IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
1. aug 2011

@zuzanka7834 no tak to je tak skoro.....jupiiii a ziadne myslienky, ze by si sa k tomu nedostala...jasne ze sa dostanes....a ani nebudes vediet ako a babatka budu v brusku 🙂 krasne a zdrave 🙂 len treba moc verit a ono to vyjde.....a budes stastna a spokojna maminka 🙂 tento rok je velmi plodny....kazdej sa to podari....uvidite 🙂🙂🙂

adikasala
1. aug 2011

@hope2011 jej dakujem ako si to pekne napisala citim sa teraz velmi v pohode a hlavne pozitivna.ty mas aj nejakeho tusaka co to bude v tvojom brusku?betar alebo betarka?

hope2011
1. aug 2011

@adikasala no mojka zlata, tusaka mam, ale napisem az potom ked sa potvrdi...ale ako som uz pisala, nam je to uplne jedno.....vobec to neriesime, lebo najdolezitejsie, ze je 🙂🙂🙂 ci uz s pipikom, alebo bez 🙂
tak som stastna, ze sa citis dobre....dufam, ze das vediet, kde to teda pocestujete....my sme boli uz kadekde s manzelom....ale naozaj minuly rok sme boli v Egypte a naozaj pocestovala som kus sveta, zila som aj v Amerike, aj na Floride a take more ake je tam, nie je nikde inde...nemozem dopustit 🙂 to len tak pisem...mozno ste tam uz boli a mozno nie....tak pre inspiraciu 🙂

ketere
1. aug 2011

@fomarik @zubrienocka @zambilka @kaaaty Ahojte kočky... samozrejme zdravím aj tie, ktoré som neoznačila🙂) čo máme nové?? My sme sa dnes vrátili s dovolenky, bolo super... Zajtra ideme na prvé sono, už sa neviem dočkať... 🙂 inak dobre veľa ste sem počmárali... asi si to mám isť celé preklikať, že?? 😒 ..tak teda idem..

@walta držím päste🙂

adikasala
1. aug 2011

@hope2011 chceme vyskusat turecko tentokrat,aj mi sme uz pochodili v egypte sme uz boli tiez aj v dominikanskej na svadobnej ceste,aj na mauriciusi.a o europe ani nehovorim tu mame uz prejdenu 😎

hope2011
1. aug 2011

@adikasala tak supeeer, Turecko je krasne....tak uz len vybrat dobry hotel a snazilkovat od rana do vecera 🙂🙂🙂

walta
1. aug 2011

@sijust este stale nevolaliiiiiiiiii, sa zblaznim 😠

walta
1. aug 2011

@zuzanka7834 este staaale nevolaliiii

walta
1. aug 2011

@fomarik dakujem, no stale nic neviem 😖

walta
1. aug 2011

@ursula5 sklamem ta, este stale nic neviem 😢

walta
1. aug 2011

@zuzanka7834 moja, ja som ani nejedla, taka som napata

walta
1. aug 2011

@ketere vdaka

sijust
1. aug 2011

@hope2011 milacik...si tu ani mi nenapises,hnevam sa 😠 ale nie...na teba nikdy 🙂 ako sa mas zlatinko?prepadol mi recept na injekcie,som na to zabudla,v piatok bol tyzden...tak to musim poslat do Heliku a oni mne zase spat...tak mi treba,ked som motak 😖 ale vies co??strasne sa tesim,ked budem chodit tak casto do MT,lebo sa uvidime 🙂 posielam objatie...cmuk

sijust
1. aug 2011

@walta zlatik....sa ani od pc nehnem,furt cakam....aaaaaaaaaaaa 😕

tinara23
1. aug 2011

@walta držím palčeky, aby bolo krásne hcg 😉
ja som síce po prvom IUI, momentálne 10DPO, čítala som, že ťa bolieva bruško ako na ms, ja mám tiež stres, lebo dnes ma začalo bolieť, tak som zvedavá čo z toho bude, lebo cyklus mám pravidelný 28,29 dní a dnes som iba 22DC.

zuzanka7834
1. aug 2011

@ursula5 skadial si? Neboj, najdeme Ti nejaku tehulu, co Ta opluje, mozno budes mat rovnaky termin ako niektora z nich v Heliku 🙂 Ja som sa takto v cakarni stretla s Katarinkou 🙂 A ktoho vie, mozno Ta poplujem v septembri ja, Boooozinku, to by bolooo!!! 😵

tinka9075
1. aug 2011

@walta už by ti mohli zavolat aj ja už čakam a držim palce 😲

zuzanka7834
1. aug 2011

@hope2011 kde v amerike si zila a ako dlho? Len na FL? A co si tam robila? 🙂 🙂 🙂
@ketere vitaj tehulka 🙂 ako ste si oddychli? Zajtra drzim palce na sone 😉
@walta ? No? No co? Necinknes im? 🙂 🙂 🙂 🙂 Ved sme tu napate ako strunky, o to im ide? 😀
@tinara23 to je dobre znamenie, kazda, ktoru bolelo brusko ostala tehu, drzim paste 😉

tinara23
1. aug 2011

@zuzanka7834 zuzanka ďakujem, bodaj by si mala pravdu 🙂

zuzanka7834
1. aug 2011

@walta napis mi cislo do CARu a ja im cinknem v tvojom mene, ja to uz nevydrziiiim!!!

zuzancek22
1. aug 2011

@walta no čo čakám, som netrpezlivá !!!!!!!!!!!!!!!!

aby
1. aug 2011

@katy33 @adikasala @tinasc @fomarik @zuzanka7834 @dzuli08 @little_miracle @apolenka6 bambulienky tak všetko je zle dneska som ani nespala tak mi bolo zle tak som ráno frčala do Heliosu krásna úchvatná sa mi zväčšila vaječník mám vytlačený až pod rebrami bolí ma všetko mám zápal teplota 39 no úplne že super som mŕtvola zajtra idem na krv a uvidíme čo bude ďalej keby som nemala zápal tak idem hned na laparku lenže Galo, Krajkovič aj Gaťová vedia že by sa ani nebavili a zobrali by mi ju aj s vaječníkom tak uvidím čo bude zajtra a dohodneme sa 😒
Inak boli pri tom všetci traja som bola poctená 🙂 no idem ja umierať
@walta ty už rýchlo píš, kým som tu 😉

zuzancek22
1. aug 2011

@walta a to ti majú volať? ja som si vždy volala sama

zuzanka7834
1. aug 2011

kocky tak podme tipovat, kolko myslite, ze bude mat? Ja ze nad 190...

zuzanka7834
1. aug 2011

@aby srdienko to ta cysta tak narastla? Mojenko... velmi ma to mrzi. Nevedia Ti ten zapal stiahnut liekmi? Skus si na tu oblast dat nieco chladne, chlad stiahne zapal... A co povedali, mozes to mat z injekcii? Alebo si mavala cysty aj pred tym? Joj, moje mile, preco si musis tolko vytrpiet? Preco? ☹

zuzanka7834
1. aug 2011

@zuzanka7834 Opravujem sa, nad 250..., predsa je uz 15-ty den po ET...

zlatanka30
1. aug 2011

@aby mozem sa opytat s akymi liekmi si stimulovala?mne sa pri prvom ivf stalo toto iste.ten zapal je kvoli tomu,ze sa snazili odsat endocystu?

ursula5
1. aug 2011

@zuzanka7834 som zo Žiliny a tiež sa volám Katarína,ale so mnou si sa nestretla. 🙂 OK tak počkám na Teba na to poľutie 😀

aby
1. aug 2011

@zuzanka7834 jj že rýchlo rastie jj mám lieky zinnat a entizol a zajtra mám aj prísť ako mi je našťastie je Galo u nás v meste 🙂 joooj ja som mala zimnicu riadnu. Je to endometrická cysta Galo sa mi ju pokúšal aj odsať pri odbere, ale mala tuhý obsah ☹ neviem čo som komu urobila 😖

ketere
1. aug 2011

@zuzanka7834 oddýchli sme si až až.. počasie nam prialo tak na 50%, takže sme vyleňošenííííí... Inak Ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre