• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

22. januára 2017 
@apolenka6 ahojky, aj tebe dobre raaanko... ano poznam TO
30. júl 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dobre raaaaaaaaaaaaaanko :wink: :wink: :wink:
30. júl 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahojky takze mrska dnes v noci dorazila v plnej parade :angry: :angry: ale nevadi hlavne ze je uz tu a nepokazi mi dovolenku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: lebo sa velmiiiiii teskam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ta o mesiac uz nepride :slight_smile: :slight_smile:
30. júl 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ahoj ako? netestnes?kedy budes vediet vysledok v pondelok?ides do blavy alebo iba tvojmu gyn?
30. júl 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala malo by to byť zajtra hádam máme jednu blastocystu a jednu morulu chce ju nechať ešte do zajtra či čo s nej bude :unamused: tak soom zvedavá :wink:
@apolenka6 si zlatá dík :wink:
@walta dočkaj času ako husa klasu :wink: neboj už len necelé 2dni to už vydržíš bez testovania :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala ahojky... idem normalne do CARu na krv, nech tam povedia, co je vo veci :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby cakaaaam, cakaaam.... snad sa dockaaaaaam :sunglasses: :grinning:
30. júl 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta neboj je vo veci krasne tehulko :slight_smile:
30. júl 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala jaaaaj, bodaj by si mala pravdu... a ked nie, tak nic sa nedeje... preboli a pojdeme dalej
30. júl 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata, mozem sa k vam pridat?Bola som 1x v CAR, vyzera to tak , ze normalne mat babo asi nemozme , ked 15 mesiacov to nevyslo.V CAR zacali hned hornonalnym profilom , kedze som bola 3DC,a dalej niekedy musim absolvovat laparku.MM ked bol este na SPG odporucili IUI.Neviem sa s tym nejako tak vnutorne zmierit, preco je to tak, ked kopa ludi co dieta ani nechce, pride k nemu ani neviem ako.Kto uz s tym mate skusenosti?Ako to bezi? Kolko to vsetko trva a tak...dik
30. júl 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 ahoj..a vitaj...my vsetky co sme tu,tak sme zazivali a este stale zazivame pocity,ktore zazivas ty...ale cim skor sa so situaciou zmieris, tym lepsie...hlavu hore,vsetko bude dobre,len to chce trpezlivost a mozno aj pevne nervy...ja som bola prvy krat v CAR 1feb.tohoto roku,nepodarilo sa IUI,vzhladom k tomu,ze mm ma zly spg.nevadila by ani slaba pohyblivost,ale morfologia-100%patologia...nam iui nepomoze,je tam minimalna sanca,uzival rozne vitaminy na podporu ale nepomohlo,mne robili vsetky vysetrenia,som ok...takze ked chceme mat spolocne dietatko,musim podstupi ivf ako mnohe z nas...ale tym ta nejdem zatazovat,lebo to sa ta este netyka...este si len na zaciatku cesty a mozno bude iui uspesne,drzim palce :slight_smile:
30. júl 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta mojecka,ako to zvladas?ja by som asi vybuchla :grinning:
30. júl 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ja uz asi buchnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta este som sa ta chcela spytat,ako si zvladala vklad,narkozu a to preplachovanie?
30. júl 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust vsetko som zvladla uuuplne v pohode... pre mna najhorsia vec bola ta, ze som musela mat plny mechur a skoro som sa pocikala, ale vazne. Pred vkladom musis mat plny mechur... sestricke hovorim, ze uz to nevydrzim a ona ze, chodte si odciknut...aj som isla, ale ako som pustila, neslo mi to zastavit... vies, co som prezivala- strasne nieco... inak to nic nieje, a vklad vobec neboli
30. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta jeej,to muselo byt blbe...ale ani nevies,ako si ma upokojila,moc dakujem :slight_smile: takze ani ten vyplach nie je nic strasne?
30. júl 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prišla som vás kuknut kedže teraz pestujem moje krsniatko 3 mesačné tak nemam čas konikovat :slight_smile:
@walta noooo? čo to čítam? :wink: :wink: :grinning:
30. júl 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust niiie, nic to nie je... ved to ti len susku oplachnu z vonka, aby ta vydezinfikovali a je to
30. júl 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka co citas??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. júl 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 Ahoj, vitaj. Ono je to ťažké povedať, že prirodzene to nejde, hneď po 15 mesiacoch. My sme sa snažili 3,5 roka, boli sme aj na IUI a nakoniec to predsa len prirodzene vyšlo. Aj @katy33 to vyšlo prirodzene, aj keď neviem po koľkých rokoch. 15 mesiacov je myslím si dosť krátko.
30. júl 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@linda81 ahoj vytaj ....neboj neni to take hrozne vsetko sa da zvladnut,a pre babo sa urobi vsetko...ako pisala dzuli08 vsetko je mozne zazraky sa deju :slight_smile:
30. júl 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, priznam sa, nevydrzala som to a ocikala som test... neverim vlastnym ociam- su tam //, len ta druha je slabsia, som to aj fotila, zle to je vidiet, nazivo je to pekne vidiet, ze tam je.... skusim sem vlozit tu fotku, ok?
30. júl 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@walta ja verim ze ste uz v cieli :slight_smile: :slight_smile: uz nikam nemusite chodit!!!
30. júl 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala jaaaj, ja sa tak tesim.. ale sa aj bojim, lebo zatal nie je nic vyhrane
30. júl 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no a už si tehulkagratulujem čitam že ste tu babenky z TO ja som z Bošian skoro susedy :slight_smile:
30. júl 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahoj.... prave som sa to dozvedela z testu... ale v pondelok idem na krv do CARu, tak tam mi to snad potvrdia na 100%
30. júl 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta jeeej to je super držte sa :dizzy_face:
30. júl 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@si31si vdaka, budeme sa snazit :slight_smile:
30. júl 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ja idem do CARU 17 a tiež chcem ist na iui tak uvidim a neboj potvrdia že si tehotna no teraz sa musiš šetrit :sunglasses:
30. júl 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ved sa setrim, nic nerobim, ja taka akcna zena, toto je pre mna tazke, ale musim sa setrit, pre babo spravim vsetko
30. júl 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok