IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
26. júl 2011

a takto rastieme
šede gacare - 34tt,
červené gacare -35tt,
ružové - 36tt.

zambilka
26. júl 2011

ahojte 🙂
@fomarik fíííha krasne bruško 😉 aj ja chcem 🙂

fomarik
26. júl 2011

@zambilka neboj, budeš mať aj tie strie...až po uši. 😉 😉 😉 😉 😉 Ja vás chcem nakaziť komplet všetky 😀

zambilka
26. júl 2011

@fomarik 😀 už by bolo načase 😉 inak teraz čo pojdem v septembri na iui budem celi čas doma idem pekne na pn hore pupkom pri telke 😎

fomarik
26. júl 2011

@zambilka správne, aj ja som tak bola počas uspešnej IUI. Pn-ku som mala odo dna prvej folikulometrie. Nič som nechcela podceniť a skutočne som len ležala ( i ked to nie je choroba), ale predsa.... nič ťažké som nezdvihala, nič namáhavé som nerobila...celý celučičký čas až do pozitívnej krvičky. teraz to vyjde n a100%.....uvidíš 😉

zuzana151
26. júl 2011

@fomarik waw Lucka vy uz ste riadne velke podla mna to pride skor ...a ako sa citis??

adikasala
26. júl 2011

@fomarik ty brdo to uz je naozaj velke brusino!!!!cakame na stafetu ty porodis a ja budem mat ovulku tak cakame 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 inak to ani nemoze byt 🙂

apolenka6
26. júl 2011

@fomarik nie ešte nevyrážame ,ale ak chceme last minute tak na rýchlo a ak by sa nám podarilo niečo kúpiť vo štvrtok al. piatok tak už si začínam pripravovať veci... 😕 teda skôr musím si poprať čo budem chcieť 😉 aby všetko bolo pripravené ..určite dám vedieť ked už bude dovolenka kúpená 😵
Inak bruško máš priam na prasknutie ja si myslím,že dlho to nebude trvať 😉

walta
26. júl 2011

baby, ja mam take nafuknute brucho, ze az.... aj ma samozrejme pobolieva, o tom uz ani nehovorim... jaaaaaj, slak ma ide trafit z tej nedockavosti 😀 .... no, nech je uz tak, alebo tak, chcem vediet, na com som 😎

apolenka6
26. júl 2011

@adikasala tak to si viem predstaviť ako si musela cez prázdniny oberať uhorky 😀 si tak myslím ked ste ich mali na predaj 😕 ja som vždy cez prázdniny pomáhala zavárať to si pamätám a nechcelo sa mi ,ked druhé deti behali a ja tak pracovne,ale dnes som šikulka a viem ako sa to robí -čo? ako som sa sama pochválila 😀 😀
Jasné naspäť sa vraciam 2v1 😀 😀 a ty tak isto!!!

dzuli08
26. júl 2011

@fomarik Tááák to je riadne bruško. Livinka si tam robí riadny bejvák :D. Ináč od 7. mesiaca to riadne rastie, však? Ja som tak 5,6 mesiac mala stále rovnaké a teraz mi nejak znova nabehlo. Dnes dokonca keď som bola v obchode, tak mi spadol na zem lístok a keď som sa preň zohla, skoro ma vyvalilo kvôli brušku. Až jedna teta o 20 rokov staršia sa radšej zohla a podala mi ho :D

tinasc
26. júl 2011

@fomarik tak to krásne rastiete 🙂 už čochvíľa a budete traja 🙂

adikasala
26. júl 2011

@apolenka6 no bolo tak nejak stymi uhorkami 🙂 po dovolenke sme tu tehule ver tomu musime verit ze to bude naozaj.....bud pozitivna predstavuj si ako uz drzis v naruci babo.pomaha to 🙂 🙂 tu knihu tajomstvo by si si mala zobrat na citanie 😎

dzuli08
26. júl 2011

@apolenka6 To je parádička, Egypt je moja srdcovka. Nezabudnite si ale pribaliť nejakú šaraticu do batožiny, aby črevné chorobky išli bokom. My sme si tak ulievali na dovolenke v Tunise a bolo nám parádne :D

dzuli08
26. júl 2011

Pomóóóc mňa tak bolí chrbát ☹ ☹

tinasc
26. júl 2011

babulky, ja som dnes taká ubolená, také kŕče aj včera večer, aj dnes ráno ma chytili, že som si myslela, že sa budem plaziť, telo sa čistí, ale také čosi zo mňa ide, v živote som také niečo nevidela... doktor na sone tvrdil, že je všetko v poriadku a že sa telo musí dať do poriadku, potrvá mu to pár týždňov... ale keby to aspoň tak nebolelo...

adikasala
26. júl 2011

@tinasc ahoj to mije luto ze musis aj ktomu vsetkemu aj trpiet od bolesti 😠 😠 anemozes si dat nejaku tabletku aby tt to trosku utlmilo tu bolest?neboj prejde aj toto a bude lepsie 😒 posielam ti silne objatie

tinasc
26. júl 2011

@adikasala veď to, že nielen že nebudem mať bábo, ale ešte aj k tomu si to takto musím odtrpieť... no nič.. tabletku som si dala, ale nezabrala, potom magnézium na uvoľnenie aj čaj z materinej dúšky, som si to vyčítala z knižky, že by sa to dalo na maternicu... ale zostalo mi také ubolené brucho, na dotyk to bolí aj keď krče už povolili...

fomarik
26. júl 2011

@tinasc joj, zlatík, tak ty máš ešte k tomu bolesti? No, ja ťa nepoteším, ale ja som po tom zákroku, čo si mala ty ( ja to nechcem ani pomenovať) mala také stavy 6 týždnov...až kým neprišla prvá ms. Ale pri druhom ( lebo prvýkrát ma zle vyčistili a mala som veeeľké problémy), to už bolo v pohodičke. Dufam, že budeš čím skor v poriadku zlatko naše.

tinasc
26. júl 2011

@fomarik ďakujem... a ty si toto prežila dvakrát?????

fomarik
26. júl 2011

@dzuli08 s tým zohýnaním...ani mi nehovor. Mne ked niečo spadne, tak to dvíham nohami...ako taký postih 😖 . ja už nepozametám, nevyberiem prádlo z práčky,.... no, čo, mám kvalitne obmedzený pohyb s takým brušinom. Mne sa to bruško rozbehlo od 30tt...týžden čo týžden vidieť zmenu a to očividne.

fomarik
26. júl 2011

@tinasc Raz potrat...prestalo sa vyvíjať srdiečko, no a druhýkrát ma čistili po prvom kyrete, ktorý urobili zle.

fomarik
26. júl 2011

@tinasc kolko injekcií ti pichli na stiahnutie maternice? Nevieš náhodou? lebo bruško bolí aj od toho...ked sa dáva do povodného stavu.

tinasc
26. júl 2011

@fomarik aha... no teda... niekto si nevedel urobiť poriadne prácu 😠 😠 😠 ale už sa budete len tešiť 🙂 takže budúci týždeň to už bude? ešte nevieš, kedy máte termín?
nepichli mi žiadnu injekciu...

fomarik
26. júl 2011

@tinasc nie, nepichli? Tak to nechávaju asi na prirodu.
No, nerada na to spomínam,a práve preto viem, ako sa cítiš. Nedá sa cez to tak ľahko dostať.
Neviem, kedy presne príde náš den D. zajtra idem na pasy do porodnice, tak snád mi už termín alebo niečo bližšie k tomu povedia.

fomarik
26. júl 2011

@walta trpezlivosť, trpezlivosť...klídek. Ja viem, mne sa to hovorí, že? Ale pondelok sa závratne blíži 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
26. júl 2011

@adikasala jasné mojka, ja rodím, ty ovuluješ...tak kde je problém? 😎 😎 😎 😎

fomarik
26. júl 2011

@apolenka6 ak pojdete ešte tento týžden last minutom, tak možno po vašom návrate už budeme traja...a vy tiež!!!!!!

tinasc
26. júl 2011

@fomarik no veru, duša sa tak ľahko nezahojí...
a určite to bude prvý augustový týždeň?

fomarik
26. júl 2011

@zuzana151 cítim sa fajnovo 😎 . Malá sa mi pretáča o sto šesť...niekedy je to taká bolesť, že sa mi zahmlí pred očami, ale je to kráásne. 3x denne sa jej čká.... máme to odsledované. Ten chrbát ma bolí, no a nedá sa mi dobre spávať - bud som každu chvilku hore, chodím stále cikať, alebo si neviem tu správnu polohu a proste nedá s ami ani ležať, najlepšie mi je, ked som v sede a opretá o postielku malinkej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre