• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

26. júla 2017 
@zuzanka7834 ahojky no vidis mi sme doma vsetky take rozbehane po svete moju sestru osud zavial az do australie....tak si zije pekny zivot...ale ani ja sa nemozem stazovat :slight_smile: k tej dovolenke poznam aj ja travel.sk boli sme snimi predvlani na malorke len bol problem platit cezkreditnu kartu 2000eur museli sme to platit na 2 krat a boli stym opletacky tak teraz no nechavame na last minutku az z nitry,tu su ceny dost vyssie ale sa nam akokolvek oplati zo sk ked sme uz na slovensku.uz sme boli velakrat zo slovenskymi cestovkami :sunglasses:
27. júl 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby jaj no kde si ty uz stihla behnut.... :unamused: :unamused: :unamused: no dufam ze teraz ti uz bude lepsie a vsetko dotiahnes do konca ako sa patri :slight_smile: :astonished:
27. júl 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ešte že to nemám ďaleko, no vidíš fakt mi bolo dosť zle mm hovoril, že som zelená bola. Mňo ja tiež musí mať všetko :confounded: musím dotiahnuť keď už mi Galo povedal, že sa bude riešiť až po pôrode heh :grinning: :grinning: :grinning:
Je mrcha endometrická a nedala sa mu odsať lebo je dosť tuhá ta tekutina :unamused:
Ešte že sa uľavilo mňo hlava sa mi točí ale to už je nič :wink:
27. júl 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust dakujeme veľmi pekne. Uvidíme, kedy to bude. Už som nedočkavá..je to des. :wink:
27. júl 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby fíha... mojenko, na teba si všetko sadne asi :angry: :angry: :angry: . To musí fakt bolieť. KOtuha tá cysta - ešte sa aj rozptýlila. A už ti je lepšie?
27. júl 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik mňo však to :unamused: ale som rada že len to lebo som sa bála aby som nemala nejaký zápal,po tramale mi to ako tak prešlo ešte mám ak tak algifen a zajtra mám volať. Vieš čo ani som si do auta nemohla sadnúť a čo sadnúť, ale vstať :unamused: sa mi točí makovica asi hodím šlofa.
Inak medzi tým mi aj kamarátka volala čo sa jej to bábatko predčasne narodilo no krásavica pribrala má 2,1kg :grinning:
ale mamina musí chodiť 3x denne do nemocky chuďa ale že jej cievky v hlavičke popraskali tak museli na CTčko chodiť ale už je lepšie :grinning:
Inak aj druhej kamarátke sa 2 týždne dozadu narodilo bábatko a tiež dievčatko samé baby za chvíľu chlapov nebude :unamused: :wink:
27. júl 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 ja so bola u nej zatial 2 krát na iui z darcom :slight_smile: ja už mam za sebov 3 krát ivf z toho jeden potrat v 10tt dvojičky :unamused: ale to sme boli v inom centre nie v iscare. teraz po 2 iui bola krv pozitívna ale hcg kleslo takže zas nič :pensive: a v septembri nas čaka 3 iui :slight_smile:
27. júl 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka To mi je ľúto.
Snáď to do tretice vyjde. :wink:
27. júl 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes som dostala od kamošky knihu MOC NášHO PODVEDOMIA od dr.jozef Murphy že vraj je dobrá na pozitívne myslenie :sunglasses: ale až na dovolenke ju začnem čítat :slight_smile:
27. júl 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula123 no dufam že ano :slight_smile: ja sa len tak lahko nevzdám :sweat_smile:
27. júl 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Páči sa mi Tvoj prístup, správne. :wink:
27. júl 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 a ty ideš na iui? :slight_smile:
27. júl 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka
No u mńa je to tak, že my sme boli len minulý utorok u nej 1x. Nasadila mi Clostil - zajtra s ním začínam a idem v piatok a budúci štvrtok na kontrolu a k by to bolo dobré, tak IUI.
27. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka svetova knizka stoji za to!!!!ja ju mam uz precitanu a citala som aj jej prve vydanie co sa vola tajomstvo!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: odporucam kazdej snazilke!!!!
27. júl 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka moja sa vola sila tajomstva je to nieco podobne vlastne na tom istom zaklade,zacni ju citat pred dovolenkou....dozvies sa preco....
27. júl 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala fakt? super tak sa už teším ked ju budem čítat :wink:
27. júl 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 tak držím palce nech clostil zaberie :wink: ja ho tiež papám pri iui 2 denne a mala som 2 vajká :slight_smile:
27. júl 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala no navnadila si ma tak ju začnem čítat :grinning:
27. júl 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka A aké máš dávkovanie? Jednu denne od 5. DC na 5 dní?
27. júl 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka ja som tu prvu citala pred asi 3 rokmi a teraz som si kupila to druhe vydanie co je napisane takou lahsou recou tak sa mi to lahsie citalo a som pochopila vela veci.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: preco sa deju niektore veci v nasom zivote.ale nechcem rozoberat treba si ju precitat naozaj neolutujes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka a mozno ti dovolenka prinesie darcek :astonished:
27. júl 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 pri 1 iui som mala aj ja jednu denne a mala som jedno vajucho :slight_smile: a pri 2iui som papala 2 denne a dve vajuchá :wink: :grinning:
27. júl 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 ano od 5 dc 5 dni :slight_smile:
27. júl 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky idem musim varit veceru zajtra som tu jak na koni na nasom zlatom koniku :grinning:
27. júl 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zambilka Aha.
A spermie ste mali dobré?

Ja akorád rozmýšľam, či to neodložím na september, bo ešte nemám výsledky z krvi, aby sme nešli naslepo. Možno, že dovtedy budú. Brali nám krv ak na protilátky. A tam výsledky trvju aj mesiac.
27. júl 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala :grinning: jaaaj chcem darček :wink:
27. júl 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 mi mame darcovské spermie :wink: moj mm ma katastrofu spermio a kedže mám už za sebov tie 3 ivf neuspešne tak sme sa rozhodli pre darcu :wink: a iui :slight_smile:
27. júl 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nobabulky moje, my máme dnes bengál :angry: Prišli majstri robit strop, lebo nám z neho kusisko odpadlo a to nechcite vidiet, čo je tu za bordel, až mi je z toho do plaču :frowning2: ...a vraj to budu robit ešte asi aj v piatok a to mi mala prist mamina :cry: ...už vidim, ako budem aj s nou pulirovat cely byt, cez okna , všetok nábytok, všetko, brrrrr, zastrelila by som ich, ratatata...
@zambilka Mojenko, pekne si ju len čitkaj, ja som si tak pozrela film tajomstvo, bola som z neho taka nadšena a plna optimizmu a šup dalši cyklus som zostala tehu, prikladam tomu určitý význam, pretože mi fakt pomohol na psychiku :wink: Takže čitkaj a uvolni sa :wink:
@fomarik Takže vy ste si dnes dali takto rande-vouz :grinning: ...dufam, že si Zuzinku pekne-krasne popluvala, kao sa patrí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja som sa dnes tak tešila na Magdušku, mali sme sa cez obed stretnut, tiež ju chcem ešte pred dovolenkou vystiskat a popluvat, ako sa patrí, no musela som čučat doma a medzitým som ešte musela utekat narychlo do mesta na socialku a na dan.urad...no dnes den blbec...
Ale, Livinka, je krasnunka bambulka, vaha ako modelka, počkaj ešte tie miery :grinning: :wink: Ja už našmu stvoreniu v brušku, vravim Dávidko, tak snad, ked to bude nahodou babulka, ma potom nevyhreši :grinning: :sunglasses: Dnes , ako som sedela v aute, mi uštedril take dobre dva kopance, až ma vystrelo, nemá rad, ked mu obmedzim priestor zapnutymi rifličkami, to už mam odsledovany, sa rado roztahuje :grinning: :grinning: :grinning:
A nepovedali ti v nemocnici, ako to vidia s tou sekciou, al. to nechaju na norm.pôrod?
27. júl 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aby Ach ty moje , slniečko ubolene, mne je to tak hrozne luto, že musiš mat taketo bôlky :pensive: ...neviem si to ani len predstavit, ved ja som mala najväčšiu 5,5cm a myslela som, že umriem, ani sadnut, chodila som len v ohnutom stave...kiež by sa aspon čo-to scvrkla, svinucha jedna hnusna :angry: Zlatinko, len si oddycni, pospinkaj, nech sa ti polavi :astonished:
27. júl 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Tak sná´d Vám to už vyjde.
:dizzy_face:
Ja som si povedal, že ešte tento rok to vyjde.
:slight_smile:
27. júl 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok