• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. apríla 2017 
@tinasc tak to som nevedela dakujem za radu :wink: dnes mi je už celkom zatiaľ fajn :sunglasses: bolesti len ked sadám :unamused:
11. sep 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 milacik,nebojkaj sa...to bude v poriadku...myslim strasne na vas a prajem vam dnes krasny dnik :slight_smile:
11. sep 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja,dakujem za info :slight_smile: ...tak dufam,ze bude skoro fit a bude sa moct riadne napapkat :wink:
11. sep 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 noooo supeeer,na teba to mozno nebude mat ziadny vlyv,ani na mna,len tie hormony ma pekne kruuutiia,inac nic take....este tyzden vydrzat a mozme testovat a zufat abo jasat :wink: ty len lezkaj a odpocivaj pekne
11. sep 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ďakujem pekne takže o týždeň bude pozitívna správička :astonished: ja sa budem šetriť až o dva týždne sa pripojím :wink:
11. sep 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 :confused: nooo moznoooooo :wink: uvidime,ako nas testik prekvapka :wink: my ideme na bicykle,tak sa neskor pripojim znova do debatky..zatial oddychuj :wink:
11. sep 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55
@zabka60 dievcence a co ked utros budeme brat az do 12 tt :slight_smile: to budeme este len lamentovat...ale je to pre dobro nas a nasich drobcov :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica presne tak vydržíme všetko my sme statočné žienky :wink:
11. sep 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka7834 ahoj zuzi ked budes volat s katkou tak ju odomna pozdrav a nech sa daju pekne do poriadku.drzim palce velmi....a cakam na zajtra :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 ahoj magdi ako???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: myslim na teba.....
11. sep 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka60 bicykel? nemala by si nijaku namahu a bicykel uz vobec :frowning2: nie po IUI
11. sep 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ked budem niečo nové vedieť dám info písala som jej teraz snád mi odpíše :wink: a nemáš za čo ked viem tak odpoviem :grinning:
11. sep 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala Dakujem! napísala som ti IP
11. sep 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jovanka81 myslim,ze to nieje namaha sa len tak relaxacne bicyklovat,nevravim,ze sme na turu a skrabali sa po skalach :wink: ...niesme chore,abo vy sa tak citite???? :confused:
11. sep 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

ja by som sa chcela opýtať ako vlastne prebieha ta inseminácia... ja teraz cakam na mrchu a ked ju dostanem mam ist do centra. Len mi povedal, že sa vyvola ovulacia tabletkami a potom už neviem... brali ste aj niejke ine tabletky??na udrzanie alebo tak?? čítam ze vas po zakroku pichalo v podbrušku takze je ten zákrok bolestivy??

Dakujem pekne za odpoved
11. sep 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 ahoj...ak chces nedavno som sem davala video...no mozem ti ho poslat znova :slight_smile:
inac je to ako vysetrenie u lekara...trosku to stipne,ale neni sa coho obavat...pred tym som brala clostil,ked boli foliky dost velke pichnu ti pregnyl na ovulku a tak za 2 dni je samotny zakrok...na 2 den po zakroku som zacala brat utrogestan na udrzanie tehu...po zakroku picha v podbrusku asi kazdu...no samotny zakrok naozaj bolestivy nieje...ta bolest moze byt sposobena aj vacsim poctom folikov...
ak mas este otazky kludne napis....
NEBOJ SA A DRZIM PALCEKY ABY PREBIEHALO VSETKO TAK AKO MA :grinning: :grinning:
11. sep 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no ako si to tu pekne napísala :wink:
11. sep 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica Dakujem pekne za vysvetlenie :slight_smile: tak snad to vsetko dobre dopadne. Tebe sa podarilo tiez cez IUI? Inak dakujem video nemus posielat ja som chcela len vediet ake lieky sa beru a tak.. este raz dakujem... samotného zakroku sa nebojim.. bojim sa ze sa to podari a opat potratim :(
11. sep 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 jeee...dakujem :grinning: :grinning: snazila som sa...ak treba nieco dopln :slight_smile: :slight_smile:
@lenisko1 tu je to video... www.youtube.com/watch?v=qCdIiLLF0vw
11. sep 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 ahoj tak to sa bolíme každá :unamused: ja som mala včera IUI :slight_smile: dajú ti utros na udržanie a vkolkom týždni si potratila?vedia príčinu?
11. sep 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 Nieje zaco...ja cakam na vysledok...este tyzden,, az 19 teho idem na sono a krvicku...Musis mysliet pozitivne a pevne verim ,ze sa tento raz podariii...moooc ti to prajem :slight_smile: :slight_smile: ...halvne je byt v klude a nozky hore...ja som ostala na PN...
11. sep 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no potratila som už dva krát a to v 6 týždni.. no nezistili nic iba ze si vytváram protilátky v hliene tak preto ta inseminácia..
11. sep 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tak silno drzim palce nech su testy pozitívne... dakujem pekne
11. sep 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 Dakujem MOOOc :slight_smile: :slight_smile: a nedali ti nic na tie protilatky???
11. sep 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 tak držím moc palce aby sa to podarilo,potom napíš aké máš folíky a kedy ideš :slight_smile: :astonished:
11. sep 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica noo ono sa daju pichat injekcie a skusit to normalnou cestou ale sa bojim
11. sep 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 dakujem pekne snad sa podari a udrzi jasne ozvem sa
11. sep 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 aha...no radsej to IUI!! tak sa drzkaj a drziiim palce aj na nohach,aby to vislo...daj vediet ako pokracujete a kedy bude IUI...
11. sep 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no dam vediet už nech to mam za sebou len teraz moja mrcha stale chodi neskôr a neskôr minuly mesiac som mala na 42 DC dnes som 31 DC meram aj bazalnu a zatial ovulka nebola takze ani mrcha tak skoro nepride
11. sep 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 presne ako ja :wink: ked som brala clostík prišla na 30dc a potom pauza a pred IUI nie a nie prísť už ma skoro porazilo :unamused: takž enaplánovať som si nič nemohla :slight_smile: ideš brat clostík a kolko?
11. sep 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok