• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

28. júna 2017 
@sijust to je nadherne....tak dalsie budu cakat na maminku, ked budete chciet druhe :slight_smile: ach, to je kraaaaasa, moc sa s vami tesim, naozaj z celeho srdiecka :slight_smile:
11. okt 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust ahojky dnes mi je uz lepsie aj som bola v meste po uradoch som to zvladla :wink: :wink: ono sa to nejak strieda par dni v pohode a potom sa to somnou vyburi :angry: co uz dufam ze to mam uz len za par
@majca55 @tinasc @apolenka @katy33
@sijust este som zabudla ze drzim velmi palciska aby sa malinke pekne zabyvalo a vydrzalo 9 mesiacov :slight_smile:
@pici tak isto aj tebe drzim palce a o dva tyzdne dve krasne kolajnice na teste :slight_smile:
11. okt 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
pomalicky ale isto zacinam trenovat pitie veeela tekutin... ale zatial mi to bohvieako nejde :frowning2: :frowning2:
11. okt 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no, zaltinko, paradička, dobre im musi byt u maminky v teplučku... :slight_smile: ...jajha, cica, dufam, že o dva tyždne mi oznamiš, že ste už dvaja-traja-štyria :grinning: :astonished: :astonished: :astonished: ...zlatko oddych, nohy hore...malinkej som prave hovorila, že bude mat novych kamaratov- tak ti ma kopla, idem sa omrknut, či mam rebra tam, kde maju byt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sa nevie dočkat, asi chce frajera :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@adikasala To som rada, zlatko,...nech ti je už len lepšie....to ta fazulka tak strašne lubi a chce ti dat najavo, ako krasne rastie :grinning: a čo mm, sa teši, všakže :wink: ...už aj premyšlate nad menom :slight_smile:
11. okt 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa Mojenko, neboj, naučiš sa, ja ked som musela dodržiavat pitny režim, vždy som si čapovala vodu do 0,5l flaše a potom mi to šlo lepšie, stale som siju nosila zo sebou a vedela som, kolko som ich presne vyppila :wink:
11. okt 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 no dnes je lepsie,dufam ze to coskoro pominie,mm sa tesi a ako...vytuzene babo na ceste tak sa len tesit moze....mena uvidime som ti spominala valentina pre kocku a pre chlapca sa rozhoduje :wink:
11. okt 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 a co ta caka o tyzden? ci cakas ci budu na teste dve ciarocky?
11. okt 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici drzim palce, aby to vyslo a aby si bola mojou motivaciou .-)
11. okt 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jovanka81 cakam na tie ciarky... veru
11. okt 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 joooj tak to budem silno drzat palceky :slight_smile: potrebujem motivaciu a nejake tehulky aby ma motivovali,xixii
11. okt 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahoj.... cakam jedno aj ked mi vlozili dve embryjka. Vcera som bola na sono, uz som krasne vsetko videla- hlavicku, rucicky aj nozky. Krasne sa hybalo. Je to nadherny pocit... a preto drzim palce aj tebe :wink: :wink: :wink:
11. okt 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pici moja dnes som na teba myslela a moc ti držím palce :wink: tak nech sa krásne uhniezdujú :astonished: :astonished: odychuj a relaxuj :dizzy_face:
11. okt 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jovanka81 dakujem. no uvidime. ved je tu celkom dost tehuliek, tak motivovacia je :slight_smile:
11. okt 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým kočkám, ktoré čakajú na // čiarky, prajem veľa trpezlivosti a pozitívnej energie :grinning: :grinning: :grinning:
Držím palce :wink:
11. okt 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@walta ahoj, vyslo ti hned prve IFV?
11. okt 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 dakujem za seba :sunglasses:
11. okt 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta tak som rada, že krásne rastiete :wink: pozitívne správy vždy potešia
11. okt 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 mám obavu ,že sa to celkom zruší...ved sa necháme prekvapiť ,ale prijala by som ak by sa nič nerušilo :unamused: a u nás v poisťovni nič k tomu nevedia povedať.......zatiaľ :confused:
11. okt 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc veru ,ten test.... :confused: neviem ako ma to napadlo :fearful: ale fakt potom to bolo ono :wink: a hlava bola spokojná.....alebo oči? :grinning:
nebuj táto téma bude plná,plnučičká tehuliek :slight_smile:
11. okt 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jovanka81 ja mám 29 ešte niečo cez 3 mesiace :grinning:
11. okt 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta tak si videla drobčiatko :sweat_smile: :dizzy_face: júú to muselo byť..tak dve si si dala? ja som dnes tak premýšlala ,že aj ja si dám asi dve -poistku :confused: ..a dakujem za palce :wink:
11. okt 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici ked sú v teplúčku .tak načo by opustili taký luxus :wink: nech sa,len pekne,krásne zabývaju ,ne??
11. okt 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust tak tehulka,ako sa cítiš ? krásne 3 drobci -súrodenci :slight_smile:
11. okt 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aby ja sa moc nerozumiem psím rasám ,ale určite je zlatý :slight_smile:
11. okt 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 no ja jej dam frajera... dostane ked vyleze pockaj... ja jej venujem kamosku :DDD ale nie xixixi...
11. okt 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 no dufam ze aspon jedno :D
11. okt 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala tak si sa nám dnes prevetrala :sweat_smile: neboj bude to už,len častejšie a častejšie ...držkaj sa moja :wink:
11. okt 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ved to aspoň jedno ,dnes som premýšlala,že či sa tak zväščuje úspešnosť ,či nie :confused: dilema
11. okt 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 neviem. zevraj ano :D
11. okt 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok