IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
9. okt 2011

@tatinka spermie nie...embrijka by sme si chceli dat zmrazit...uvidime kolko ich bude...chceme dat vlozit len jedno... 🙂

tatinka
9. okt 2011

@sijust ja ak sa bude dat bys om chcela dve, vraj je vacsia sanca na uspech aj ked ked je silne a dobre staci aj jedno ... nevadilo by mi mat dvojicky 🙂

pici
9. okt 2011

@tatinka zalezi od poctu, hlbky, usadenia a stadia endo. podla toho sa lieci, ked su male drobne daju sa odstanit chirurgicky pocas laparky... moje sa liecili hormonami... jasne ze sa da babatko aj s tymto.. aj s neliecenou endo... s kadecim sa da.. ale treba spravny cas :D
@zabka60 presne tak.. budes to riesit ked to bude aktualne.

sijust
9. okt 2011

@tatinka u nas mame v rodine vela dvojiciek,aj moja mamik je z dvojiciek tak radsej to nejdem riskovat 😉 moze sa aj to jedno rozdelit 🙂

tatinka
9. okt 2011

@pici zaujimave ze kolke zeny ani babo nechcu a maju ho bez problemov,,,a kolke by chceli a neda sa,,

pici
9. okt 2011

@tatinka ale da sa... na zeny ktore maju a nechcu treba zabudnut aj na tie ktore idu na upt.. aj na vsetko zle a sustredit sa len na to nase , hm?

tatinka
9. okt 2011

@sijust u nas dvojicky nemame , ale ja by som brala chlapceka a dievcatko 🙂 mena uz mam davno zvolene 🙂 ty uz mas tiez ci este nie?🙂

tatinka
9. okt 2011

@pici joj no ved to jasna vec... je tak ko pises, clovek musi byt pozitivne naladeny 🙂 ty uz mas kolke ivf teraz?

zabka60
9. okt 2011

@pici tak tak,ja mam takeho tuchacika na druhe kolo,ale nechcem o tom dookola mlte,asi to ani nerobi dobre,ked sa clovek spolieha,verit ano,ale nespoliehat a poucila som sa

pici
9. okt 2011

@tatinka ja zatial IVF prve. vklad treti :D
@zabka60 jasne.. podstatne je neprestat verit :D

tatinka
9. okt 2011

@pici akoze prve ivf a tret vklad 🙂

pici
9. okt 2011

@tatinka no ivf prve lebo som bola stimulovana raz, potom odobrali vajka oplodnili a vznikli embrya.. prvy vklad bol z cerstvych to je et, a dalsi bol z mrazenych ket... a teraz idem na vklad .. lebo mi este ostalo 6 zamrazenych embryi... a az ked tieto zasobi sa minu ides na dalsie ciez 2IVF, znova ziadost, znova stimulacia, znova odber oplodenie atd.. a vklady...

mirka2010
9. okt 2011

@sijust moja zlata...na nic take ani nemysli....uvidis, malicke sa krasne u teba zahniezdi a budes tehulka krasna tehulkova 🙂 ver mi...ani jedna negativna myslienka teraz nie je na mieste...aj ked viem, ze sa chcete pripravit na kazdu moznost....ale ja nbepripustam, ze by sa nieco take stalo a o dva tyzdne sa budeme radovat o sto sest 🙂 my to mame do nemocnice asi 10 minut autom, takze nie je daleko....🙂 vsak vies, ze v mt je relativne vsetko blizko...mojinka, zajtra ta prosim, daj mi vediet co a ako, lebo budem netrpezlivo cakat, dobre??? posielame tehulkovsku energiu.......a nech sa na teba nachyta co najviac, aby si bola tehulkaaaaa 🙂

si31si
9. okt 2011

@tatinka ahoj čítam že si bola na laparoskopii a kde ti ju robili? ja chodím do h. a keby som chcela isť na laparku tak to robia v heliose alebo v mieste bydliska? alebo ti odporučia že kde?

tatinka
9. okt 2011

@pici jezkovi voci to je ake komplikovane toto vsetko 🙂

pici
9. okt 2011

@tatinka ale nie je, iba sa to zda...

tatinka
9. okt 2011

@si31si ahoj ja chodim do martina do iscaru , laparku ti urobia tam kde mas bydlisko , ale podla mna ak sa opytas koho by ti odporucili alebo sa spytas svojho gyndosa tak mozes ist aj tam co ti odporucia , lebo clovek nevie tiez na koho sa ma obratit sam od seba, mne robili laparku v martine v nemocnici moj dr a lekarka ktory ma maju na starosti v iscare, iscar je tam v martinskej nemocnici takze ja som hned s dr v iscare sa dohodla ze chcem aby mi oni robili laparku tam...mas ist na laparku?

si31si
9. okt 2011

@tatinka a ešte ked si prešla z heliosu do iscare to si len prešla do iscare a povedala si im už nechcem chodiť do heliosu a bolo? lebo mne sa tiež zdá že je to tam ako na bežiacom páse ako su milý ale o iscare píšu že sa viac zaujímajú o teba

tatinka
9. okt 2011

@pici ester az drzim palceky nech to klapne

si31si
9. okt 2011

@tatinka zatial nejdem doki mi len hovoril že je taká možnosť ale nepovedal že treba to spraviť tak zatial nejdem idem teraz ivf a ak by sa nepodarilo ale určite sa podarí tak potom by som možno šla

si31si
9. okt 2011

@tatinka a ten iscare je v Martine pri tom trhovisku?

tatinka
9. okt 2011

@si31si ja som sa skontaktovala tuna cez mail s dr stanislavom tomasom lebo som chcela vediet ci mi akceptuju vysetrenia ,ktore sme uz podstupili v heliose,,,takze normalne si mozes zavolat do iscare a povies ze chces ist ku nim , ze k nim ides po prvykrat a oni si ta objednaju, ak chces ti mozem dat cislo k nim, ak ti mozem poradit potom ako sa objednas do iscare v mt, zavolaj si do helliosu a povedz im ze si ziadas vypis vsetkcyh svojich doterajsich vysledkov, plati sa za to 5 e a s tym vypisom uz hned chod na prve obejdnanie do iscare, oni vysledky akceptuju, urobia asi len spermiogram na novo ak uz ten v heliose je stary

tatinka
9. okt 2011

@si31si inak napr v helliose inseminacia stala 100e a v iscare 75e, to len tak na porovnanie cien

tatinka
9. okt 2011

@si31si ano presne tam pri tom trhovnisku , to aj zbadas od cesty je tam normalne napis nemocnica a v tej nemocnici je to,pavilon cislo 6 , prve poschodie 🙂

tatinka
9. okt 2011

@si31si nebojkaj urcite sa ti podari aj toto ivf a budes maminou

si31si
9. okt 2011

@tatinka ano to viem že su tam lacnejší len mne môj gyndoš odporučil helios ja som ani nevedela že tam je ešte centrum len teraz ako tu čítam o iscare tak neviem ešte teraz nechcem odísť lebo nemám s nimi zlú skúsenosť len sú drahý a je to tam ako na bežiacom páse ale asi toho majú vela 😒

si31si
9. okt 2011

@tatinka určite všetky budeme 😉 len už aby to bolo lebo je to náročné tam dochádzať a teraz ešte každý druhý den no to bude hrozné 😒 ale čo nespravíme aby sme boli tehule 😉

tatinka
9. okt 2011

@si31si my sme prave preto odisli co pises v podstate...ale tak ved urcite ti pomozu si tam spokojna aj s manzelom to je dolezite ,,,,urcite sa vam to zadari neboj nic

sijust
9. okt 2011

@si31si ja tiez chodim do H.su neuveritelne drahi...ale ja som spokojna...Dr.Gatovu zboznujem 😀 tu chcem pod stromcek 😀 chodim tam3/4roka a zatial musim zaklopat lebo su velmi zlati...az na tie ceny...aaaaaaaaaaaaa 😠

tatinka
9. okt 2011

@si31si mi hovor 🙂 ja chodim do mt uz dlho a veru som sa tam uz nabehala ajajaajjjj,,,aj na inseminacie tiez kazdy druhy den som musela, chodim vacsinou busom, to mam hodinu cesty tam,, hodinu naspak,,,narocne aj psychicky aj finančne vsetko,,,ale presne ako pises, co by clovek neurobil pre babatinko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre