• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

2. decembra 2016 
@aby no vidíš, lenže ja 34 a mm 40... takže my už nemáme toľko času... :wink:
27. júl 2011 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinasc to je to, ten čas :unamused:
27. júl 2011 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula123 ahoj ja chodím k dr lattakovej a som spokojná :slight_smile:
27. júl 2011 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky! Hadajte s kym som sa dnes stretla? S nasou Lucinkou a poviem vam, je to nadherna tehulka!!! Pohladkala som Livi a Lucka ma poplula pekne nazivo (no okolo stojaci museli mat z nas sou!) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A teraz idem daco robit, lebo ak teraz nevstanem od PC, budem tu az do vecera a doma nic nespravim :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2011 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zuzanka7834 :grinning: dufam že ta dooobre poplula :wink:
27. júl 2011 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinasc ja 35 a mm 28, ja ok a on štrajkuje :slight_smile:
27. júl 2011 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludinka pričina je asi endometrioza, lebo inak je všetko ok, bola som aj na prefukoch bo si mysleli, že vajcovody nebudú priechodné, ale boli, takže to pripisujú ten endometrioze
27. júl 2011 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 a tie prefuky ta velmi boleli?
27. júl 2011 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dzuli08 to vazne si tiez citila tak neskoro ?? No si ma trochu upokojila, uz som mala zo seba zly pocit ze som zla matka, kt ani neciti vlastne dieta :sweat_smile: aj v poradni sa ma stale pyta ci uz citim pohyby tak som uz nevedela ci mam zacat klamat,ale naco ? radsej poviem pravdu :slight_smile:
27. júl 2011 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aby keby len tak rýchlo neletel... však teraz budem čakať minimálne 4 mesiace, kým sa k niečomu dostaneme, tak bude aj január... ufff
27. júl 2011 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursula5 tak snáď sa čoskoro zadarí :slight_smile:
27. júl 2011 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinasc tak ja som presvedčená žeby to mohlo výjsť na prvý pokus, ale to nik netuší, uvidíme, len sa bojím tých hormónov a neviem do čoho idem a hlavne sklamania k to nevýjde, ale som rozhodnutá ísť ďalej :grinning:
27. júl 2011 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zambilka Ja som u nej bola len 1x, no bola veľmi milá.
Ako dlho k nej už chodíš?
A čo ste všetko už podstúpili?
27. júl 2011 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursula5 ak to neskúsiš, tak sa nedozvieš... a potom si budeš možno vyčítať, že si preto mohla niečo urobiť a neurobila si...
27. júl 2011 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinasc no neboj ak nám to nevíde tak aspoň rok, lebo nebudú peniaze lebo sa ideme sťahovať do teraz nás to stálo kolo 2500€. No nič nejdem to zakríknuť :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
27. júl 2011 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludinka po prefukoch ked som za zobudila z narkózy, tak normálne ako po laparke
27. júl 2011 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinasc pravdu máš a takto berieme obaja :slight_smile:
27. júl 2011 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aby ale vyjde, musí.. a čo vás vyjde 2500euro? nebodaj to ivf????
27. júl 2011 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 a kam ides na dovcu? :wink: :wink: :wink:
27. júl 2011 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aby ahojky, no, stale ma pobolieva podbrusko, to uz neriesim, a citim sa nafuknuto, neda sa mi poriadne ani stiahnut brucho, take divne to je. Cim vobec nechcem navodit atmosferu, ze som tehu, len toto je sucasny moj stav.
27. júl 2011 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sijust ahoj, ale coby nie? stale rovnako sa citim :frowning2:
27. júl 2011 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dzuli08 no mal by sa chystat 9.9,ale uvidime,ci to aj vtedy bude.ci nas nebude natahovat.
27. júl 2011 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana151 ja som prvé bublinkovanie pocítila koncom 20tt. Takže o chvíločku to už príde :wink:
27. júl 2011 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
A ja som dnes bola so @Zuzankou7834 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Prišla ma pozrieť do nemocnice, ked sme s bábikou boli na záznamoch.NO zlatá je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Babula má už 3400g :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , na svet sa ešte nepýta. Další záznam o týžden
27. júl 2011 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@fomarik no velmi by sa mi pacilo keby naozaj stafeta zafungovala :slight_smile:
27. júl 2011 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fomarik jeej teba tak rada citam :slight_smile: moc drzim palceky,aby vsetko dobre dopadlo a uz ste boli s Livinkou spolu :slight_smile:
27. júl 2011 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@walta moja zlata,uz to vydrz...ved pre mimi vsetko...myslim na teba :slight_smile:
27. júl 2011 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 tu knihu si si uz mala davno kupit a teraz je aj nove vydanie este lepsie..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neboj bude vsetko len treba mat trpazlivost a optimizmus.....uz si pobalena? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som uz myslou v turecku,,, :sunglasses: :grinning:
27. júl 2011 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinasc tak mi je luto,cim vsetkym si musela prejst...drzim palce...nech to vsetko rychlo preboli a mohlo sa zacat znovu...vela sil prajem... :slight_smile:
27. júl 2011 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak som šikovnica stihla som byť už v Heliose, začalo mi byť ešte horšie ešte zimnica potom horko ma zalievallo na vracanie a ani vycikať som sa nemohla som revala pri tom :frowning2: tak som volala a Galo aj Gaťová ma počkali, zlatý.
som nemohla ani s postele vstať :confounded:
Tak tá svinská cysta sa tak na prd rozptýlila, že mi tlačí na mechúrek aj maternicu tak mi dali tramal ale je mi stále na vracanie sakra :rolling_eyes:
Našťastie je to len cysta a nič vážnejšie :unamused:

@tinasc lebo už druhé a keď počítam čo to všetko stálo aj iui aj ivf tak :unamused:
@walta bolí podbruško to vypadá byť dobré znamenie :wink:
27. júl 2011 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok