IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
8. okt 2011

@dasaa jasné že sa nevzdávame, vzdávajú sa porazení my sme všetky víťazky tak hore hlavy všetky raz to určite príde 🙂

apolenka6
8. okt 2011

@majca55 už si dostala menzes? kedy ideš do MT?ja v piatok

apolenka6
8. okt 2011

@pici v dnešnej dobe sú ľudia "ohľaduplní " 😖 škoda ,nebol by svet krajší keby sme išli v ústrety??

pici
8. okt 2011

@apolenka6 tak ja mam tiez na kadeco nervy... neznasam ked sa u dokyho niekto predbieha a podobne ale nemam problem niekoho pustit...

apolenka6
8. okt 2011

@pici jasné ved nikdy nevieme kedy to budeme potrebovať a viem rozoznať kto to potrebuje a kto to,len hrá 😕 😉

pici
8. okt 2011

@apolenka6 som raz aj sestricke vynadala ze nech nesranduje, lebo som tam takisto neni z nejakeho volnocasoveho utvaru, ale preto ze nieco potrebujem. a to vie, ze ja som s dokym dobra kamoska... a aj po operaciach som si vzdy vystala napriek tomu ze som mohla a vzdy mozem ist dopredu... ale som k nej bola drza, lebo som jej dala ze jej jednu uz vytnem.. a predsa je to starsia zena a mam ju moc rada, tak som sa jej nabuduce ospravedlnila... a doniesla jej kavu

pici
8. okt 2011
https://www.youtube.com/watch?v=9zPG2DdAG_E

pre vsetky moje priatelky tu na MK

walta
8. okt 2011

@sijust jeeeeeej, super teda... len nech sa este delia.... nase dve embryjka, z troch odobratych oocytov, sa krasne delili a pri vklade mali obe 8 buniek, co bolo na ten den ich vyvoja max, a velmi sa pacili embryologicke a vysledok je, ze cakame babatinko... preto aj tebe drzim palce, aby to vyslo a ja verim, ze sa aj vy budete tesit, ako aj my 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

apolenka6
8. okt 2011

@pici ty si prípad 😀 😀 volnočasového útvaru 😉

apolenka6
8. okt 2011

@walta ty si mala 3 vajká či viacej ti vybrali po punkcii?? a prajem skoré uzdravenie 🙂

pici
8. okt 2011

@apolenka6 xixi

apolenka6
8. okt 2011

@pici ja nemám takú guráž sa niekde ozvať,len čučím a sa jedujem v čakárni ..a hlavne ked som časovo obmedzená 🙄

zambilka
8. okt 2011

@pici dakujem 🙂

sijust
8. okt 2011

@walta mojka,dufam,ze budes mat pravdu...vy ste mali tiez predlzenu kultivaciu?

sijust
8. okt 2011

@ursula5 dakujem, tiez ti prajem vsetko len to najlepsie a je dobre,ze mate "nanucikov" uz sa to urcite podari 🙂

sijust
8. okt 2011

@majca55 Dakujeem 🙂 si moc zlata...dufam,ze uz je lepsie...a ze si odhodlana na dalsi boj 😉

pici
8. okt 2011

@apolenka6 no tak to prekypel pohar, zase si nemysli ze tam pridem a poslem do pecka kazdeho hned. ale co je vela je moc...

tinasc
8. okt 2011

@sijust tak to je krásne že sa ti tak delia embryjká, určite budú superné 🙂 a tá krava čo tam bola, no nemám slov, však sono netrvá tak dlho, no aj takí ľudia bohužiaľ medzi nami sú...

zabka60
8. okt 2011

bry vecer...baby mna teraz napadlo,ze mi moj doki napisal do papierov,bo som bola na foliky a nepodrastli,tak iui az dalsi cyklus,no a napisal mi tam,ze endometria len 10mm,doslova,ako pisem..co to znamena???v iscare mi nikdy nic take nepovedai,ani nenapisali 😒 diky cicuse 🙂

mirka2010
9. okt 2011

@zabka60 ahojky to znamena vyska sliznice 🙂

zabka60
9. okt 2011

@mirka2010 a to je dobre,ci zle,ked je 10mm???dakujem som nevedela co to je som sa aj troska zlakla 😅

mirka2010
9. okt 2011

@zabka60 ahojky, vobec sa nemas coho bat...podla mna to nie je az tak malo.....ja som mala pred iui len 7mm a to mi nasadili tabletky na rast sliznice, aby sa to stihlo do zakroku a potom v ten den som mala nejakych 13mm ak si dobre pamatam....10mm je celkom slusne...neviem, ci to staci na zahniezdenie, ale nie je to uricte nic zle 🙂

pici
9. okt 2011

@zabka60 myslim ze 10 staci.. ja som bola teraz na kontrole v piatok a mala som 7,5 a doky ze vyborne.. lebo vie ze do utorka dorastie... urcite je to fajn, neboj

zabka60
9. okt 2011

@mirka2010
@pici kocky dakujem,no dufa,ze dalsie iui bude uspesne,ze po clostiku podrastu aj foliky,aj sliznica,to som myslela,ze uz som troska skusena v tych veciach,ale vidim,ze som este neskusena,ale cely zivot sa ucime 😉 @pici kedy mas vklad???moc drzim palceky 😉

pici
9. okt 2011

@zabka60 clovek je ako encyklopedia... tolko veci sa tu nauci :/ keby sme ich tak nepotrebovali, lepsie by bolo... neboj ak by sa im sliznica nezdala, dostanes estrofem, estriol , estrimax alebo nieco podobne na sliznicku... vklad mam v utorok... ty kde si sa flakala?

zabka60
9. okt 2011

@pici pravda,radsej by som bola,keby som o takych veciach ani len netusila 😠 najhorsie je,ked sa ma kamoska spyta co a ako a mna cele zavity bolia,ked musim vysvetlovat o sto dvesto o vajkach,folikoch atd 😠 ..ale uz si to nechavame len pre seba,pred ostatnymi mam cysty a nic sa nedeje,tak je to lepsie,ved aj neprajnici su a je ich dost 😠 ..mala som to akosi dost,behala som po sone koli prsnikom,preventivka,po meste do orangu mi nejde net na fone a tak stale nieco...jooj utorok,tesim sa o dva tyzdne,na tu spravicku,co napises 😉

mirka2010
9. okt 2011

@zabka60 jasne, ze nabuduce to vyjde 🙂 treba velmi verit....pi cajik ktory sa vola gynastan-zensky caj...ten obsahuje prirodne hormony a krasne ucinkuje aj na foliky, aj na sliznicu🙂

pici
9. okt 2011

@zabka60 moje kamosky su uz rovnako nadupane... vies. .. vela sa o tom rozpravame :D a oni mi velmi pomahaju tak vedia naozaj vsetko... co je super, lebo nekukaju jak na debila na mna ked nieco hovorim :D dakujem...

zabka60
9. okt 2011

@mirka2010 aha ten nepoznam,mam pakost smradlavy,zevraj je vyborny,no nevem...ale clovek skusi vsetko,naozaj vsetko 😀 ale mam kvapky na upravu cyklu,na vajka,na sliznicu,ale najviac by sa zisla nejaka tabletka na vymazanie myslienok 😉

zabka60
9. okt 2011

@pici u mna vie jedna kamoska vsetko,aj ocom hovorim,to je fajn,ale bolo to tazke,ked sa pytala co je ovulka,co su foliky a take veci..veru,je dobre,ked sa mas s kym porozpravat,ale mm je pomaly uz zbehlejsi,ako ja a ked ma pouje,ako vysvetlujem sa rehoce,ze si mozem doktorat urobit 😀 nebyt kona,tak by som doteraz nic nevedela 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre