• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

13. decembra 2017 
@adikasala no termín by som mala mať 15.5. a mala by som byť 4+1, ak dobré pozerám na kalkulačke.
7. sep 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici v poho dnes sme sa dost rozpisali......ako sa mi mas???'
7. sep 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 pekny datum...ja som 6.maja,len dufam ze to nase male nevzda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vydrzi do maja v brusku :slight_smile:
7. sep 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala neboj vydrží :slight_smile: už ste videli aj niečo na sone ? ja keď som bola v pondelok tak nič ešte, tak ja mám zase obavy, aby tam niečo bolo :unamused:
7. sep 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v pondelok na ppohotovosti mala som spinenie krvave,tak sme videli uz gestacny vacok a bublinka ze sa formuje,v pondelok idem k dokymu uz by malo byt srdiecko.neboj ja som bola na sone aj 4+5 a este nebolo nic.musime mat trpezlivost.
7. sep 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust sa mu necudujem su to tazke veci co sa tyka deti a rodiny a ja som bola na tom tak issto,myslela som si,ze mm nebude chciet do toho ist a ze sa na mna casom tiez vykasle,ale ukazal sa ako velky bojovnik a tiez chce dosjt do ciela,ktory pre nas znamena vsetko :dizzy_face:
7. sep 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala ale už verím, že je dobre, to si asi len bublinka robila miestečko :slight_smile: však ja dúfam, že v pondelok, tam už niečo bude :slight_smile:
7. sep 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinara23 no aj ja si to myslim lebo uz odvcera spinenie pominulo skoro na minimalne,a aj dnes to tak vyzera.len mam nakazany kludovy rezim s nozkami hore,tak asi aj to pomaha :slight_smile: ty ides tiez v pondelok?
7. sep 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala áno v pondelok, na druhé sono, chodím do CAR v martine. Ak by na sone nič nevideli, vraj mi budú brať znovu krv ako to vyzerá s hcg. No ale na 16DPO som mala pekné hcg 1131, tak dúfam, že sa už aj fazuľka objaví :slight_smile:
7. sep 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala idem ja niečo porobiť, lebo iba sedím pred PC :slight_smile: tak zatial, oddychuj a držkaj sa :slight_smile:
7. sep 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 no to by tam uz malo nieco byt si myslim,pripadne by som sla o nejake dva dni neskor
7. sep 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 aj ja idem trochu sa najest uz mi zaludok zblnka.ahoj
7. sep 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici tak to si napísala dobre s tými testami, ja som si dokonca objednala raz 40 ovu testov, a raz som si v lekárni pýtala takto : potrebujem tehotenský test, ale taký kde mi ukáže dve čiarky, lebo tie doterajšie bol zlé , :grinning: , človek si z toho robí občas už aj srandu, dnes som bola na internom na krv, a zistila som že tam robí známa, tak mi povedala, že mi tu krv brala s láskou, a že verí a bude mi držať päste aby sa ivf zadarilo.
7. sep 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zubrienocka @fomarik ... a ostatné.... tak dnes sme boli vporadni.. krpec rastie, máme 7 cm, srdiečko bije o 106, všetko je v poriadku, tak sa vytešujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky. Tak uz mame termin na prvu konzultaciu, v pondelok 12.9 vo Ferticent (Iscare som nakoniec zamietla) u MUDr. Pintera. Kto navstevuje toto CAR a chce sa so mnou podelit o skusenosti a info vopred dik :slight_smile: :wink:
7. sep 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ja v pohodicke.. idem piect akurat palacinky a balim na vylet, idem zajtra ku kamoske do rakuska a od piatku do nedele do komarna , tam mame po 10 rokoch stretavku z gympla. juchuuuuuuuuuuuu a nepytaj sa ako sa tesi moj muz :D
7. sep 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzancek22 tak to ano, to by bolo naozaj skutocne velmi ale velmi mile. kedy budes vediet vysledok pozitivny?
7. sep 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana151 moja zlatucka, chapem uplne tvoje obavy, lebo to iste by som aj ja citila, keby maly nekopkal....ale my sme 5 tyzdnov po vas, takze my si prve kopanceky vlastne len zaciname uzivat a tiez boli dni kedy si oddychoval, ale vsetci ma utesovali ze je to uplne normalne a hlavne tak ako pises, ked je malicke u vacsie a tak menej kopka....nebojkaj, urcite len spinka a je jej dobre u maminky....:slight_smile: a ktoru polohu si mala zarucenu, ze zacala kopkat? lebo my este uplne taku polohu nemame, jedine ked si niekedy lahnem na chrbat, vtedy sa to asi malemu az tak nepaci a zacne kopkat.....takze klud, malicka sa ozve, uvidis :slight_smile:
7. sep 2011 o 15:53  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no teraz piatok ide este len 1 krát na kontrolu, ani neviem este kedy bude odber
7. sep 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak zajtra idem na sono ako nám rastú folíky a dúfam že v sobotu bude IUI :wink: držte mi palce :slight_smile:
7. sep 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@majca55 budeme držať :slight_smile:
7. sep 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ďakujem :slight_smile:
7. sep 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 samozrejme,ze drzime palce :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica o tebe moja nepochybujem :grinning: :grinning: :grinning: dakujem
7. sep 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak to si mysliiiim xixixixixi :grinning: dufam ze ich tam budes mat vela a dostatocne velke...teda aspon 3 by mohli byt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. sep 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko koceny...ako ste sa vyhajkali????ja fajnee,ale strasne horuce poty ma zalievali tak sme museli spat pri otvorenom okne :angry:
8. sep 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 dobree!!!uplne uzastne :grinning: :grinning:
8. sep 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ako sa citis???mne absolutne nic nieje...
8. sep 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoooj,ani mne nic nieje,sem tam ma pichne vvajko,ale inak nic...len v noci tie horuce poty,to som bola prekvapena :confused: ....boooze moj este tyzden :wink:
8. sep 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 joooj ani nehovor...este aj krv nam odlozili o 3 dni neskor :unamused: som citala,ze si uz nevidrzala a si sa testla :slight_smile: ja sa zatial drzim,mam to na plane az ten 14 den...joj ako sa ja toho obavam :frowning2:
8. sep 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok