• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

27. marca 2017 
@sijust ved to musí byť teda záťaž na vaječníky , ale my všetko znesieme ako kone :stuck_out_tongue_closed_eyes: dr ,Gaťová je milá tuším raz som u nej bola :confused: a bola som spokojná ,maličká,no za to veľa energie :grinning:
tak jedno :wink: aj my by sme tak chceli,ale bude záležať aké bude silné..ešte sa v tomto nevyznám ,ale po pohovoroch budem múdrejšia.....
2. okt 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33
@mirka2010 babulky ale ten čas letí ,veru ani sa nenazdáte a budete mať drobcov v náručí :dizzy_face:
2. okt 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici už si doma Pražáčka naša? :confused:
2. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby!!! je nedeľa, človek by si myslel, že sa budete drahým venovať a vy si tu zatiaľ vypisujete, kto to má zase čítať??? háááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my sme boli vonku dve a pol hodky, krásne bolo, ešte sme si boli pri jazere posledné krásne počasie užiť :slight_smile:
2. okt 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je ta zavislost :grinning: :grinning:
2. okt 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no ja som na vás myslela, ale vonku mi bolo taaaaak dobre :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc jeee Dakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veru aj vcera aj dnes bolo neskutosne krasne :slight_smile: co mas nove???
2. okt 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica nič nemám nové... až koncom roka začneme :slight_smile:
2. okt 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak teraz si uzivate a oddychujete :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no ja som aj vonku bola u rodičov sme boli,veru posledná krásna nedeľa za nami :unamused: a už ked príde zima ,tak neodíde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale čo už na Vianoce sa teším :wink:
2. okt 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 som rada,že si nás tu navštívila..už si tu dlhšie nebola ,ale ked pletieš tak nemáš čas :wink: a kto ťa učí štrikovať ? sama?
2. okt 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica áno v podstate áno... teraz sa mi nechce žiadnych doktorov riešiť :slight_smile:
2. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 sranda je, že mm bol na rybách a my s malou sme boli vonku pri jazere... takže každý si užíval po svojom :grinning: veru posledná krásna nedeľa za nami a už taká nebude :frowning2: Vianoce sú tu čoskoro, zase sa budeme tešiť na ne, bude to krásne :slight_smile:
2. okt 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc júj ,len nech sú pre nás krásne a budú!!!! :angry: vieš pokukujem aj na iných témach o IVF ale :confounded: nechcem nič vedieť,radšej :unamused: lebo sa budem báť a zneistím
tak ste mali krásny deň :wink:
2. okt 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 nič sa ty neboj, všetko bude ok :slight_smile: hej mali sme krásny deň, škoda, že už také nebudú :frowning2:
2. okt 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc musíme si nájs ínú činnosť,čo nás bude doma rozveselovať :wink: ale aj jesenné dni môžu byť krásne aked prídeme domov do teplúčka ,spravíme si dobrý,voňavý čajík ..a pustiť si pekný film kt.sa nám páči a ešte pod dekou
2. okt 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 áno, áno, také môže byť... s čajíkom pod dekou pri telke... hej môže byť :slight_smile:
2. okt 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ešte mám rada aj vonné sviečky ked sú zapálené :wink: romantika :grinning:
2. okt 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no sviečky ani nemusím... ale je to pekné... a ešte lepšie je, keď si pod tou dekou môžem aj schrupnúť :wink:
2. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte drahousky.. tak ja som doma, oddychnuta , ale nachodena ze dovi... krasne teplo bolo, velmi sme si to s mm uzili... estrofem poctivo papam aj kyselinu listovu ... a v piatok idem na kontrolu, ci je vsetko v poriadku a takto o tyzden mam vklad ... boze neviemn sa dockat...
2. okt 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katy33 len pekne papinkaj :slight_smile: dobru chutku prajem...zajtra dam vediet,dufam,ze tie vajka uz pojdu von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahoj drahá :slight_smile: no to nachodenie si pamätám až svalovicu som mala :grinning: to fakt,ale rozchodila som to..aj my sme vtedy mali takto krásne ,teplúčko
že vklad! :sweat_smile: super už nech to máš a hlavne úspešné!
2. okt 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no tak to ti verím, že si nachodená :slight_smile: však Praha je veľká a nedá sa obísť za jeden deň :wink:
2. okt 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby je rozdiel ked vkladajú morulu a časná blastocysta? @pici @tinasc @pici
2. okt 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc :grinning: :grinning: :grinning: takto som sa zasmiala..ja o romantike a ty o schrupnutí :grinning: :grinning: :grinning: ale? aj to je dobrávec
2. okt 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 je rozdiel v tom kolko maju buniek... morula je urcite stadium a blastocysta taky tak.. ale fakt netusim :D ktora je viac.. ale nie je to podstatne myslim...
2. okt 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ale ja si najlepšie oddýchnem, keď ma nikto neotravuje :slight_smile: ani muž ani dcéra :grinning: ale aj romantika bude :wink:
2. okt 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici počuj a ty si už na FB zrušená?
ja som trošku čítala :confused: a vraj tá blastocysta je viacej úspešná ked sa vloží,či je to pravda ..ale asi je to jedno ..no už nebudem nič študovať,len sa plaším :confounded:
2. okt 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no ja bezdetná romantiku mám stále :sweat_smile: ked ju spravím :slight_smile: mm je nemromantik
2. okt 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 pre mňa romantika = muž s dcérou na prechádzke :grinning: ale nie, žartujem, len občas :slight_smile:
2. okt 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok