IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
12. sep 2011

@cmelica 😀 nie nie veru ja som dnes kupila mamatest a je tam len jedna 😒 a ty vobec nechodis von??ani sa nacuchat vzduchu 😀

cmelica
12. sep 2011

@zabka60 no som zvedava,co ten moj mm teda donesie 😀 😀 lebo ja som mala raz a boli 2 v 1...mame 2 balkoniky tak travim cas tam,,,ale ano boli sme v piatok na nakupe a vcera sa prejst...bolo krasne slnecno...ale psst 🙂 🙂

zabka60
12. sep 2011

@cmelica baby ja nechcem byt zla,ale ja som sa bola normalne s malym bicyklovat a niektore ma zdrbali,ako keby som bola po porode,ved niesme cchore pre boha a mozme robit normalne to co potrebujeme a nie 23hodin nohy vylozene dva a pol metra hore a hodinu stat pri otvorenom okne 😖 no ja neviem,moj nazor

zabka60
12. sep 2011

@cmelica a ano v mamateste su dva testy,ja soom ta pochopila,ze dve ciarky 😀

cmelica
12. sep 2011

@zabka60 pokial sa citis dobre a si to neprehanala,preco nie...ja bicykel nemam,he...no ja som doma stale koli kontrole z prace...nikdy neviem kedy sa objavia vo dverach 😒
no vies kazdy nazor si treba precitat a zobrat si z neho nieco pozitivne 😀 ...myslim si ze tu nechce nikto nikomu zle...niktore kocky neostavaju ani na pn ako my...tak neviem co je horsie???

zabka60
12. sep 2011

@cmelica jasne musime aj zle prijat a nielen dobre a same lichotky,ze 😀 ..no nacase asi urobit statistiku,tak baby ktore ste pracovali a normalne fungovali a otehu ste tak sa ozvite a naopak,tie co lezkali a manzelia za ne dychali tiez sa ozvite 😀 😀

cmelica
12. sep 2011

@zabka60 to som vedava ako to dopadne 🙂 🙂

zabka60
12. sep 2011

@cmelica aj ja len ci sa nejaka prizna a prihlasi 😀 😀

zabka60
12. sep 2011

AHOJTE DIEVCATA ROBIME STATISTIKU,CI JE LEPSIE BYT DOMA PO IUI ABO PRACOVAT A SPRAVAT SA AKO PREDTYM,TAK BUDEME VDACNE ZA KAZDU ODPOVED A RADU 😉 OZVITE SA 😀

majca55
12. sep 2011

@zabka60 bolí ma tak vo vnútri ale len ked sadám tak cítim maternicu,ale nič také hrozne sadám opatrne 😎 vajka ma už nepichajú 🙂

zabka60
12. sep 2011

@majca55 ja ked si davam utros mam pocit,ako keby som mala krcok stale napuchnuty akysi velky taky som ho nemala nikdy ako od zakroku a nejak sa mi to tam dole nezda 😀

majca55
12. sep 2011

@zabka60 ja utros v pohode iba ako vravím pri sedení cítim maternicu ostatné je už v pohode 🙂

jovanka81
12. sep 2011

@zabka60 no ja bicyklujem denne, ale jedna holka spominala, ze jej to vyslovene zakazali ☹

tinara23
12. sep 2011

@zabka60 hlásim sa do štatistiky, ja som pri obidvoch IUI bola doma až do výsledku. Po prvom IUI som však bola v deň dosť rozbehaná, takže som neoddychovala. A pri tomto druhom úspešnom som hneď išla domov a zo dve hodky si pospala 😉

zabka60
12. sep 2011

@jovanka81 hm mozno vedeli preco,ale nevedno ako to nam moze uskodit hm???aj po si bicyklovala??,

zabka60
12. sep 2011

@tinara23 to som rada,ze aspon jedna sa ozvala 😉 noo tebe oddych predsa pomohol vidis,asi druhy krat budem aj ja spat cele dva tyzdne a ani palcom nepohnem

tinara23
12. sep 2011

@zabka60 aký druhý krát ? 😉 veď ešte nemáš výsledok prvého IUI-čka a ten bude pozitívny 😉

zabka60
12. sep 2011

@tinara23 moja zlata keby som mala tolko optimizmu ako ty,keby ano uz by sa ukazal aspon biedny dusik,ale nic....

tinara23
12. sep 2011

@zabka60 testovala si dnes ? akým testom? kolko si DPO ?

zabka60
12. sep 2011

@tinara23 zevraj 9dpo bo sa zevraj rata od druheho dna po...a mam mamatest najlepsi na svete 😀 ...ani naznak 😢 😢

tinara23
12. sep 2011

@zabka60 tak to je skoro ešte 😠 neponáhľaj sa tak s testom. Mamatest je najlepší, ja som s ním bola spokojná.

zabka60
12. sep 2011

@tinara23 skoro????myslim,ze by mal citit aspon mini mini dusika,este som ho bola hladat v kosi 😀 keby nahodou a niiiic...tebe kedy ukazalo??

tinara23
12. sep 2011

@zabka60 mne ukázalo 10DPO (kuk môj album), ale ono mne sa muselo skoro uhniezdiť, tebe sa môže neskôr, napr. ak sa ti uhniezdi 9DPO, tak ta teste ešte nič neuvidíš. Ja by som nebola ešte testovala, len kamoška ma vyprovokovala.

zabka60
12. sep 2011

@tinara23 no uvidime este tyzden a konecne prec stres nech to dopadne hocijako,ale nie sa stresovat a cakat a cakat ako.... 😠

zubrienocka
12. sep 2011

@ketere Mám vysnívané dievčatko, ale ak to bude chlapček nevadí 🙂. Ja ani nechcem vedieť, čo to bude. Najradšej by som mala také veľké prekvapko pri pôrode, ale môj muž nechce o tom ani počuť,takže uvidíme. 😀 Ja by som tiež najradšej bola stále na gynde 😀 😀 😀, nech toho nášho atleta vidím 🙂.

sijust
12. sep 2011

@zabka60 ahoj reagujem na tu statisku...podla mna a teda aj podla mojej dr.v centre je treba mat kludovy rezim v den IUI...len kvoli tomu,ze je to zasah,aj ked mierny...ak sa citite dobre,nemate bolesti...nie je dovod byt dva tyzdne pn alebo co,ked vam nie je dobre,treba ist k lekarovi a ten urci dalsi postup...tak vela stastia vsetkym,ktore cakate na vysledok... 🙂

sijust
12. sep 2011

@hope2011 ja viem milacik,musela si sa bat ☹ som stastna,ze uz je to ok...my cakame..ved vies na co...dufam,ze bude presna...nech sa to zbytocne neoddaluje...budem ta priebezne informovat...pohladkaj za mna brusenko 🙂

zambilka
12. sep 2011

@zabka60 ahoj ja som mala na 10 dpo negat test a na 12 už pozit 😉 aj ked to neskončilo dobre 😒 ale po iui na 10 den je skoro testovat takže nestracaj nadej 😉 🙂

zambilka
12. sep 2011

@zuzanka7834 ahoj moja tak ako? 😕

hope2011
12. sep 2011

@sijust no si zlata, ako na nas myslis.....🙂 dnes je malicky taky kludnejsi, moc nekopka, lebo sme boli v praci a on to hned citi, ze maminka pracuje 🙂 poklad moj...a uvidis, uz to dlho nepotrva a budes mi aj ty taketo slova pisat...neviem sa dockat, kedy mi oznamis tu najkrajsiu novinu...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre