• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. marca 2017 
@riami78 ja som mala na 3iui 4 foliky... a nic..
17. okt 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no ja neviem kedy spraviť ten test skôr ako 12ty deň asi nie, mne horšie ubiehal ten prvý týždeň teda prvých 6 dní potom už som aj tak vedela že nič z toho :slight_smile: držím palce
17. okt 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no ... dufam, ze to nebude nieco vazne.. primar hovoril, ze si nemysli ze by to mohlo cosi ovplyvnit, ale zajtra rano na krv, aby to lepsie vysetrili.. tak strasne pevne verim, ze to nakoniec bude ok. ze to nebude prekazka.. v stredu poobede budu vysledky..
bolelo, ja som taka trosku citlivka.. a aj stipalo.. a skonstatovala som, ze sama by som si to nevedela pichnut.. :confused: :pensive:
17. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa držím palce :wink: všetko pekne zvládneš a za chvíľku si tehulka :wink:
17. okt 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte je tu niekto kto pojde teraz na IUI?
17. okt 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust nuž bohužiaľ treba sa obrniť trpezlivosťou a niečím sa zamestnať... toto pozná každá z nás a želali by sme si, aby tie dva týždne prešli ako voda :wink:
17. okt 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa no tak to je dobre, že ťa zobrali skôr... no a ak ti zistili nejaké protilátky, tak keď len diphereline máš v sebe tak to je ešte ok, ak by ťa mali stopnúť, tak to nebude také hrozné... ale tebe ide o čas pravda? už nebudeš mať na to čas, lebo máš veľa roboty čo?
17. okt 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 ja som mala raz 5 folikulov a nič z toho... nemusíš sa báť, že by to hneď boli dvojky :slight_smile:
17. okt 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici
@sijust babenky ja na vas myslim....viem ze su to nervy to cakanie.....kazdej by som dopriala tehu testik bez cakania ako prekvapko :slight_smile: :slight_smile: vydrzte!!!!!vykend testujte
17. okt 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 @janula123 @sijust @lauritka @zabka60 @apolenka6 @dasaa @mirka2010 @katttusa @adikasala @tinara23 @pici @buba13 @tinka9075 ahojtre kocky!!!tak dnes konzultacia a dopadla celkom dobre...jednoznacne sa neda povedat preco to nejde...ze bud sa mojim vajkam chce ,alebo nechce..takze mierne policisticke,ale nie je to take hrozne...spermiogram dopadol super,ze aj prirodzene by nebol problem oplodnenia :slight_smile: :slight_smile:
tak sme sa dohodli na IUI a nasledne IVF...uz sme aj ziadost podpisali :slight_smile: uz len aby prisla ta mrsisko :sunglasses:
17. okt 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@alibabaa drzim palce aby si mohla pekne pokracovat a dopracovat sa k tehulku :slight_smile:
17. okt 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala a ty ako? ešte máš nevoľnosti?
17. okt 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica to by bolo keby neprisla..... :grinning:
17. okt 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no vidíš, tak teraz budeš netrpezlivo čakať na mrchu, to je čo? tá pri ivf je obzvlášť očakávaná :grinning: držím moc palce...
17. okt 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala no asi by som sa zblaznila radostou... :slight_smile: :slight_smile: no sak sliznica bola dnes na sone krasna ,ze 15 mm...ale bo by fakt musela riadne motyka vystrelit :grinning:
17. okt 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc ahoj no este rano ma to drzi dost...niektore dni sa to da zvladnut bez problemov a niektore je to este vazne...ale uz mi je to jedno...nejako to dotiahneme...som doma na predcasnej materskej tak sa to da.zacala som 12 tyzden tak sa na to pozeram inak :slight_smile: v stredu idem na bi testy koli down sydrom dufam ze bude vsetko ok
17. okt 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jeej , super, ze mate dobry spg, staci uz len teba nastimulovat, myslim ze vam klapne aj IUI :wink:
17. okt 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc no tak to je veru sila,ze teraz chcem aby prisla aspon raz pekne na cas...na tu potvoru pride neskor :astonished:
17. okt 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka dakujem..no baj by to tak bolo :slight_smile:
17. okt 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no sliznicu mas riadnu....ja som mala 11mm 4+5 a bola som tehulka :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala tak držím moc palce, aby výsledky dopadli na výbornú :slight_smile:
17. okt 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dakujem musia byt ine si ani nepripustam,ved vies......
17. okt 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica nechces urobit tehu test ?? :wink: sliznica je teda taka tehotensky hruba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala Krajko nehovoril nic,...len ze je pekna :slight_smile: nechame sa prekvapit...len nech je to uz konecne tam :grinning:
17. okt 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc knizku uz citas??? :wink:
@adikasala samozrejme že budú, toľké ti budeme držať palce, že inak to ani nemôže dopadnúť ako výborne :slight_smile:
@adikasala nie, nejako mi nevychádza čas... asi by som ju mala čítať namiesto koníkovania :grinning:
17. okt 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica kedy mas mat mrchu?kolky den si cyklu? urob si test...zeby dalsi zazrak v nasej teme?????
17. okt 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka
@adikasala o.k kocky tak zajtra rano testujem :slight_smile: dam vam vediet ako to dopadlo...dnes som 26 DC a kolky den po ovu(ak bola) ani len netusim :grinning:
17. okt 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc to musis stihat oboje,naozaj stoji za to!!!
17. okt 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok