• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. augusta 2017 
@tinasc tak to ti verím,máš domácnosť a potrebuješ tiež "romantiku" = prázdny dom :slight_smile:
2. okt 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja som s nimi rada, veď sú moje všetko, ale zase niekedy je človek rád sám :slight_smile: a manžel je z tých, ktorí majú vrtuľu v zadku, nevie oddychovať, takže jeho kľudne na tú prechádzku vyšlem... :slight_smile:
2. okt 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no ten môj má zas závažie na zadku :slight_smile: nabehá kilometrov v práci a cez víkend oddychuje ..kuk môj album :slight_smile:
2. okt 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no ale aký zlatý párik... pekné fotky :slight_smile:
2. okt 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc môžeš prosím kuknúť,som si nastavila súkromie,len pre priatelov ..verím,že to nemám v albumoch kde sa všetky ukazujú..mne tam mňa neukazuje dúfam že ani ty ma nenájdeš medzi spoloč. albumami :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak mažem a dík za lichôtku ,sa červenám :grinning:
2. okt 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem spať,zajtra začiatok týždňa a tento bude náročný....koncom týždňa budem predávať na jarmoku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a má byť zima,dúfam,že sa to počasie posunie aspoň o 2 dni :fearful: inak" zamrznem"
2. okt 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ok kuknem :slight_smile:
2. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak dobrú noc a dobre sa vyspi :slight_smile:
2. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 nie som zrusena, ale nechodim tam a stale som tam mala skodnu, tak som vsetkych okrem rodiny vyhodila... nic osobne v tom nie je... no myslim ze je uplne jedno co ti vlozia, ci morulu, blastycku , alebo dvojbunkove.. ide o to , ci u teba ostane a bude sa krasne delit... ja som mala dve blastycky a prdlajs z toho., nestuduj... aj tak to neovplyvnis :D:DDDD
2. okt 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici jej ako to letí držím moc moc palce :slight_smile:
2. okt 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 vdaka.. a vy sa ako mate?
2. okt 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici zajtra mám sono či tam už niečo vidia tak mám trochu strach ani sa mi spať nechce :wink: takže bolo super v Prahe?aj počasíčko vyšlo :slight_smile:
2. okt 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 vies co? fantasticky bolo fakt... som plna energie ... zajtra by si mohla dostat aj fotecku s bodeckou :D
2. okt 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no ano už sa neviem dočkať :dizzy_face: ale teda zle mi býva riadne :frowning2: som schopná robiť až tak okolo 13.00 ale hlavne aj migrena ma štve :angry:
2. okt 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 musis sa setrit :D a vela oddychovat...
2. okt 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici však aj mám mm behá osto šesť len nech mi je dobre :dizzy_face: kolko si ideš dať vložiť?
2. okt 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 dve :D manzel nech pekne beha :D treba si to trochu uzit :D
2. okt 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ved som si to povedala :grinning: takže dvojičky jej a keby to bol párik juj to sa mi hrozne páči :dizzy_face: :dizzy_face:
2. okt 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 moja znama tu z MK caka parik... ja sa budem tesit aj ked ostane aj jedno :D
2. okt 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ale ten párik :dizzy_face: moja moc ti to prajem a verím že tentokrát ti to vinde tfuj tfuj :astonished: :astonished:
2. okt 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 jasne ze ano.. citim v kostiach... ze teraz je ten spravny cas :D
2. okt 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici presne ajja som to teraz tak nejako cítila a hrozne som bola kludná na nič nemyslela :sunglasses: teraz len nech zajtra je všetko v poriadku a bude super :slight_smile: mali by sme teda tehulkové vianoce :slight_smile:
2. okt 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 jasnacka :D a ja letne dieta... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii idem spat, lebo manzel tu vykrikuje nech ideme do postele :D
2. okt 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici :grinning: aj moj dobru noc tak mi :astonished: :astonished: drž palce
2. okt 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 drzim jasna to vec... vsetko bude v poriadku :D
2. okt 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko :slight_smile: vyspinkamné?

@pici @majca55 no ešte,že máte manželov kto vie dokedy by ste tu písali?! :confused: hádam do rána :grinning:

@pici jasné mne to nevadí,že si to na FB preriedila ,ved viem,že si tam mala škodnú :angry: ak sa ti to takto vyriešilo,tak prečo nie mať tam, len rodinu a koho dobre poznáš :slight_smile: :wink:
veru nebudem ňúriť o IVF :confused: lebo všetko je ako lotéria a ked ju neskúsim tak nevyhrám ..musím,len myslieť ,že je na to správny čas.....inak som niekde počula, a to dávno,ešte som vtedy ani,len netušila,že na to niekedy pôjdem,že na jeseň je úspešnosť IVF vyššia :fearful: :confused: :dizzy_face: tak? je ten správny čas!! :wink: :wink: :wink:
3. okt 2011 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust No tak dnes ti už myslím oznámia deň punkcie :wink: čakáme...no ja si to až večer prečítam :slight_smile:
3. okt 2011 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak dnes máš sono :confused: držím palce :slight_smile:
3. okt 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 prečo času? sa nemôžeš dockať??? pekný deň :wink:
@pici už si doma? dúfam, že si si to užila :grinning: :wink:
3. okt 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby dobré aj tebe :slight_smile: no asi každá by sme už chceli mať miminko v brušku :slight_smile: veru nemôžem sa dočkať,ale musím mať trpezlivosť :wink:
3. okt 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok