IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
24. aug 2011

@tinasc mňo som teraz zvedavá či príde mrcha a aká a teda kedy??? a ty ako postupuješ?

@alibabaa kedy teda začínaš??? už???

jovanka81
24. aug 2011

@tinara23 ahoj, ja idem na IUI v piatok....na prvu....som plna ocakavani co a ako to pojde🙂 dnes mi pan doktor predpisal aj utrogestan a pregnyl, takze po IUI budem mat aj cipky progesteronove....ale to ais kazdy zena ma taky postup🙂 chodim do Iscar v martine

tinara23
24. aug 2011

@jovanka81 utrogestan asi automaticky každej 🙂 a koľko máš folíkov ? neboj pôjde to dobre, IUI je otázka pár minút, mňa to trokšu bolelo, ale vydržať sa dá 😉 tak držím palce v piatok 🙂 ja tiež IScareMT. 🙂

tinasc
24. aug 2011

@aby no ja stále čakám na prvú mrchu po kyrete.... tak uvidíme kedy dorazí...

jovanka81
24. aug 2011

no len jeden folik na lavom vajecniku, mam tam aj cystu, stara zalezitost, tak ma to aj clekom pobolieva, ale vajko pekne podrastlo od pondelka, aj endometrium, tak som zvedava...manzelove superrychle spermie snad cosi predvedu 🙂 ty si mala kolko folikov? 🙂

tinara23
24. aug 2011

@jovanka81 pri stimulovanom cykle clostilom jedno vajko 18mm, dve tuším 15mm a jedno 12mm na 10DC, 12DC bolo IUI a teraz som bola bez clostilu tak som mala dva tiež okolo 18mm, pred IUI jedno prasklo to videl na sone ako žlté telesko a jedno nie, dosť ma bolí aj tá strana, tak neviem či z toho bude cysta, alebo čo.

jovanka81
24. aug 2011

@tinara23 no to sa ti pekne nastimulovali, ja som brala clostilbegyt 3-7 den 1tb ale mam pravy polycysticky vajecnik, tak tam iom cih mala snad aj 10, ale malych, tomu sme sa ani nevenovali. dnes 13 DC mal folik 19mm, takze do piatka by mal byt idealny 😵

tinara23
24. aug 2011

@jovanka81 dávkovanie máme to isté 🙂 tak folík je pekný 🙂 stačí aj jeden, aby sa podarilo 😵

jovanka81
24. aug 2011

@tinara23 veru tak,aj jedenej dost, len nech vydrzi a prezije 🙂

tinka9075
24. aug 2011

@aby na to čo maš za sebou sa držiš dobre neboj všetko preboli a čas vyrieši všetko to si vždy hovorim ja 😉

ketere
24. aug 2011

@kaaaty ahoj moja, a čo vaša bublinka?? boli ste dnes? 🙂

zuzancek22
24. aug 2011

ešte 7 dní a začíname s pichaním.

aby
24. aug 2011

@tinasc mňo tak to sme na tom podobne 😉

@tinka9075 no len fyzická kondiička bude dlhšie trvať , ale nejak tu budem musieť vydržať 😒 si zlatá 😉

tinka9075
24. aug 2011

@aby všetko sa da vydržat neboj a babo pride ved zazraky sa deju 🙂

aby
24. aug 2011

@tinka9075 no ja na ne teda neverím som moc realistka, ale na svete je veľa detí čo potrebujú rodičov tak hádam sa nám aspoň takto pošťastí 😒 😉
ty už máš baby???

tinka9075
24. aug 2011

@aby nie ja som tiež čakatelka po 5potratoch čo už narobim život ide dalej ale verim že sa podati mat aspon jedno 😉

aby
24. aug 2011

@tinka9075 a včom bol problém vieš?

tinka9075
24. aug 2011

@aby už som prešla vela vyšetreni a povedali že všetko ok tak neviem snad mi v tom iskare pomôžu to dufam 😒

aby
24. aug 2011

@tinka9075 a ako si otehotnela prirodzene či v centre? mňo ja mám endometriózu jeden vaječník a mm je docela v pohode , že vraj aj ja inak no ale 2iui nič a jedno ivf 2embrijká a nič s nich 😒
ja som bola v nemocke s jednou babou že jej mama potratila myslím že 6x mala že jej mm mal krvnú skupinu negatív a vždy potratila chlapcou a že oni sú 3 baby a úplne v poho a majú pozitív

aby
24. aug 2011

pre bodku píšem ako maďar chups asi preto, že ležím heh 😀

tinka9075
24. aug 2011

@aby 3krat prirodzene a 2krat poivf a to som mala prvy krat 8vajičok a oplodnili7 druhy krat ich bolo 10oplodnili 9 doktor povedal že vajka su velmi dobre len čo z toho ked potratim vždy

aby
24. aug 2011

@tinka9075 a veď to musí mať nejaký dôvod a kde si bola v centre, o čo sa stalo ked si potratila a v ktorom tt?

tinka9075
24. aug 2011

@aby prvy krat som bola v ginfiv v blave a druhy v heliose v martinezla skusenost nikdy viac to centrum nechcem vidiet potratila som v6tyždni a ked som sa spytala že prečo tak mi povedali že to sa stava no super utecha

zlatanka30
24. aug 2011

@tinka9075 aj mne to povedali to co tebe a po pricine nik nepatral

pici
24. aug 2011

@alibabaa zajtra

aby
24. aug 2011

@tinka9075 no to teda ohromná útecha, mám taký pocit že im sláva stúpla do hlavy, mne teraz chválili iscare síce hovorili že Dr. Tomáš je svojský a šplechne ti všetko na rovinu, ale aspon sa nehrá na to že je všetko o.k. keď nieje 😒 koľko ti najviac trvalo tehotenstvo. My si dáme od centier pauzičku skúsime prirodzene a idem sa radiť s dr. čo ma operoval a robil mi všetko

tinka9075
24. aug 2011

@zlatanka30 to je mi čudne lebo ja som uplne ok a môj gynekolog mi povedal že tak zdravu ženu už dlho nevidel ked som bola u neho na vyšetreni na ivf som bola s kamoškov a ta mala myon na maternici aj na krčku a jej muž slabe spermie a ona ma dieta a ja nie no je to take čudne neviem snad mi v iskare pomôžu

pici
24. aug 2011

@lasalete mna prva inseminacia velmi bolela druha menej

tinka9075
24. aug 2011

@aby najviac 7mesiacov ale to som potratila po autonehode no smola ja mam rada otvorenost a nech mi DrTomaš povie hocičo hnevat sa nebudem je lepšie ked ti povie na rovinu čo si mysli a bude nie len sa usmievat a tvarit sa že je všetko ok ,ala Krajkovič z heliosu, no normalne sa na toho docenta aj tešim aspon budem vediet na čom som 🙂

aby
24. aug 2011

@tinka9075 ježkove to ma mrzí moc, fuuu husté. Vieš čo aj ja mám rada keď so mnou jednajú na rovinu aspoň vidiem na čom som a nie kolo horúcej kaše a strkať sa do ritenky aby som počula to čo chcem. 😒
Vieš čo ako som bola spokojná s Heliosom tak s odporom nad ním rozmýšlam ☹ 😒
a kedy ideš???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre