IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
11. aug 2011

@alibabaa ahojky, ano ja som mala na nizku sliznicu nejaky liek, ale nepamatam si ako sa volal.....bolo to v takom ohruhlo baleni a odpocitavali sa tam dni, ako antikoncepcne tabletky to vyzeralo 🙂 a sliznica krasne za dva dni narastla 🙂

fomarik
11. aug 2011

@si31si áno, ja som estrimax brala, ale nikdy mi po nom sliznica nenarástla tak, ako by mala 😖

fomarik
11. aug 2011

@zuzana151 však je to úžasný pocitm ked cítiš, ako sa ti v brušku vlní babatko 😵 😵 A to ešte ked budeš okolo 30tt... to ti bude robiť kúsky, že koniec.... 😀 😀 😀 😀

@tinasc @katy33 @dzuli08 a proste všetky čo ste tu....... včerajšia poradna v ambul. termínovej gravidity : Vše tko je tak isto ako minulý týžden. Malá má 3700g, hlavičkou nám stále nalieha na vchod 😉 ( už by ju mohla aj vystrčiť 😉 ), na brušku sa nám od pondelka vyhodili malé červenéa veľmi svrbivé vyrážky, preto nám zobrali krvičku na pečenové testy. je totiž možné, že Livinka s vojou veľkosťou a nožkami ( ktoré má práve na strane kde mám pečeň) tlačí na tu pečen a tak je na nu kladená veľká zaťaž. Ak budu vysledky nie velmi dobré, mohli by sme to odrodiť na bud. týžden a ak sa to nepotvrdí, budeme si musieť ešte počkať. No, čo už...vydržíme 🙂

fomarik
11. aug 2011

@zuzna151 všetko najlepšie k meninám 😉

si31si
11. aug 2011

@hope2011 aj mne dali také a ako dlho si ich brala?

tinasc
11. aug 2011

Zuzankám všetko najlepšie k dnešným meninám 🙂

sijust
11. aug 2011

@zuzanka7834 Zuzanka,vsetko len to najlepsie a najkrajsie k meninkam(ved ty vies co) 😉 kiss

walta
11. aug 2011

@in131 no, silno na teba budem mysliet a nadej zomiera posledna 🙂 vydrz, bud trpezliva a vysledok sa dostavi, uvidis... ja tomu verim

walta
11. aug 2011

😉 😉 😉 Krasne meninky vsetkym Zuzkam 😉 😉 😉

alibabaa
11. aug 2011

@zuzanka7834 vsetko naj k meninkaam 🙂

hope2011
12. aug 2011

@si31si ahojky, no ja som ich brala pred iui asi dva dni a potom az kym som neskoncila cele to balenie...a sliznica bola nadherna...u mna bol ten problem, ze mne prisla ovulacia strasne skoro a sliznica nebola este na to pripravena...a kedze mi chceli spravit iui, tak mi to prepisali a krasne narastla....🙂

tinasc
12. aug 2011

ahojte, dnes je tu nejako potichšie 🙂 ja balím na dovolenku, zajtra odchádzame do Tatier, už teraz ma šlak triafa a to ešte nemám pobalených kopu vecí... som zvedavá čo všetko zabudnem 😀 tak sa mi nič nechce 😔 ...

ursula5
12. aug 2011

@tinasc prajem peknú dovolenku, hlavne si oddýchni a načerpaj nové sily 😀

zuzanka7834
12. aug 2011

Ahojte babulky! Dakujem vsetkym za priania k meninam, ale mam jednu dolezitu spravu:

LUCKE SA DNES O 9:30 NARODILA LIVINKA, 4020g a 53cm. Narodila sa sekciou, lebo Lucke sa odlupla placenta, zle su v poriadku, huraaa! Mame prve dietatko!!!! Ak bude Lucka v poriadku, tak ich pojdem cez sklo pozriet 🙂

Babulky ja teraz nestiham citat, len som sa ponahlala Vam to oznamit, aby sme sa mohli tesit 🙂 🙂 🙂
@hope2011 @alibabaa @walta @sijust @tinasc @fomarik @si31si @katy33 @dzuli08 @zubrienocka @ketere

@zuzancek22 @pici @zuzana151 (Zuzanky ja Vam takto dotatocne prajem vsetko najlepsie k meninam 😉 )

Dufam, ze som na nikoho nezabudla 😉

pici
12. aug 2011

@zuzanka7834 zlatko aj tebe :D jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak pozdrav babulky od nas....

a vlastne vsetkym zuzanam.....

tinasc
12. aug 2011

@zuzanka7834 tak super, teším sa s Luckou, tak tou váhou tromfla aj tú moju babulu 🙂 ale teším sa že sú v poriadku, tak ich od nás pozdrav 🙂

tinasc
12. aug 2011

@ursula5 ďakujem, len neznášam to balenie na dovolenku, už teraz si zúfam, koľko vecí musím zobrať...

sijust
12. aug 2011

@pici Zuzik,na teba som zabudla prepaac ☹ tak dodatocne vsetko najlepsie a najkrajsie 🙂

pici
12. aug 2011

@sijust ale no... nevadi predsa... dakujeeeeeeem

alibabaa
12. aug 2011

@tinasc hlavne si oddychni a nacerpaj veeela novej energie 🙂

alibabaa
12. aug 2011

@zuzanka7834
@fomarik uuuuuzasneee strasne moooc gratulujem dnes uz 2 dievcatko sa narodilo 🙂
Kraaasny den a vikend teda pred nami 🙂

alibabaa
12. aug 2011

jeeejda tieto nase nicky... vsetkym zuzankam veeela zdravicka 🙂

hope2011
12. aug 2011

@zuzanka7834 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, to som stastnaaaaaaa.....jupiiiii, tesim sa, tesim sa, moc, moc, moc...hlavne ze su v poriadku 🙂 ked budes s nimi tak ich veeeeeeeeeeeeeelmi od nas vypozdravuj 🙂 krasna sprava 🙂 hned je den krajsi.....🙂

walta
12. aug 2011

@fomarik Luci, zo srdca Ti gratulujem k zdravej, krasnej dcerenke, nech mamicke a ocinkovi robi obrovsku radost. Tesiiiiiiiiim saaaaa a posielam objatie a cmuk 😉 😉 😉 😉 😉

walta
12. aug 2011

@zuzanka7834 zuzik, diky za spraaaavicku, moc potesila a samozrejme Lucku odo mna pozdrav, ze som na nu hrdaaaaa, ako krasne to zvladla 🙂

zuzanka7834
12. aug 2011

@pici @tinasc @sijust @alibabaa @hope2011 @walta s Luckou som sa dohodla, ze mi zavola, ked jej bude lepsie, takze si myslim, ze zajtra alebo v nedelu ich pojdem kuknut 🙂 Akurat jej odznievala epiduralka (dobre si pamatam? 😕 ), tak vravela, ze zacina citit bolesti, ale to je pri cisarovi asi normalne. Mala je vraj prekrasna (aka ina by bola, no nie? 😉 ), taky maly miesung, pol mirko, pol lucka 🙂

A ja mam svoju malu dobru spravu, konecne som dostala mrchu mrchatu, tak od zajtra picham gonal, konecneee!!! Som si tak potichu pomyslela, ze mi preto tak dlho meskala, aby som v dnesny den prebrala stafetu od Lucinky, @fomarik, dovolila by si mi? 😉 😉 😉 ♥♥♥♥♥♥

si31si
12. aug 2011

Ahojte babulky
tak 2iui mám dnes za sebou ale bolelo ma to teda dnes 😒 aj žiadosť vypísana na ivf ale ešte mi odporučili jedno posledné iui že mám skúsiť tak pôjdem aj do toho tretieho a potom už jedine ivf. tak teraz budeme čakať .
Gratulujem k bábätku a dúfam že sa čoskoro pridám aj ja ku tehulkám 😉

alibabaa
12. aug 2011

@si31si jeej tak predsa tu nebudem cakatelka sama 14 dni ... mne 3iui robili 9.8. 🙂 takze dufam ze toto iui uz bude pozitivne a hned ti aj predam stafetu 🙂
uz by nam tu bodli pozitivne spravicky...

si31si
12. aug 2011

@alibabaa no to áno už sa to musí podariť 😀

franina
12. aug 2011

@si31si aj ja dnes, no super mozme cakat spolu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre