• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@pici no hrozne mi je uz rano o 4 zacinam s misou a cely den ma to drzi,niekedy menej niejkedy viac.ale vydrzim,medzitym nieco zjem ked sa da :slight_smile:
21. sep 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa zlatko poslem co len chces,kludne mozeme dat aj kavu ak mas cas, len neviem ako budem na tom s casom ja, lebo kolegynu mam na dovci a robim vlasky sama :D ked nie posli adresu a ked to budes potrebovat, iba napis a poslem
21. sep 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala neboj... to prejde.. kamoska to mala naopak, nebracala rano ale vecer :D
21. sep 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem lebo ma to tu polozi na klavesnicu :grinning: :grinning: :grinning: zajtra sa ozvem,prijemny podvecer vsetkym
21. sep 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala asne ze ano.. ine si ani nepripustam
@adikasala apa draha
dievcata....tak dnes som pichla uz dve...menopur zdvojnasobenu davku,pijem o sto sesto...kazdych 10 minut som na wcku...a neuverite, mm ma chcel pichnut-(toto slovne spojenie mi vyslo :grinning: :grinning:) ale nadalo sa...moj zlaty to neni tvrde ako pomaranc,je tam hold aj kusok slaninky :grinning:to ide tazsie :grinning: ale na zajtra sa odhodlava,ze to da :grinning: inak to pichanie je uplne v pohode,tak som sa bala...tak drzte palce,nech sa to tam dole dobre pecie a uvidime v piatok na sone :wink:
21. sep 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala opatruj sa...malicke sa ohlasuje,tak mu odkaz...nech poslucha... :slight_smile:
21. sep 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust no veru nech sa dobre pecie... potrebujeme urodicku :D
21. sep 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zabka60 ono keď máš štítku môže ti to chodiť hore dole, to už sú hormóny, sama to poznám...
21. sep 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici aj ja som taká bola, že rýchlo, rýchlo do druhého kola... a vidíš už mi to žily netrhá... pôjdem, až sa mi bude chcieť :slight_smile:
21. sep 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa takže si sa rozhodla pre ten utroš? no vtedy som ti nevedela povedať, ja som taký poserko, že robím len to, čo povedia doktori, takže ja by som osobne utroš asi nee :slight_smile: ale snáď nemôže uškodiť a vlastne predĺži ti cyklus aby si sa nebála, že nestihneš začať pichať :slight_smile:
21. sep 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala neboj prejde to, aspoň vieš, že je fazulka tam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: oddychuj...
21. sep 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust tak nech je pekne veľa vajok... aby bolo aj do zásoby :slight_smile:
21. sep 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nejako sa to tu dnes rozprúdilo baby :unamused: ale mne tiež kázali brať utros až do krvi čo idem v pondelok a mne tiež
@pici vždy dobré poradila :slight_smile: ved sme tu od toho,že si radíme preboha prečo tieto reči :angry:
21. sep 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinasc presne ani mne sa doteraz nechcelo :D
21. sep 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak tak moja :slight_smile: a mas dost utrosu???ja som si dokupovala...
21. sep 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ja mam uz nachystane zasoby, dneska som kompletizovala :D
21. sep 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica mám moja akurát úplne presne :wink: a ked bude hcg vysoké tak nám napíšu ďalšie :astonished: :astonished: :astonished:
21. sep 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sa nachystaj na poriadne zasoby...bo HCG bude vysokeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka60 Ahoj! no aj ja sa musím zastať @pici nie,len ja ale aj ostatné dievčatá sme si tu už preskákali sklamnia,radosti,starosti...a vždy ked vieme jedna druhej si tu poradíme...podporíme,no skrátka spriaznené duše a za toto som vdačná :wink:
21. sep 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dakujem dievcata...
21. sep 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pici a som si hovorila, že koncom roka máme akurát dosť naháňačky tak keby som k tomu pridala ešte aj toto, tak by som asi ani žiadne vajká nevypestovala... a tentoraz nechcem mať len 9 vajok :wink:
21. sep 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc jasne ... ved vies ze taketo kroky spravit chce mozno viac obety ako ist vkuse v jednom kole. ked to takto citis, je to urcite najlepsie riesenie, ja som sa takisto sama rozhodla ze to takto bude... proste som to tak citila... po ket som ani nechcela ist na konzultaciu... a ked som bola v auguste som im hned povedala ze v septembri nepridem.. a aj mojmu dokymu a schvalil mi tento postup, ked videl ze meliem z posledneho a som uz na pokraju psychickej pohody...
21. sep 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici budem to takto nejako musieť vysvetliť dokymu... možno mi už v utorok dá protokol aj recepty, no neviem, ale radšej mu poviem, že sa uvidíme o pár mesiacov...
21. sep 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc harublak nepovedal nic... ze je to moje rozhodnutie a samozrejme ako sa citim ja... a moj doky , ked som povedala ze v septembri nejdem sa pytal, co sa doma stalo :DDDDD a pravda bola naozaj taka ze na konci augusta sme mali doma velmi dusno a tak ci onak by to nebolo dobre.. a navyse som aj tak nechcela ist... tak verim ze to bolo spravne rozhodnutie
21. sep 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici hej, hej, každá ako to cíti a doktor by to mal rešpektovať :slight_smile:
21. sep 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ved ona mi aj chodi mam cyklus od 35 vyssie do neznama :frowning2: ....caka cakam urcite sa doockam :wink:
21. sep 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 no mne chodí na 24 deň najneskôr :wink:
21. sep 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc presne tak... ty musis byt v psychickej pohodicke...
21. sep 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok