• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

27. júla 2017 
@adikasala moja, snazim sa... juj
29. júl 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala aj ja uz len pokukujem co vybereme..len mi nejako mrcha nechodi uz mala prist pondelok...zatial som mala vcera a dnes trochu spinenie ani bolesti nic moc...uz ma nervy zeru.....tehulo to nebude :unamused: :unamused: to viem
29. júl 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sama som si napisala :grinning: :grinning: :grinning: trdlo som...to patrilo apolenke hore
29. júl 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta potrebujeme nittranske tehu vyrusiky ved....... :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala to sa ti fakt páči :fearful: :fearful: aj ja si myslím,že je dobrý ,no ved sme nemali ani na výber ja neviem tento týždeň bola bitka o zájazdy :angry: :angry: len,len sa nam niečo ušlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je pravda budem mať čas sa v klude sa pobaliť aj ked oblečenie mám už opraté :grinning: ideme na 11 dní ,ved ked si už zaplatíme palivové poplatky tak nech sme tam aspoň dlhšie :wink:
29. júl 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala no,len aby aj mrcha prišla ?!! :grinning: :grinning: neviem,neviem!
29. júl 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ved...??? ved sa snaziiim
29. júl 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala no a potom by nitranské tehu výrusiky skočili do nedalekého mestečka Topoľčany :grinning: :wink:
29. júl 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta to patrilo tebe hore vyššie skok vírusov do Topolčian :wink:
29. júl 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 no priznaky nemam ziadne prsia ma boleli trochu ale uz prestali ani moc bolesti na mrchu nemam,,iba rano dnes a vcera som mala trochu spinenie po wc a potom cely den nic ja uz tomu nerozumiem asi budem mat cystu :angry: :angry: :angry: porazi ma a tak som mavala taky pekny pravidelny cyklus posledny rok.... :unamused:
29. júl 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky idem sa venovat mm ahojte zajtra tu budem na skok :slight_smile:
29. júl 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 preco do topolcian???
29. júl 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala že cysta :grinning: :grinning: :grinning: t :grinning: o bude dáka iná "potvorka" :astonished: jasné venuj sa mm ved aj ja idem spať a dám si obstrek na hrdlo :frowning2:

Dobrú noc babenky!
29. júl 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ja tam bývam a aj Katy :wink:
29. júl 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ale co? a priamo v TO?
29. júl 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta áno priamo :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 a v ktorej casti mesta zijete?
29. júl 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 zlatko, u doktora to nedopadlo nijak, lebo neordinoval a ani bud. týždeň nebude ordinovať... tak som sa na to vykašlala, však doktor v centre to vie, aj na kontrole som bola, tak na obvodného kašlem, keďže ordinuje len raz do týždňa a nezastupuje ho nikto :pensive:
29. júl 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta držím palce, verím že si tehu, to môžu byť dobré príznaky, ja som bola aj dosť nafúknutá, takže môže byť že si v tom :wink:
29. júl 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no tak si užite peknú dovolenku, dúfam, že vás obíde faraónova pomsta :grinning: ... len sa držte a na tú frndžalicu nezabudnite :wink: a rýchlo niečo preventívne na hrdlo, nejaký strepsils a podobne, aby sa to nevyvinulo do nejakej angíny aby ste mohli v kľude na dovolenku...
29. júl 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no, ta nafuknutost je evidentna... fakt som zvedava, aky bude ortiel od dokyho :confused: :confused: :confused:
29. júl 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta hmm.. ja by som nevydržala netestovať :wink: ale víkend ubehne a dozvieš sa :slight_smile:
29. júl 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja to chcem vydrzat netestovat... nechcem si pokazit vikend :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. júl 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no však áno, tak ho pekne preži :slight_smile:
29. júl 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dakujem moja... uz aby to bolo!!!
29. júl 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta bude, bude... neboj sa... mne teraz čas veľmi rýchlo uteká... predtým som sa nevedela dočkať... a teraz ani neviem ako a týždeň je preč :unamused:
29. júl 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc verim, verim.... :wink: :wink: :wink:
29. júl 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta prepáč včera som odišla,len tak ber rozlúčenia ale asi nebol signál na sieti PC tak som to ukončila ...a čo poznáš naše mesto? :confused: ked sa pýtaš na časť kde bývam?? :fearful: :sweat_smile:
30. júl 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no veru na hrdlo som už včera dala obstrek Jox :unamused: ani dnes to nie je sláva hrdlo necítim,no mám pocit zvýšenej teploty :frowning2: chvála Bohu ju nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked sa tak cítim...zvláštne a aj som chuchmavá ... :pensive: to sa ,len mne môže stať ,ale hádam a verím,že do pondelka večera budem ako tak fit :wink:
Veru hlavné je že to vie dr.ten čo má a ten trúd nech sa vypchá :angry:
30. júl 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dobrééé ránko! dnes idem naposledy do práce a o 12hod. mi padne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. júl 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok