IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
25. júl 2011

@dzuli08 takže pekný víkendík za vami. Aj maličkú ste zobrali na jej prvý výletík 😀 😀 😀 . Prečo som si ja myslela, že IUI ti vyšlo na 1x? No, nič.... som sklerotik 😖

fomarik
25. júl 2011

@zuzanka7834 zlatá moja, vysvetli... ty si vedieš o všetkých na koníkovi nejaku dokumentáciu??? Pýtam sa, lebo ty vieš komplet všetko. Alebo máš taku dobru hlavičku...ved ty si génius. To ako sa dá zapamätať všetky tie informácie? Co nejdeš do talentu? Naučíš sa naspamäť telefonny zoznam a máš to vrecku 😀

dzuli08
25. júl 2011

@tinasc Moje, je mi to tiež ľúto, ale ako píšeš, aspoň vieš, že sa ti dá otehotnieť a to je veľmi dôležité. 😉

si31si
25. júl 2011

ahojte tak dnes som si robila test a nist negativny ☹ a zajtra idem do martina na sono a krv celkom zbytočne ach jaj

zuzancek22
25. júl 2011

@pici no čo to čítam aký oktober, pekne spolu pojdeme v septembri, ved bude spolu tehu.

pici
25. júl 2011

@zuzancek22 ked nahodou nie, tak ty ma budes uz tehulkovsky vyckavat.. uvidime este podla toho ci idem na dovolenku, ci mi manzel zaplati :D ked ano, tak v septembri pojdem tam , a v oktobri sa k tebe pridam

pici
25. júl 2011

@si31si krv je jedina spravna odpoved... nezufaj este...ano?

dzuli08
25. júl 2011

@fomarik Netráp sa, ty si už myšlienkami mimo. Stále rozmýšľam ako sa ja budem cítiť, keď sa bude deň D blížiť, ale vo mne asi prepukne ten strach z pôrodu. A ty si taká fajnučká kľudnučká :D :D

dzuli08
25. júl 2011

@zuzanka7834 No máme sa fajnučko drahá, bruško rastie. V páse už máme z 68 už 102 :D Ale malá je nejaká lenivá, veľmi málo kope a to ma prepadne taká neistota. No ale ako doktor povedal : Komu by sa chcelo kývať v takomto počasí :D :D.

alibabaa
25. júl 2011

@sijust ja zomrem .. uzasne.. som nemyslela ze aj taki chlapi existuju.. mas uzasneho manzela 🙂

sijust
25. júl 2011

@alibabaa jeej moja,tak toto mi dobre padlo,dakujem 🙂 mna to tiez prekvapilo...dufam,ze tuto moznost nebudeme musiet vyuzit...aj ked clovek nikdy nevie,aj na to sa pomaly pripravujem...lebo viem,ze to ivfko nemusi byt uspesne...u vas to mojecka ako vyzera?

aby
25. júl 2011

Ahojte babule,
@zuzanka7834 kujem
@fomarik hoj takže ráno my sovedali že je ich tam 11, ale 7 dozretých a nakoniec odsali len 5 lebo že tie dve boli len 1tkové no uvidíme čo bude zajtra zas strach ešte mi aj blbje je Galo sa snažil aj odsať cystu moc mu to nešlo , že je tuhá mňo ale aký zlatý že to sa potom porieši po pôrode 😀 😀 😀 som sa smiala.
Fuj hnusná narkóza neznášam ju 😒

katy33
25. júl 2011

Ach babulky , chvilu som tu nebola a toto 😔 😔 ☹
@tinasc Slniečko moje, velmi ma mrzi a je mi strašne luto, že si musela toto prekonat, no verim, že si silna osôbka a časom sa pôjde do posledneho uspešneho kola. Jedine, čo mi nejde pochopit , je tvoj dr., ved ako mohol vidiet srdiečko 😕 Mojenko, tvoja princeznička ta lubi najviac na svete a ja viem, že jej čoskoro oznamite, že bude mat bračeka , al. sestrička, resp.oboch zaraz 🙂 😉 Drž sa nám, anjelik....

walta
25. júl 2011

@si31si ahoj.... co si podstupila? IUI ci IVF? Lebo aj ja idem na krv 1.8., ja som po IVF 🙂

katy33
25. júl 2011

@aby Mojenko, 5kuskov je krasny počet, nech su to najkvalitnejšie vajuška na svete 😉 Tak Galo ta dneska opačoval 😀 ..no a stym pôrodom mal pravdu, potom sa bude riešit ta potvora jedna 🙂 😉 Zlatinko, pekne si oddychni, vyspi narkozu a teš sa na babulčiatka 🙂 😉

adikasala
25. júl 2011

@aby drzim palce aby si mala krasne silne embrijka co sa budu tesit ku maminke na 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂

katy33
25. júl 2011

@zuzanka7834 No, mojenko, ja som tu sms hned brala ako znamenie, takže ja tomu verim na 1000000% 😉 Cestovat budeš s fazulienkami v brušku 🙂 Tak už papkaš tabl. o chvilu tu bude odber, vklad a už túžim čitat tu tú úžasnu spravičku 🙂
My sa mame super, od utorka už máme každy den pohyby - je to zatial take šivorenie, no je to ten najúžasnejši pocit a konečne zasa troška bruško vykuklo 🙂 Veru ešte nevieme, či tam má drobčiatko paličku, al. čiaročku 😀 😀 😀 ...8.8. ideme do MT na sono a tam nam slubili, že nam už určite povedia, tak to bude adrenalin 😀 Eštte nemame nič kupene, ale ved to sa dobehne 😉 Mojenko a kedy idete najbližšie na nejaku kontrolu?

katy33
25. júl 2011

@adikasala No, takže vy sa nám chystate do NR 🙂 My bývame pol hodinku cesty odtial 🙂 Len si pekne-kraasne užite dovolenočku a spolu aj s apolenočkou si prineste darček z cesty 😀 😉 To by bola nádhera, juj, kiež by , babulka moja🙂

adikasala
25. júl 2011

@katy33 ahojky davno si tu nebola zanedbavas....alebo robis pizze s drahym??? 🙂 🙂 no uz sa tesim do nr aj preto ze sa budem vidiet zo sestrickou po 3 rokoch ona zije v australii,sa nam tam pred3 rokmi vydala 🙂 a samozrejme aj na dovcu kde by som velmi chcela aby sa podaril ten zazrak 🙂 🙂 🙂

si31si
25. júl 2011

@walta ja som mala 1iui

sijust
25. júl 2011

@walta drziiim strasne moc...a myslim na teba! 🙂

fomarik
25. júl 2011

@aby Takže máte 5 odsatých vajok? No tie sa teraz pekne budu deliť a ešte si aj zamrazíte. Ale vyjde vám to na prvý šup. A cysta sa teda bude riešiť po pôrode? No, väčšiu motiváciu mať nemôžeš 😉

fomarik
25. júl 2011

@si31si počka j na krvičku...to je 100% 😉 . V krvi máš väčšiu koncentráciu hcg ako v moči. Ešte nezufaj 😉

fomarik
25. júl 2011

@dzuli08 Tak maličká je lenivá? No, ale v tomto depkovom počasí sa jej nemožeme diviť 😉 ...ako ti povedal doky. 😉 Náms a to kráti, a stále sa nebojím. Neviem, možno to na mna dolahne tesne pred.... ja som úúúplne v pohodičke. Veľmi ale veľmi sa teším...to je asi tak všetko, čo pociťujem...neviem sa už dočkať 😉
Ja v stredu idem na CTG do porodnice, uvidíme čo nám tam povedia. Už by som chcela vedieť termín sekcie.

fomarik
25. júl 2011

@katy33 zlatík, tak pohyby drobčiatka už pekne cítiš každý dn? Jéééj 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅 ...však je to úžasné, ked ti v brušku cítiš šimranie? 😉 8.8 - aký pekný dátum,...a vy sa dozviete či je to palička alebo pásik 😉... no, zatiaľ tu prevládaju čiaročky, možno vyrovnáš skore 😉

alibabaa
25. júl 2011

@sijust my sme dali pauzu, a teraz najblizsie ideme v septembri na iui. ak bude neuspesne, tak este jedno a potom hop hop do ivf.. ☹

sijust
25. júl 2011

@alibabaa to je dobre,ze ste si dali pauzu...takze mas dve iui za sebou...dufam,ze len uz len jedno pred sebou a to bude uspesne...my tiez ideme na "to" v sept.teda zacinam stimulovat...vklad by mal byt niekedy koncom oktobra,najneskor do 6teho nov.kvoli poistovni ☹ zevraj to teraz dost poistovne sprisnili,dovera to uz stiahla max tri mesiace na vyber liekov a pol roka na vklad...a robia velke problemy so znovu schvalenim,ked niekomu prepadne ziadost ☹ aby sa nepos*ali 😠

katy33
25. júl 2011

@adikasala Ako si uhadla 😀 ...ale pizze som veru nevrtila 😀 ...bola som ich tam na vikned pozriet-v robotke, boli tam aj hody, tak som bola na cukrovej vate 😀 😀 😝 To je úžasne, že sa uvidiš so sestrou po takom dlhom čase...musi ti byvyt určite za rodinkou smutno 😔 ...ale teraz sa aspon vykecate, nebudete vediet skončit 😀 Dovča bude určite skvela a aj so zázrakom, ver tomu 😉

katy33
25. júl 2011

@fomarik ano mojenko, hemžime sa pomalinky každy den a už začali tie stresy, čo sa deje, ked dlhšie drobčeka necitim, no si vravim, že ved nam pohyby ešte len začali, tak určite nemôžu byt vo velkej intenzite a tak často...je to velmi smiešne take to bublinkovanie, ja vždy skriknem a smejem sa a mm so mnou, lebo už vie, že sa červiček pohýbal 😀 😀 😀 ..ved i tak , ked si to tak vezmem, tak mi pohyby začali na začiatku 18tt a to je super, že ich citim tak zavčasu 🙂 ....no veru, mm si bol isty, že je tam pindurik, no ale ako sa nam bliži termin v MT, tak už začina premyšlat nad dievčenskym menom 😀 😝 Ja ti verim, mojenko, že sa princezničky nevieš dočkat, vede my to mame ešte ako daleko, a tiež už tak velmi tužim držat baburiatko v naručí 🙂 Prvé, čo si chcem objednat pre mimi, je baby šatka, aby som mohla, chrustika mat stale pri sebe a citit, jeho teplučko 🙂 😲 😲

katy33
25. júl 2011

@sijust No to je teda nechutne,, čo zasa tie poistovne dokazali vymysliet...mali by si uvedomit, že tieto problemy mame najmä kvôli štatu, ako nás dnešna doba nuti nonstop pracovat, aby sme vedeli prežit, byt v strese a všetky tie veci okolo toho 😠 A take neskutočne peniaze odvadzame do ich vrecak, ach jaj, su to hnusoby 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre