• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

13. decembra 2017 
@buba13 veru, len relaxuj a oddychuj ja stale spim, xxixi
4. okt 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica veru uz po :slight_smile: uplne hladko a nic som necitila. uz som doodpocivala. som v praci. na pn som nesla. vraj na co? tak mi bolo povedane, ale ak mi zajtra bude divne tak ostanem urcite doma :wink:
@jovanka81 prajem dve ciarky na testiku. bude vsetko ok :slight_smile: musi. aj ty mas Utrogestan na udrzanie tehu? Lebo ked tolko spis predpokladam, ze budem aj ja po dnesku. Vraj su tam ucinky... ospalost a zavraty :confounded:

baby zmakneme to :sunglasses:
4. okt 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketere krasne tehulkovanie a nech je vsetko ako ma byt. vela zdravicka prajem :slight_smile:
4. okt 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13ahoj prajem aby ti testik ukazal //...prajem vela stastia :slight_smile: :slight_smile: len teraz relaxuj a oddychuj
4. okt 2011 o 12:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no samozrejme, moja, ale aj tak som stastna, ze ste uz v tomto stadiu....a na zajtra budem na teba neskutocne moc mysliet, aby si to vsetko dobre zladla....a hlavne aby vase vajicka boli co najkrajsie a aby boli najkvalitnejsie, ako sa len da :slight_smile: uvidis, vsetko to dobre dopadne a o par dni sa pridas k nam do klubu tehuliek :slight_smile:
4. okt 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 Ďakujeme :slight_smile:
4. okt 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 no, ja som bola na jednom pokuse o IUI, nevyslo, a z dalsi nam doky neodporucil, je tam nizka uspesnost, tak sme sa dali na IVF a to vyslo, a uz sa nevieme dockat malickeho/malickej :slight_smile:
4. okt 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@walta a aky problem ste mali ked hned po prvom IUI ste isli na IVF
4. okt 2011 o 12:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja som bola v BA v ISCARE- ja nemozem povedat ani pol zleho slova na nikoho v tom centre a pan docent Valky, ktory ma osetroval, je obrovsky odbornik, ktoremu sme vdacni s manzelom za vela... urcite sa tam za nim vyberieme do BA, ked uz bude babo na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa problem videl doc. v tom, ze by sme len platili a platili a nic z toho, kedze aj spg manzela nebol idalny, a pri IUI je nizka uspesnost otehotnenia... on bol velmi uprimny a odporucil nam hnd IVF, kde sme mali vysoku sancu otehotniet a vyslo to- cize sa vobec nemylil
4. okt 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no aspon vas netahali za nos a hned to riesil
4. okt 2011 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence... no, bola som u lekara, mam zapal priedusiek, tak mi dal atb duomox, na odhlienenie ambrobene a do nosa sprej quixx... uz sa z toho len dostat
4. okt 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici pekne fotky :slight_smile: kedy bude vklad? uz tento piatok? :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust dopadne to dobre neboj... mna uz tolko krat uspavali, ze toho sa veru nebojim :slight_smile: ja hlavne tych vela vela injekcii ktore ma pred opu cakaju...

@tinasc sa mi stalo, ked som bola na operacii prvy krat a robili mi epidural - anesteziologicka v ruzinovskej nemocnici, povedala odchadzajucej anesteziologicke zo saly: vy idete prec, ked to idem prvy krat pichnut???? no nekleplo by ta ???? esteze som uz mala nejaky oblbovak v sebe... som to tak neprezivala ale s odstupom casu mi velmi do smiechu nie je... i ked to beriem tak, ze prvy krat to musi vzdy niekomu pichnut aby v tom mala prax...
4. okt 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no pekne... tak sup do postielky a liecit sa.
4. okt 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta :frowning2: tak len sa uzdrav aby si bola zdravucka :slight_smile: a sup pod perinu
4. okt 2011 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta gratulujem. to je super! takto to ma vyzerat. vela zdravicka
4. okt 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 dakujem moja,urcite to zvladnem...ja sa skor inych veci bojim,ale s tym uz nic nespravim...tak este raz moc dik,aj ty si ma upokojila :slight_smile:

@mirka2010 zlaticko,dakujem,ze budes na mna mysliet...hned ako to bude mozne,tak ti dam vediet... :slight_smile:

@alibabaa zlatik,dakujem...viem,ze to nie je ziadna tragedia,aby sa horsie nestalo...a ty sa neboj injekcii,tak si na to zvyknes,ze ti bude este aj smutno za nimi,ked budes koncit :grinning: a pri dlhom protokole je to take viac "lajt"nebojkaj...

@walta mojecka,skore uzdravenie prajem,aby si bola co najrychlejsie fit...inak my sme boli tiez len na jednom IUI,ze vyskusame a ked nic,tak rovno na vacsiu istotu,nemala by som sil riesit pre nas nezmyselne insem.dufam,ze ta budem nasledovat,ale ked sa to nepodari,zmierim sa s tym... :pensive: budem musiet
4. okt 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust drzkaj sa mi moc :slight_smile:
4. okt 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa v piatok mam len kontrolu a vklad ak dobre ratam v nedelu :D
4. okt 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica
@mirka2010 dakujem baby

@sijust zlatinko neobavaj sa.. urcite tam bude viac bab... narkoza aj to cele je v pohode... pre mna to bolo zvladnutelne aj ked som po zakroku doma myslela ze umrem, ale prezili sme to, a das to urcite aj ty :D
4. okt 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no nech ti to co najskor prejde moja
4. okt 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 vdaka srdecnaaa :slight_smile:
4. okt 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici dakujem, no kaslem jak tuberak :confounded: :confounded: :confounded:
4. okt 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust dakujem, a tebe drzim veeeelmi palce, nech to vyjde... uvidis, podari sa... a ked by aj nie, nezufaj, pride na to spravny cas a vysledok sa dostavi skor ci neskor :wink: :wink: :wink:
4. okt 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica dakujem pekne :slight_smile:
4. okt 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky iui úspešne za sebou šlo to celkom rýchlo foliky boli pekné a dva tak možno dvojičky ale musím si pichat injekcie do brucha ked som mala tolko potratov ale musím to zvládnut a dúfam že za dva týždne sa budú na mna usmievat s testíka dve čiaročky :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinka9075 tak moc, moc, moc budeme drzat palce, aby iui vyslo...a aby sa o dva tyzdne na testiku vynimali krasne // :slight_smile:
4. okt 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 dakujem dufam že sa podarí no musím tomu verit :wink:
4. okt 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici zlatko a ako ti bolo zle?preco?boleli ta vajecniky? :confused:
4. okt 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok