• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

2. decembra 2016 
@adikasala ja som síce len 10tt, ale tiež ma pobolieva podbruško, občas ako na ms a občas ma pichá naspodu. Začalo sa to iba pred pár dňami, medzitým už prestalo. Neboj sa, rozťahuje sa maternica.
14. okt 2011 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@apolenka6 veru tak, nic ine mi neostava, len si zaspievat, ked mi je tazko :slight_smile:
14. okt 2011 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne ani druhe IUI nevyšlo :o(
14. okt 2011 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alibabaa komu nastastie nedali meno adam????
14. okt 2011 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinara23 no ved to ze som bola uz v pohode ze mi nic nebolo,a teraz uz par dni ma sem tam picha, no a dnes ma aj pobolieva.ked sa postavim a chodim...len lezat mi je dobre,dnes som 10+6 :wink: :wink: dufam ze to bude iba tou maternicou....
14. okt 2011 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jovanka81 ahoj.... no, diagnoza bola, ze manzel mal slabsi spg a aj moje vajecniky nie su na 100%. IUI nam nevyslo, tak hned nam odporucili IVF, tam je sanca vyssia. A vyslo to, dnes som uz v 15.tt a babatko krasne rastie :slight_smile:
14. okt 2011 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta ahoj si tu? mala si bolesti v 11 tyzdni? odpis :slight_smile:
14. okt 2011 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala ahoj... som tu.... bolesti som doteraz nemala, iba mi byvalo zle od zaludka... ty mas bolesti???? akeho charakteru?
14. okt 2011 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta no mam take bolesti,nie ako mrcha ale take tazenie neviem to opysat,cele podbrusko ma pobolieva
14. okt 2011 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala treba skocit k doktorovi, inak ti neviem poradit
14. okt 2011 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta a vcera som mala take pichanie....neviem co si mam o tom mysliet....
14. okt 2011 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala ja by som rozhodne skocila k doktorkovi, ved za to nic nedas a budes spokojnejsia si myslim...
14. okt 2011 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta uvidim ci to bude pokracovat dalej pripadne skocim na pohotovost k dokymu idem v stredu
14. okt 2011 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta no tvojmu muzovi.. ci on nie je narodeny na vianoce?
14. okt 2011 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala ano, len chod... a verim, ze to nic nie je a si ok :slight_smile:
14. okt 2011 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta dakujem aj tak,tebe uz nevolnosti presli?mne zacina byt lepsie po tejto stranke naposledy to somnou zatocilo v pondelok ale riadne... :wink:
14. okt 2011 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alibabaa ale aaano.... je...len mi usla nit
14. okt 2011 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adikasala Mojenko, ja som mavala sem-ta bolesti, aj teraz mavam :wink: ....ono to môže byt spôsobene tym, ako sa roztahuje maternica a všetko sa tam utlača...aj vaječniky ma neskutočne istu dobu boleli...tak sa nebojkaj :slight_smile: :wink: ...pokial to nie je nejaka ostra a velka bolest,, tak si myslim, že je to ok :wink: len oddychuj :slight_smile: :astonished: :astonished:
14. okt 2011 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@walta nevadi :slight_smile: mam kamaratku, ma syna. narodil sa 21.12. to ma narodky, potom ma meniny lebo je adam a este v ten den aj vianoce.. chuda to ma vsetko pokope... :frowning2:
14. okt 2011 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala ano, mne uz presli, len mi vadia vone a obcas ma napina na vracanie
14. okt 2011 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sijust Slniečko, mne ako prve, ked som bola tehu a ešte som o tom nevedela, najskôr didinky narastli :grinning: ...až ked si ma v praci doberali, že kde som upila take prska, tak mi to nedalo a urobila som si test a šup...takže ja pevne verim, slniečko, že t bude tehu priznak :slight_smile: :wink:
14. okt 2011 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alibabaa no, to ano... chuda maly adamko :grinning:
14. okt 2011 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy33 ahoj katuska diky za radu. dufam naozaj ze to bude iba ztej maternici,lebo naozaj mi chyba iba tyzden aby som bola zavodou!!!
14. okt 2011 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 ako????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: info
14. okt 2011 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no jake sme my nedockave.. zlatko... haloooo
14. okt 2011 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala @katy33 @sijust @pici @alibabaa @ursulka5 @mirka10 @aby @walta @zuzancek22 @smeyka27 @tatinka @jovanka81 @cmelicka.... atd.. ahojte dievčatá! No čo sa nám dnes stalo ,neuveríte :rolling_eyes: pekne sme sa vychystali do MT na podpísanie žiadosti na IVF ...a ?!?! sme sa tam nedostavili :unamused: autíčko nám začalo haprovať na začiatku cesty,začala svietiť baterka ..museli sme sa hned na začiatku cesty vrátiť,na baterke by sme nikam nedošli .....môže sa toto niekomu stať?! jedine nám .... :confounded: tak som to dnes musela zrušiť,auto je v oprave a neviem kedy bude hotové tak som ani nemohla dať nový termín .. tak,že asi tak sme dnes pochodili hm...
14. okt 2011 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@apolenka6 moja,nic sa neboj...koordinatorka vas tam pocka :slight_smile: ale vies ako sa to hovori?na pos*ateho aj hajzel padne :slight_smile: ja toto porekadlo velmi dobre poznam :slight_smile: aby sa nic horsie nestalo,zlatko :slight_smile: netrap sa...
14. okt 2011 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 zlatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik tak to uz co je????? ale mozno to bolo aj znamenie ze tu ziadost ani nebudete potrebovat :D
14. okt 2011 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@sijust no my sme mali dnes ,len žiadosť podpísať ,koordinítorka si ešte na nás veru počká :confused: a sa netrápim asi to tak má byť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2011 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pici veru aj mna to napadlo... :fearful: všeto zlé je na niečo dobré ,ale mám MS tak potrebovať ju asi budeme :grinning:
14. okt 2011 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok