• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. januára 2017 
@zabka60 mojho muza radsej nezatazujem lebo ma toho velmi vela v praci a toto by ho zbytocne zatazovalo... len vedel ze picham injekcie... ze teraz sa napriklad caka aby vajka narastli, ze mi ich odoberu... oplodnia a tak.. teraz vie, ze idem na vklad...
9. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici jasne,pre niektorych to je tabu,mm sa od zaciatku angazuje na vsetkom,aj spg uz bere,ako zabavu a to som sa bala,ze to nieco v nom zanecha psychicky,ale je v pohode..aj ked som to uz chcela vzdat,tak mi dodal silu..
9. okt 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ale co ti sisi? ake vzdat???????????????????
9. okt 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no vies,ked je toho na cloveka az az,tak uz nevie,kam s konope,raz je dobre,raz horsie,ale po kazdej burke vyjde slnko :wink: uz je dobre a moc sa tesime na dalsie koleckoooooo a urcite posledne najposlednejsie :wink:
9. okt 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 treba ist stale dalej ... neuspech nesmie odradit... tuzba po drobcovi je vzdy vacsia ako smutok z neuspechu... tri roky.. a som tu... je pravda ze v juny mi to prerastlo cez hlavu a bola som skepticka, apaticka a nechcela som nic riesit, tak som ani neriesila, oddychovala a prinieslo to obrovske naladenie a vieru ze to vide :D
9. okt 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ahoj.... ja som mala odobrate len 3 vajka, viacej oocytov som ja nemala, a z toho sa oplodnili 2, cize sme mali dve embryjka a aj my ich vlozili a z nich sa mi podarilo otehotniet. A dakujem, uz sa citim lepsie :wink:
9. okt 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust nie, my sme nemali predlzenu kulivaciu... drz sa :wink:
9. okt 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ano už mám mrchu hurááááá ale poriadne hnusnú :frowning2: beriem už clostík a idem až v sobotu škoda prišla o den neskor ako som čakala :wink: a ty ideš v ten piatok?
9. okt 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust jasne už sa chystám a verím tomu :slight_smile:
9. okt 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici my 2 roky,vdaka mm ideme do to zas a zas a zas,ak bude treba,ved ve dvou se to tahne lip :wink: ...vsak ked sme boli na sono minuly tyzden mi docent hned povedal,ze ivf :unamused: ale mysli,zee este je na to skoro,aby sme ho potrebovali,ja neviem..mam pocit,ako aj baby pisu,ze im ide len o peniaze
@majca55 akojky tak ides druhe kolo??iui??
9. okt 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 jasne že idem :slight_smile: ja sa svojho sna jednoducho nevzdám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. okt 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici tá pesnička nemala chybu :slight_smile: hned je den krajší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 jasne,musis :wink: a iui????
9. okt 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 :slight_smile: no taka asi neexistuje :slight_smile: ale ver mi, ked budete robit maximum pre to, aby maly cloviecik prisiel, on pride :slight_smile: na milion percent :slight_smile: ale skus pit ten cajik...naozaj pomaha :slight_smile:
9. okt 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 hned teraz pokračujem :slight_smile: :wink:
9. okt 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 a maju ho v lekarnach???ci kde ho zozeniem???
@majca55 zlatko ty ma nevnimas :angry: a idete znova iui?????
9. okt 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.Chcem sa spytat ci niekto bral tuto kyselinu listovu.Acidofolan :slight_smile:
9. okt 2011 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ved ti píšem,že ano hned pokračujeme moja :slight_smile:
9. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ale sa mi zdalo,ze niekde v minulych prispevkoch som citala,ze chces ivf?????
9. okt 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ak toto bude neúspešne vieš :slight_smile: ale ešte jedno skúsim :dizzy_face:
9. okt 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ano, len v lekarnach ho maju...ja ho teda odporucam aj preto, lebo nam ho poradila bylinkarka a velmi ho odporuca hlavne kvoli tomu, ze ma zastupenie vsetkych dolezitych byliniek ktore su potrebne pre dobry hormonalny chod zenskych organov a nic lepsie vraj nie je, ako je tento caj....tak preto ho radim :slight_smile: a treba ho pit 2x denne :slight_smile:
9. okt 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta preto som sa pytala,lebo tie nase mali vcera rano(na treti den)8buniek...vo vasom centre sa asi predlz.kult.nerobi,vsak?dakujem moja,budeme sa drzat...dufam,ze vsetko bude dobre :slight_smile: liec sa a opatruj sa :slight_smile:
9. okt 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 aj my sme tak povedali,ale ako sa poznam,skusime este iui :sweat_smile: a kedy uz ides???
@mirka2010 no super,diky moc,hned zajtra sa nan popytam u nas :wink: a moze sa pit stale???tak iba gynastan jo :wink:
9. okt 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ano, myslim,ze sa moze pit stale a ked budes mat menzes, tak si das na tie dni pauzu, aj ked si myslim, ze by ani nebolo treba...ale mozno je to tak dobre....uricte sa da pit non stop....:slight_smile: drzkam palce...nech sa co najskor babatko podari :slight_smile:
9. okt 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 ešte neviem ako budu rásť folíky :slight_smile: a hlavne sa to bojím vysloviť až sa niečo nepokazí :fearful:
9. okt 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ahojkyyyyy, tak ako sa maju embrijka???? kedy bude nieco nove???? jooooj, taka som zvedava a v takom napati aj za teba...naozaj, moc na vas myslim :slight_smile:
9. okt 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa je dobre brat kyselinku :slight_smile: ja beriem acidum folicum...tuto nepoznam...ale pekne papaj :wink:
9. okt 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 zlaticko moje,snad sa im dobre dari od vcera rana,si pokladik,ze na nas myslis,velmi si to vazim :pensive: zajtra rano este budem volat a povedia nam,ci uz ist,alebo este pockat do utorka...v H.robia predlzenu kultivaciu....ale vcera mali vsetky 8buniek,tak dufam ze budu v tomto trende pokracovat....
9. okt 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 dakujem pekne urcite hned zajtra ho pojdem kupit,ked to ma pomoct aj mne aj babatku... :wink:
@majca55 ja taky tak....budeem drzat palce
9. okt 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust Dakujem beriem kys.listovu :slight_smile:
9. okt 2011 o 12:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok