne 🙂

walta
19. júl 2011

@zubrienocka snazim sa na to nemysliet, ved je to este daleko.... inak, nevies kolko bude trvat v centre vysledok hcg? asi to hned v ten den neurobia,co? ci? 😀 😎

ketere
19. júl 2011

@walta ja som mala výsledok v deň odberu okolo 10,00 hod... ale niektorí majú až na druhý deň.

tinasc
19. júl 2011

@zambilka snáď ešte nie je nič stratené.... držím palce 😉

tinasc
19. júl 2011

@zubrienocka tak super, videla si bublinku? teším sa s Tebou 🙂 ja idem konečne zajtra k môjmu obvodnému, som zvedavá čo mi povie, že kde som bola doteraz 😀

tinasc
19. júl 2011

@walta no tie dni čakanie to je fakt na hlavu 😉 ale neboj prejde to... no u nás v centre mám výsledok v ten deň po 14.00 hodine...

walta
19. júl 2011

@ketere cize tebe krv brali v centre?

walta
19. júl 2011

@tinasc ahaaa, no snad to aj ja budem vediet v ten den... no nebudem vam klamat, som zvedava 🙂

tinasc
19. júl 2011

@walta no neviem do akého centra chodíš... ale dúfam, že budeš vedieť výsledok už v ten deň 🙂

walta
19. júl 2011

@tinasc chodim do BA do ISCARE.. snad ano 🙂

tinasc
19. júl 2011

@walta ja myslím, že ak ti budú brať krv v centre, tak by si to mala vedieť hneď v ten deň... ak by si si dala brať u obvodného, tak by to mohlo chvíľku trvať 🙂

walta
19. júl 2011

@tinasc aj ja si to myslim.... a ked bude treba pockat, tak pockame, ni je tam toho 😀

tinasc
19. júl 2011

@walta no chvíľku áno, ale kto by to nechcel vedieť hneď? 🙂 😉

walta
19. júl 2011

@tinasc 😀 😀 😀 😀 ved to 🙂 🙂 🙂

ketere
20. júl 2011

@walta hej v centre

kaaaty
20. júl 2011

@ketere Ahoj ako sa máš? Trápia ťa aj tehu nevolnosti? Kedy ideš na kontrolu? To mám teda otázok... 🙂
Ja občas cítim blbo ale inak nič....v piatok ideme na druhe sono....
Už ste povedali okoliu tu radostnú správu? Ja ešte čakám asi povieme až keď dostanem knižku....

apolenka6
20. júl 2011

@kaaaty
@ketere dobré ránko! chcem vám ,len poradiť nič ešte nehovorte rodine ,vlastná skúsenosť ☹ potom čo som to oznámila som to musela odvolať 😒 verím,že sa vám to nestane a všetko dotiahnete do úspešného konca 😅 😲

apolenka6
20. júl 2011

@zambilka to ešte nič neznamená ked si mala na začiatku nízke Hcg..ja som mala hned vysoké a aj tak to nedopadlo dobre...tak nestrácaj nádej 😉 😉 😉 držím palce!!

apolenka6
20. júl 2011

@walta tak nech sa ti drobci pekne zabývajúú 😉 😉

apolenka6
20. júl 2011

@aby tak hovoríš že bude žatva??? 😀 😀 teším sa a nech sa to tento krát podaríííí!!!

apolenka6
20. júl 2011

@fomarik tak počasíčko vám dnes praje a nie je tak teplo 🙂 štastnú cestu a napíš všetko čo novéééé.....ách aké zvláštne ved dnes si bola v Helíku naposledy 😕 🙂 ale patrí im vdaka 🙂
PS: medvedku daj labku ... 😀

apolenka6
20. júl 2011

@katy33 ranný rituál ... 😀 😀 😀 si ma pobavila ,musíme naplánovať dalšie "rande" nemám už čas písať ,lebo sa musím ísť zmeniť na ludskú podobu a šup do práce 😉 pekný deň!!!

tinasc
20. júl 2011

@kaaaty
@apolenka6 ak všetko dopadne, tak my počkám s oznamovaním ešte tak aspoň mesiac... nechceme zbytočne skoro, aj mm je dosť zdržanlivý... takže niet sa kam ponáhľať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre