• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@adikasala ahooj!!!tak to je super,ze je trosku lepsie...a neboj coskoro to pominie,,,fazulka sa poriadne zavrta a bude dobre... :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ahokyyyy, tak to je super, mam radost...ze spinenie nie je krvicka..to je velmi dolezite.....uricte sa malicke ma dobre :slight_smile: je mu u maminky dobre, najlepsie....:slight_smile: mam radost :slight_smile:
6. sep 2011 o 10:18  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prosim vas, neviete ako je to s herpesom na perach v tehu???? mala ste to niektora??? tak som si davala pozor a teraz po dlhsej prestavke som sa v robote zacala stravovat.....tak sa mi hned objavil...co vy na to? citala som ze to nemoze nijako dietatko ovplyvnit, klop, klop, klop :slight_smile:
6. sep 2011 o 10:20  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala prosím aj mne niekto odovzdajte vírus .... beriem ho všetkými dvadsiatimi :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala No , mojenko, ja som ti to stale vravela, že to bude všetko vporiadku, fazulka rastie tak, ako ma :slight_smile: :wink: špinenie prejde a bude dobre, o tyžden bude krasne srdiečko a potom to už pôjde rapidnou rychlostou, o chvilku sa nám gulaš :grinning: :wink: Davaj na fazulienku aj na seba pozor a vychutnavaj si to :wink: :astonished: :astonished:
6. sep 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zubrienocka ahoj moja, ako? kedy idete na usg?
6. sep 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala drž sa, všetko bude v poriadku :slight_smile:
6. sep 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
KOCKY 4DPO A MNA BOLI BRUCHO AKO NA MRCHU...JE TO V PORIADKU???
6. sep 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 no mozno sa tam nieco deje asi bolo oplodnenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: snaz sa oddychovat ked musis do prace nenamahaj sa.drzim palce :slight_smile:
6. sep 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala som na pn od vcera,v robote sa narobim,takze lepsie mi je pn,aj pychicky :wink: snazim sa oddychovat,ale bola som aj v meste,aj na nakupe a sem tam nieco upracem,ja neobsedim zas,ked nemusim :unamused: ....no zaujimalo by ma ake ste ostatne babule mali pocity po iui.....
6. sep 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 posluchaj a nevymyslaj bud pekne doma snohami hore!!!!ja som mala 3 iui neuspesne,po 3 som mala take pocity ze presne o tyzden po iui som mala hrozne krce v podbrusku,uz som si bola ista ze to vyslo no nakoniec z toho nic nebolo.to bolo v aprili a teraz som sa dockala prirodzene zmiesili sme na malte ani neviem ako :slight_smile:
6. sep 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala na malte :grinning: ste akoze prerabali??ci????no tak gratuujeeem,myslim,ze po 3 iui,sa tam porobili soky a konecne dostali rozum a oplodnili sa :wink: ...kolky tyzden????booze gratulujem :wink:
6. sep 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 kati no uz manzo hladka ostosest rano ked ide do prace pohladka a povie rasti dobre! :slight_smile: a ako ju vemi cakal nasu fazulenku.inak to vyznie v taliancine,,,,no je to krasne pocut odneho!!
6. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 nie boli sme v auguste na dovolenke na malte a doniesli sme si najkrajsi suvenir aky sa da doniest.vobec sme to necakali!!!!ja som este nic necitila az uz mi mrcha meskala 5 dni tak som si zo srandy urobila test a bolo to tam bola som uz 4+5 a dnes som 5+3 ale mam spinenie dufam ze prejde.
6. sep 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala jeeezin no museli ste byt poriaddne stastnyyyy.....moc vam prajem teeda vidis ako zaberaju tie dovoleky to nieje mozne......a bola si u dokina,ze spinis??
6. sep 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 bola precitaj si vyssie uz dva krat na pohotovosti.zda sa ze dnes je uz lepsie.mame uz aj gestacy vacok, a buduci pondelok by som uz mala vydiet aj srdiecko.a sme velmi stastny este sa nevieme z toho spamatat.cakali sme presne 4 rokyyyyyyy :slight_smile: ja som to tusila ze to pride....
6. sep 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala tak ste sa veru dockali.....aky ste mali problem,???urcite uz bude vsetko v poriadku
6. sep 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 obaja v poriadku,psychyka+ nerovnovaha v tele bola som liecena 1.5roka homeopatikami :slight_smile:
6. sep 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala aha no to zanechaa svoju dan,ale doopadlo to vyborne nakoniec...vela stastia zelam :dizzy_face:
6. sep 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala milacik ja som presne v den, ked sa Livi narodila dostala mrchu, a teda riadne meskala, takze dufam ze preberame stafetu obe, ved si ju vieme rozdelit :wink: :hearts:
6. sep 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzanka7834 bol to magicky den :grinning: :astonished: :sunglasses:
6. sep 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka60 ja som po kazdej neuspesnej iui mala vsetky priznaky ktore len mozu byt a pri tej jednej, co nam na chvilku aj vysla som nemala ani jeden priznak, ani len prsia z utrogestanu ma neboleli... iba som bola unavena, ale to tiez z utrosu asi... drzim palce :wink:
6. sep 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa verim tomu :slight_smile: Co si ty robila v ten den, len tak mimochodom? :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 mna tiez boli brucho...uz od asi 4 DPO, dnes som 11 DPO a idme si kupit test, sadam do auta a valim, lebo som nervozna sama zo seba :unamused:
6. sep 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 jasne ze si ju podelime velmi rada zuzik stebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala inak rozmýšľala som, koľké sme tu ešte netehotné :slight_smile: :grinning: všetkým sa tu pomaly začína plniť ten najkrajší sen, dúfam, že sa čoskoro pridám... inak uplynul rok, čo sme začali chodiť do centra :slight_smile:
6. sep 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc drzim palce aby to prislo cim skor a mozno prirodzene to by bola pecka dalsi zazrak v nasej temicke :slight_smile:
6. sep 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala tak to by bol riadny zázrak :slight_smile:
6. sep 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc neboj bude skocte si na maltu a bude mam to overene na vlastnej kozi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala neviem či sa niekedy vôbec na Maltu dostanem, ale asi nie :slight_smile: to skôr na tú našu maltu :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok