• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. januára 2017 
@cmelica ani mi nevrav,po vcerajsku neviem neviem,ale som nejak zvnutra zmirena,ze bude druhe iui...no ja testnem v stredu j krasny sviatok,pomodlim sa k panne marii a ak to nevyjde pondelok pojdem k dokimu nch mi vezme krv a podla vysledkov budem volat do iscaru.....
8. sep 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 my tiez sme tak niak pripraveni na to,ze pojdeme na 2 IUI,,,ale pevne verime,ze to nebude nutne...ved verit treba :grinning: my ideme tiez do Heliku v pondelok na sono a krv,mali sme ist uz v piatok no prelozili nam to :unamused: co uz...v piatok testnem a budem vediet co mozem ocakavat od krvicky :astonished:
8. sep 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ktory pondelok?????uz teraz???
8. sep 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 nie nie az 19 teho...aj ty tak,nie??
8. sep 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ano aj ja ale to idem k svojmu zenskemu,nie do centra,ak budem mat negativny vysledok do centra sa mam objedna na 10dc na foliky a druhe iui...krv si dam zobrat u svojho dr
8. sep 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ty to mas trosku ine,,,nas hned po zakroku objednali za 14den po IUI do Heliku na krv a sono...len sa to predlzilo o tie 3 dni...aj ty tak lenosis ako ja???akurat tak navarim,posptatavam a zas nohy hore :slight_smile:
8. sep 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ja som vcera aj povysavala,ved predsa nemam smrtelnu chorobu a uhniezdi sa to urcite aj v pohybe,ale zas nejak extra nerobim ale ani nesedim...zas len lenosit,pchat sa a priberat to nieje pre mna,ja niesom naucena len lezat a nic nerobit,,,,no uvidime ako dopadneme
8. sep 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka6 vysavala som aj ja,aj prach poutierala,no uz nemam nic take na robote,tak si lenosiiim...a zatial sa neprepchavam...dokonca mi ani vecere nechybaju...niake to ovocie,mrkvicka uplne stacia :slight_smile:
8. sep 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky takže máme tri folíky 20,18,16 večer pregnyl a v sobotu IUI :slight_smile: tešila som sa ked to už príde a teraz mám strach či to vinde,ale to máme asi každá :wink:
8. sep 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cmelica takze papkas tak strasne zdravo heej,mrkvicka....ano spravne len tak dalej...
8. sep 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 cauky,my sme boli iui v sobotu....mala som jeden folik na lavom a jeden na pravom a mali18...uz sa neviem dockat,ako sme dopadli,ja som nevydrzala a vcera som cikala no a nic samozrejme..tak ma vsetky zdrbali :grinning: moc drzim palceeeee...ktore centrum vam pomaha??
8. sep 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 čítala som o tebe tu držím ti palce mne tiež hovoria že skor ako 10 deň nech to ani neskúšam.my chodíme do helíku v MT ako aj cmelica :wink: bojím sa že to nevinde :unamused:
8. sep 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no to je pochopitellnee,aj ja mam velky strach,ze nam to nevyjde,ale to je v rukach bozich :frowning2: ....ak nie som zmierena,ze budeme musiet ist na iui znova a dufam,ze posledne :wink: ..kukam,ze mas dve deti,tak to nebude az take hrozne,ak by to nevyslo,ale urcite to vyjde,nieje o com :wink:
8. sep 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 vieš ale mám už aj viac rokov :grinning: ale moc chceme mm povedal že to je isté on inak ani nemysli :sunglasses: a ty si test urob až tak 10 alebo 12 deň.ja budem tiež netrpezlivá ale musím vydržať potom je len zbytočný stres :wink:
8. sep 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 vies co ja uz nejak neverim,ze uvidim dve ciarky neviem si to ani predstavit vies...uvidime no....a nemas zas nejak vela rokov ved aj starsie maju deticky a su v pohode a zdravucke nebojkaj bude to co najlepsie :wink:
8. sep 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :wink: takže nič iné ako čakať nám nezostáva.a kedy ideš testnúť?ja sa tiež pripravujem že asi pojdeme aj na druhé IUI :sunglasses:
8. sep 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.
Som tu nová.
Zajtra by som mala ísť na 1 IUI,idem do Iscaru v BA.
prosím Vás čo ma čaká?
8. sep 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som na kontrole v stredu a mala som folíky 14 a 15 mm, no doki povedala, že lepšie v sobotu, no mm zajtra ráno cestueje preč, tak sme sa dohodli, že zajtra, že mám prísť na krv a podľa výsledkou buď pôjdem alebo nie. a teraz mi doki volala, že výsledky sú super, že zajtra ideme na zákrok.
Ja viem, že je asi aj skoro. Minulý mesiac mi praskol folík o veľkosti 17-18 mm, po injekciách Merionalu. Doki povedala, že to je mojimi vaječníkami, bo sa u mňa potvrdil PCO. Užívam 2. mesiac Clostil.
Zajtra budem 17. DC.

Babulky a všetci po IUI berú Duphaston, či to nie?
8. sep 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikina222 cauko, mozem sa spytat, ako si sa dostala do ISCARU, poslal ta tam tvoj gynekolog, ci si sa tam sama vybrala? Ja som po dvoch kyretoch a menstruacia sa mi tak pohorsila, ze ju ani nemam, takze ani neviem, ci mam plodne dni. S mm stale skusame, no ked to nevyjde tento mesiac, tak zasa pojdem ku gyn. nech so mnou uz nieco robi. Dal nam priestor do konca leta a ked sa nepodari, tak nas bude liecit ako neplodny par. Brala som aj Duphaston aj tak som mala problem s menszesom. Muza som uz poslala aj na spermiogram, ide na buduc. tyzden do ISCARU. Som zvedava na vysledky.
Ako dlho trva, kym pride k tomu IUI. Dik za odpoved.
8. sep 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prajem všetkým pekný deň....mňa zajtra čaká USG po dobratí liekov CLOSTILBEGYT..tak som zvedavá čo bude potom nasledovať
8. sep 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze, po negativnom tehotenskom teste 13 DPO som vysadila utrogestan a ide sa na druhe kolo IUI.......tak som verila, ze to vyjde, ze az nemam chut ist dalej :frowning2: sklamanie!!!!........ale dietatko chceme, tak musime bojovat, mozno dalsi pokus zvysi sancu na babo :wink:
8. sep 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborapol Ahojky.
No ja mám neschopného gynekológa, bo podľa neho som v poriadku. zato že mám cytologiu a kultiváciu dobre, tak som ok. vydupala som si aj ultrazvuk, bo on má svoj pokazený a tam som narazila na jednu doki a ona hneď že nech nestrácame čas s obyčajnými gynekológmi,a že nech ideme do centra, ona mi odporúčila priamo Iscare, išla som tam sama na jej odporúčanie. A som tam spokojná, chodím tam 2 mesiac. Sú tam milí.
No ja tam bola na 1 konzultácii koncom cyklu, tak ma kukli, odobrali krv a nasadili Closti. Teraz som ho 2 cyklus užívala.
A IUI by sme išli hneď aj 1 cyklus, len folík praskol, tak smola. No tak ideme zajtra, 2 cyklus, čo som tam
8. sep 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 nič to, bojuj, pri každom IUI sa zvyšuje úspešnosť, takže verím, že druhé bude úspešné :wink:
8. sep 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 nestracaj nádej, určite sa to čoskoro podarí. držím všetky palce
8. sep 2011 o 15:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
@aninka666
dakujem za podporu :slight_smile:! ma to aj pozitiva, doucim si mojich tretiaickov do konca roka :slight_smile:
8. sep 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55
@zabka60 Babule nebojte sa!!!my to zvladneme,ci to uz vide teraz ,alebo na 2x...DRZIM NAM PALCE AJ NA NOHACH :grinning: :grinning:
8. sep 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka60 hej snazim sa trosku byt viac pri zeleninke a pri ovociii...joj cokoladku som nemala ani nepamatam,le ani mi niak nechyba :slight_smile: :slight_smile: alebo zeby dnes :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica @majca55 aj ja drzim drzim az su fialove :grinning: a ja cokoladku sem tam,bo cukor je velmi dolezity pre telo a hlavne nervy,raz za cas ucite neublizi :wink:
8. sep 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ja som uz skusala vcera 5dpo :sweat_smile: ale baby ma tak zdrbkali :sweat_smile: dalsi test bude az tak v stredu abo 10dpo v pondelok :pensive: ostava len dufat...ale aj ja mam silny tuchac,ze sa pojde na druhy zakrok
8. sep 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 no taak ja si ju dnes dam...a idem hned na to :grinning: :grinning:
8. sep 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok