• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. júla 2017 
@ursula5 vieš ešte sa trošku bojím v pondelok sono či už vidia viac a potom za dva týždne nato či už bije srdiečko tak sa budem až potom viac vytešovať :slight_smile: :slight_smile: lebo takto pred rokom som potratila :frowning2: a ešte ideš na IUI?
29. sep 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 hlavne sa šetri a dávaj si pozor všetko bude ok nemyslí na zlé :wink: ja už na IUI nejdem isto nám to je k ničomu ja teraz čakám na výsledok IVF :slight_smile:
29. sep 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 ty si už podstupila? :slight_smile:
29. sep 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 áno už ho mám za sebou a čakám na výsledok :wink:
29. sep 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 jej držím moc palce teším sa a kedy ideš na krv?ku komu do helíku chodíš?ja ku Krajkovi ale IUI mi robila Gaťová bolo to v sobotu a hrozne dobre som sa cítila aj super náladička tam bola.a predtým si z otehotnením nemala problém?
29. sep 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 to sa nedá povedať ku komu chodím tam sa to furt strieda najradšej ku Gaťovej na krv mám ísť až 10.10. tak hádam šťastný dátum to bude :sunglasses:
Ja nemám problém s otehotnením, dvojičky mám z predchádzajúceho manželstva a teraz mám druhého manžela a on má zlý spermiogram (morfológia 0%) bohužiaľ tak sa snažíme inou cestou aby sme si raz nevyčítali, že sme preto niečo nespravili :grinning: ja som úplne v poriadku :grinning: :grinning: miestami mi viac šibe ale to sa dá zvládnuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 tak ja mám dvoch chlapcov a všetko bolo v pohode ale pri tretom sa nám nedarilo a pritom obaja sme v pohode tak nechápem :unamused: a to sme sa snažili 2,5 roka ufuf tak dufam,že to bude štastný koniec u nás aj u vás :slight_smile: to by sme spolu kočíkovali :slight_smile: hrozne si mi z fotky známa ale neviem odkial :dizzy_face:
29. sep 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no odkiaľ som Ti známa no zo Žiliny :slight_smile: ja som nezabudnuteľný ksicht :grinning: :grinning: :grinning:
idem už na gauč polihovať, tak prajem dobrú noc a veru možno aj kočíkovať budeme spolu :wink:
29. sep 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 ahoj dobru aj tebe tak len odychuj a držím palce :slight_smile: :astonished:
29. sep 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mkrnacova72 ahoj mne sa to teraz podarilo :slight_smile: tfuj tfuj až to nezakríknem :slight_smile: držím moc moc palce a testuj moja až 14 den :dizzy_face:
29. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja držím palce a nech máte len dobré správy :slight_smile: :sunglasses:
29. sep 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 Dakujem mojka za podporu :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcem sa opytat ci niektora uziva duphaston a ak ano, ktory den po dobrati ste dostali menstruaciu? dakujem
30. sep 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som si až teraz od rána od 6.00 sadla, malú do škôlky, dnes je brigáda s opekačkou, tak pečiem štrúdle, hajde ešte nakúpiť, malú zo škôlky vyzdvihnúť, potom s ňou na výtvarnú a zase späť na brigádu... bude srandaaaa :slight_smile:
ako sa dnes mávame? :slight_smile: :wink:
30. sep 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketere Ahoj mojko, tak to je super. Ja sa neviem dockat buduceho utorka, ked toho krtka zas uvidim. Urcite Ti dam znat :slight_smile:
30. sep 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ano urcite nejake fotocky dam....:slight_smile:
30. sep 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka Ahooooj, už sa veľmi teším na dobré správy :grinning: :grinning:
30. sep 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust su tam kocky, ktorym neschvalili ziadost poistovne alebo idu uz na stvrte, piate ivf a vtedy im poistovna tie lieky nepreplaca... tak by ich to vyslo majland :frowning2:
nastastie je MK kde si to mozu kupit od kociek, ktorym to zostalo a uz to nebudu potrebovat :slight_smile: tak sa im aspon z malilinkej casti vrati co za to zaplatili ..
30. sep 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky nebola som tu dva dni neni mi dobre strasne mi je spatne a vraciam,cim dalej viac a viac ani nic neziem vsetko ide zomna von,co mam robyt? :wink: pre babo vsetko len aby to potom nemalo zle nasledky na babo schudla som uz skoro 2 kila zajtra zacinam 10 tyzden!!!
30. sep 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mkrnacova72 ahoj, ja som 4den po druhej IUI, prve nevyslo a hned o mesiac som absolvovala druhe a dufam, ze bude uspesne :slight_smile: ale su tu aj kocky, co im vyslo hned prve :slight_smile:
30. sep 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ahoj no dnes som bola na sono foliky sú tri a vraj pekné no dúfam že sa neoplodnia všetky v utorok idem na iui :wink:
30. sep 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Drzim palceky,aby dopadlo IUI na vybornu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 moc ti držím palce ja som mala tiež tri :astonished: :astonished: aké veľké si ich mala?už sa teším ked napíšeš že na testíku máš // :slight_smile:
30. sep 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica dakujem dufam že sa podarí :slight_smile:
30. sep 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 no dnes ked mi ich meral tak boli jeden 15 a dve 13 a docent povedal že pekne rastú tak len dúfam že budeme úspešný :slight_smile:
30. sep 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a pregnyl kedy pichaš?moja moc ti držím palce uvidíš podarí a len to chce klud :astonished:
30. sep 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 pregnyl pichám v pondelok večer o deviatej ale nemusím íst na pohotovost suseda je sestrička tak mi pichne ona ja som taký pokojný človek neboj ja sa nebudem stresovat :slight_smile:
30. sep 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak to je super :astonished: ja verím tomu že ma budeš následovať moja :astonished: :astonished:
30. sep 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no ja tomu verím ved po tých neúspechoch by sa to mohlo podarit :sunglasses:
30. sep 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte chcem sa opýtať môj manžel ma nepohyblivé spermie a môj doktor mi povedal že ak bude všetko so mnou v poriadku (mám ist ešte na folikulometriu - inak všetky výsldeky mam zatial dobre) asi budem musieť ísť na IUI.
Aj vy ste mali taký problém preto ste išli na IUI ?
Či mam počkať a kupiť manželovi vitamíni? Neviem čo mam robiť lebo ani ten počet nie je ktovie ako vela :(
30. sep 2011 o 17:44  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok