IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
2. okt 2011

@sijust ved to musí byť teda záťaž na vaječníky , ale my všetko znesieme ako kone 😝 dr ,Gaťová je milá tuším raz som u nej bola 😕 a bola som spokojná ,maličká,no za to veľa energie 😀
tak jedno 😉 aj my by sme tak chceli,ale bude záležať aké bude silné..ešte sa v tomto nevyznám ,ale po pohovoroch budem múdrejšia.....

apolenka6
2. okt 2011

@katy33
@mirka2010 babulky ale ten čas letí ,veru ani sa nenazdáte a budete mať drobcov v náručí 😵

apolenka6
2. okt 2011

@pici už si doma Pražáčka naša? 😕

tinasc
2. okt 2011

baby!!! je nedeľa, človek by si myslel, že sa budete drahým venovať a vy si tu zatiaľ vypisujete, kto to má zase čítať??? háááá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 my sme boli vonku dve a pol hodky, krásne bolo, ešte sme si boli pri jazere posledné krásne počasie užiť 🙂

cmelica
2. okt 2011

@tinasc 🙂 🙂 🙂 to je ta zavislost 😀 😀

tinasc
2. okt 2011

@cmelica no ja som na vás myslela, ale vonku mi bolo taaaaak dobre 🙂 🙂

cmelica
2. okt 2011

@tinasc jeee Dakujeme 🙂 🙂 🙂 veru aj vcera aj dnes bolo neskutosne krasne 🙂 co mas nove???

tinasc
2. okt 2011

@cmelica nič nemám nové... až koncom roka začneme 🙂

cmelica
2. okt 2011

@tinasc tak teraz si uzivate a oddychujete 🙂 🙂

apolenka6
2. okt 2011

@tinasc no ja som aj vonku bola u rodičov sme boli,veru posledná krásna nedeľa za nami 😒 a už ked príde zima ,tak neodíde 😝 ale čo už na Vianoce sa teším 😉

apolenka6
2. okt 2011

@katy33 som rada,že si nás tu navštívila..už si tu dlhšie nebola ,ale ked pletieš tak nemáš čas 😉 a kto ťa učí štrikovať ? sama?

tinasc
2. okt 2011

@cmelica áno v podstate áno... teraz sa mi nechce žiadnych doktorov riešiť 🙂

tinasc
2. okt 2011

@apolenka6 sranda je, že mm bol na rybách a my s malou sme boli vonku pri jazere... takže každý si užíval po svojom 😀 veru posledná krásna nedeľa za nami a už taká nebude ☹ Vianoce sú tu čoskoro, zase sa budeme tešiť na ne, bude to krásne 🙂

apolenka6
2. okt 2011

@tinasc júj ,len nech sú pre nás krásne a budú!!!! 😠 vieš pokukujem aj na iných témach o IVF ale 😖 nechcem nič vedieť,radšej 😒 lebo sa budem báť a zneistím
tak ste mali krásny deň 😉

tinasc
2. okt 2011

@apolenka6 nič sa ty neboj, všetko bude ok 🙂 hej mali sme krásny deň, škoda, že už také nebudú ☹

apolenka6
2. okt 2011

@tinasc musíme si nájs ínú činnosť,čo nás bude doma rozveselovať 😉 ale aj jesenné dni môžu byť krásne aked prídeme domov do teplúčka ,spravíme si dobrý,voňavý čajík ..a pustiť si pekný film kt.sa nám páči a ešte pod dekou

tinasc
2. okt 2011

@apolenka6 áno, áno, také môže byť... s čajíkom pod dekou pri telke... hej môže byť 🙂

apolenka6
2. okt 2011

@tinasc ešte mám rada aj vonné sviečky ked sú zapálené 😉 romantika 😀

tinasc
2. okt 2011

@apolenka6 no sviečky ani nemusím... ale je to pekné... a ešte lepšie je, keď si pod tou dekou môžem aj schrupnúť 😉

pici
2. okt 2011

ahojte drahousky.. tak ja som doma, oddychnuta , ale nachodena ze dovi... krasne teplo bolo, velmi sme si to s mm uzili... estrofem poctivo papam aj kyselinu listovu ... a v piatok idem na kontrolu, ci je vsetko v poriadku a takto o tyzden mam vklad ... boze neviemn sa dockat...

sijust
2. okt 2011

@katy33 len pekne papinkaj 🙂 dobru chutku prajem...zajtra dam vediet,dufam,ze tie vajka uz pojdu von 😝

apolenka6
2. okt 2011

@pici ahoj drahá 🙂 no to nachodenie si pamätám až svalovicu som mala 😀 to fakt,ale rozchodila som to..aj my sme vtedy mali takto krásne ,teplúčko
že vklad! 😅 super už nech to máš a hlavne úspešné!

tinasc
2. okt 2011

@pici no tak to ti verím, že si nachodená 🙂 však Praha je veľká a nedá sa obísť za jeden deň 😉

apolenka6
2. okt 2011

Baby je rozdiel ked vkladajú morulu a časná blastocysta? @pici @tinasc @pici

apolenka6
2. okt 2011

@tinasc 😀 😀 😀 takto som sa zasmiala..ja o romantike a ty o schrupnutí 😀 😀 😀 ale? aj to je dobrávec

pici
2. okt 2011

@apolenka6 je rozdiel v tom kolko maju buniek... morula je urcite stadium a blastocysta taky tak.. ale fakt netusim :D ktora je viac.. ale nie je to podstatne myslim...

tinasc
2. okt 2011

@apolenka6 ale ja si najlepšie oddýchnem, keď ma nikto neotravuje 🙂 ani muž ani dcéra 😀 ale aj romantika bude 😉

apolenka6
2. okt 2011

@pici počuj a ty si už na FB zrušená?
ja som trošku čítala 😕 a vraj tá blastocysta je viacej úspešná ked sa vloží,či je to pravda ..ale asi je to jedno ..no už nebudem nič študovať,len sa plaším 😖

apolenka6
2. okt 2011

@tinasc no ja bezdetná romantiku mám stále 😅 ked ju spravím 🙂 mm je nemromantik

tinasc
2. okt 2011

@apolenka6 pre mňa romantika = muž s dcérou na prechádzke 😀 ale nie, žartujem, len občas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre