IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
22. nov 2010

@speranza1 Ahoj mojenko, celkom fajn...prave som prišla z ,,pichačky,, už mam cely zadok modry 😀 Ale mam pocit, že to aspon stoji za to, myslim, že sa cysta minimalne zmenšila, ak nezmizla uplne - intuicia 😕 A ty moja, čo nove?

speranza1
22. nov 2010

@katy33 ja idem zajtra na krv... testovala som v nedelu (13 den po iui) a vysiel mi slabulinko pozitivny test..ale dnes rano uz bol biely... takze zajtra sa dozviem pravdu ako dopadlo nase prve iui... 😔

katy33
22. nov 2010

Juuuj, tak džím silnoooo palce 😉 nevešaj hlavu, ono je fajn, že tam bola aspon bledulinka čiaročka, vyčkaj na krvičku a uvidiš 😲 Hned nam tu potom napiš a rozposielaj tehuvirusiky, prajem ti to moja , aby bolo zajtra hcg s vysokym číslom, nebojkaj sa 🙂

aby
22. nov 2010

kujem moc aj ja tebe 😉

aby
22. nov 2010

@katy33 dík moc no neviem neviem či aj ja neošediviem 😒

No takže máme 2folikulky 24mm a 23mm včera večer pregnil no a zajtra sa ide na druhý pokus 😀
Sa mi dneska sníval krásny sen že som čakala fazuľku asi sa mi to môže len snívať , ale bol spln 😀

zuzancek22
22. nov 2010

babulky, konečne som dorazila domov z práce, teda vlastne celý deň som trávila na nezmyselnom seminári, smrkala a kašľala som tam o 100-200, museli mať na mna krásny pohľad, idem sa zvaliť do postele a riadne to vyležať
@strelicia to je mi luto, že tento mesiac ziadne IUI, a ked si mala už dnes prasknuté vajká, nepoistili ste si to keksíkovaním 🙂

zuzancek22
22. nov 2010

@aby určite sa ti to splní, moc ti to všetky prajeme.
@speranza1 to nič neznamená, ja som sa na testy vykašlala, zajtra ti moc budem držať pršteky nech je strááááášne veliká hodnota hcg., ja si pripadám divno , lebo piatok mam isť tiež na krv a vôbec to so mnou nič nerobí, vôbec nemam nutkanie sa testnuť, a ani sa na ten piatok nejako neteším. ☹ , vobec neviem čo sa stalo , ale dnes ked som bola v práci tak som 2 x po sebe mala také riadne návaly horúčavy, že som skoro odpadla.

little_miracle
22. nov 2010

@aby - veľmi držím plačeky, aby to vyšlo!!!

@strelicia - aj ja som dopadla rovnako ako ty - ovuláciu sme prešvihli......som z toho veľmi smutnáááááááá......ďalší stratený mesiac! ☹ ☹ ☹
My už na IUI nepôjdeme - akonáhle nám schvália žiadosť, ideme na IVF

fomarik
22. nov 2010

@zuzancek22 no ty sa nám len pekne vylieč, bo nádcha je asi horšia ako ubolené hrdlo. Ja som sa tiež cítila tak nijako po predošlej IUI, bola som akási apatická, bolo mi všetko jedno.

fomarik
22. nov 2010

@aby to sú veľmi pekné folíky. Budem silno držať palce 😉

fomarik
22. nov 2010

@little_miracle Mojenko, zlatíčko a koľký den ste boli v helíku?

fomarik
22. nov 2010

@strelicia 17 mm? Mne IUI robia aj pri 15 mm 😨 . Hlávku hore, my sme všetky silné bojovníčky!!!!!

strelicia
22. nov 2010

@speranza1 ano, povedali mi ze robia.
@katy33 ved ja to berem celkom OK, to je proste priroda a neda sa nijak silit 🙂

little_miracle
22. nov 2010

@fomarik bol to ešte len 11DC.......ale ja som už na 8DC cítila že ovulácia sa blíži..........a v sobotu žiaľ aj bola. Manžel mi to nechcel veriť a dnes sa to potvrdilo. Ja som brala 2x1 clostil od 4DC do 8DC, ale mne celý cyklus funguje riadne - žiadne problémy mi nezistili. Takže tá stimulácia mi poriadne "uškodila" 😒
Som z toho veľmi nešťastná...............

strelicia
22. nov 2010

@zuzancek22 nepoistili, ideme s darcom, takze poistovanie u nas nehra ziadnu rolu.

strelicia
22. nov 2010

@little_miracle jooj, nebud nestastna. to je proste priroda, s tym nic nenarobime. ja to berem uplne v pohode. my este skusime v 12/2010 druhe IUI a ked nic, tak IVF. Medzitym si dame znovu ziadost, bo ta prva schvalena uz nam asi prepadne, uz je to pol roka.

strelicia
22. nov 2010

@fomarik no, ja som mala mesiac predtym najmensi folik 17mm a najvacsi 23mm a aj viac ich bolo ako teraz, tak mozno to u mna tak porovnali s minulajskom.
ale nic to, zajtra si vyberiem clostyl a skusame v decembri. ak ani vtedy nic, tak ideme rovno na IVF tam je predsalen vyssia sanca.

apolenka6
22. nov 2010

@apolenka6 možno je to aj dobré,že to tak berieš aspoň sa nestresuješ 😉 veľmi,veľmi ti to prajem!!!!!!a to točenie hlavy?hm? 😕 hm? 😕 hm? 😕 😉 😉

apolenka6
22. nov 2010

@aby náááádherné vajíčka to sa už musí podariť... 😲 😲 stimulujem a ty si môj príklad pre moje vajka už im aj dohováram 😀 😀 😀 v nedelu sa uvidí

apolenka6
22. nov 2010

zuzanček22možno je to aj dobré,že to tak berieš aspoň sa nestresuješ 😉 veľmi,veľmi ti to prajem!!!!!!a to točenie hlavy?hm? 😕 hm? 😕 hm? 😕 😉 😉

apolenka6
22. nov 2010

@zuzancek22 to patrilo tebe ja som to poslala sebe 😀 čo už so mnou?

apolenka6
22. nov 2010

@katy33 dnes si mala víkendík?kedy pôjdeš na sono či je tá neplecha cysta fuč? 😕 verím,že je odčarovaná potvora jedna!!! 😠 .

apolenka6
22. nov 2010

@little_miracle
@strelicia dievčatá nič to bude nabudúce IUI 😉 viem,že ste sklamané,ale tak to malo byť ja tak beriem všetko

apolenka6
22. nov 2010

@fomarik no ako moja? papáme papáme?to som teda zvedavá 😕 😕 ja som si tú davku zvýšila dúfam,že tým nič nepokazím 😝 hop alebo trop

little_miracle
22. nov 2010

@strelicia ...ale som z toho už na nervy - cestovanie je náročné, často zápchy na diaľnici - dnes sme 100 km išli 2,5 hodiny.......a tiež nie je ľahké stále sa v práci nejak vyhovárať........
Ja budem mať budúci týždeň narodeniny - a to IUI som chcela ako "darček" - že na narodky sa možno zadaríííííííííí........a stratila som ešte aj túto nádej............
Nechem narodeniny, nechcem žiadne darčeky, nechcem vianoce ☹ ............chcem len plakať a plakať..........aspoň to ma uvoľní....................

jankaknm
22. nov 2010

Ahojte, co to tu zas citam ? ☹ zas je nejaka zla konstalacia hviezd, alebo co?

@little_miracle tak, tak poplac si, aj to niekedy dobre padne... Ja som sa minule manzelovi vyplakala, velmi sa mi uvolnilo, a teraz mam uz asi PMS, tak sa mi depka vracia.

yasminne
22. nov 2010

@little_miracle ahojky nebud smutna, kazda sa dockame toho stastia 🙂 si uz rozhodnuta ze dalsie IUI neskusite?
trosku ma zaujalo co si napisala ze Ti ta stimulka rozhodila cyklus? ak to spravne chapem? hm lekari by uz mohli predpokladat ako to asi chodi po tolkych IUI-ckach co robia...
ja idem zajtra do centra na konzultaciu k IUI a som zvedava co nam povedia, som uz taka netrpezliva z toho. Ja mavam ovulku kazdy mesiac viem to podla ovutesu, BT, niekedy aj bolest citim.... som zvedva ci mi navrhnu stimulku ci nie, a teraz ked citam co sa ti stalo, tak by som sla radsej bez stimulky... no aspon sa mozem spytat ak by mi navrhli ze ci mi to nemoze nejak ovplyvnit cyklus a uvidi sa. Ak by nam to chceli robit uz teraz v decembri tak nam zase hrozi ze manzel bude mozno na SC ked bude OVU ...tak neviem ci to aj neodlozit alebo ci mu to vedia odobrat a zmrazit...ci to zase neuberie na kvalite...no mam na zajtra tolko otazok ze ich tam zo mna asi picne :D
little_miracle hlavku hore, ci uz IUI alebo IVF raz to vyjde a budeme drzat palceky, aby to bolo coskoro!!!

jankaknm
22. nov 2010

@yasminne ahoj, mne doki hovoril, ze pokial na uzv vidi pekne rastuci folikul nespekuluju s liekmi. Vraj maju lepsie statistiky bez stimulacii, co neviem, ci mam verit. Mozno prave to by nam pomohlo. Lebo ja som mala vzdy len 1 folikul, a co som tu citala tak po liekoch mali aj viac. No a po IUI tiez dopomahaju liekmi, aby sa vytvorila spravna vystelka, a to je to, ze mozno bez sa mi to ani nevytvori, co uz oni neskumaju... 😒

jankaknm
22. nov 2010

pomoc, ja mam take bolestive vajecniky...uz par dni, ked som dala 1 Urinal akut mi to pomohlo, ale nemyslim, ze som nachladnuta...mam za tyzden dostat, tak skor to pripisujem PMS. Nafuknuta som ako balon. V kutiku duse verim, ze to mozu byt aj priznaky tehu. I ked moja kamaratka mi povedala, ze oni sa rozhodli snazit a hned aj bola, dokonca sa citila inac uz na druhy den po oplodneni. Niekomu stastie praje.

yasminne
22. nov 2010

@jankaknm hm ved zajtra budem mudrejsia 🙂 ja by som osobne tiez radsej bola za odsledovanie a ak je ten jeden folikul (nestimulovany) OK, tak by som radsej sla bez liekov a potom uz len lieky na tu vystelku to beriem.
Ty si teraz po IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre