IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
17. okt 2011

@adikasala ok takže večer si na to dám naozaj čas, teda budem sa snažiť si nájsť chvíľku 🙂

dasaa
17. okt 2011

@cmelica no tak to je super.A kedy ides na IUI ?

adikasala
17. okt 2011

@cmelica na priznaky sa neriad ja som ziadne nemala a tod tehulka vysita!!!zajtra uz mozes testnut...drzim palce

cmelica
17. okt 2011

@adikasala dakujeeem!!!!a ako sa tehulkuje???

adikasala
17. okt 2011

@cmelica vcelku ok s rannymi nevolnostami,,,co uz od 7 tyzdna ma to drzi,,nejako to dotiahneme 🙂 🙂 zacala som 12tyzden tak aj optymizmus je uz na mieste 🙂 🙂

janula123
17. okt 2011

@cmelica To pekne, teším sa. 😵 Takže ďalší cyklus IUI?

cmelica
17. okt 2011

@janula123 ano,ano dalsi cyklus IUI 🙂 🙂 a ty ako??

cmelica
17. okt 2011

@adikasala to je veru super!!! prajem,aby uz nevolnosti prestali a uz len nadherne uzivanie si bruska 😀

janula123
17. okt 2011

@cmelica Ja by som tiež išla na IUI, ak by to ukazovalo. 😉

alibabaa
17. okt 2011

@tinasc jej ty si to vsetko pamatas? ja uz mam z toho vsetkeho misung.. presne o cas mi ide.. ale .. prave mi volal internista ze moje vysledky su ok, ze si to pomylili a ze to este 2x skontrolovali, kym to poslu jemu... no a ze ver slovenskemu zdravotnictvu.... ☹

tinasc
17. okt 2011

@alibabaa hej, pamätám, že si tu hovorila o tom, že máš veľa práce a ak to nestihneš teraz, tak potom prešvihneš žiadosť... tuším... no teda, som rada, že výsledky sú v poriadku, to je strašné toto naše zdravotníctvo...

alibabaa
17. okt 2011

TAK VYSLEDKY NASTASTIE OK. nase uzasne zdravotnictvo sa zasa raz pochlapilo... zamena vysledkov...
a ako som sa tesila, ked mi volal doktor??? nebola by som sa im tak tesila, keby mi rovno povedal, ze su v poriadku.. teraz by som skakala aj 3m vysoko 😀

zuzana151
17. okt 2011

@pici jeej no jasne budem rada ked posles nejake tipy kocikov , najlepsie v cene do cca 700 eur by sme sa chceli zmestit a hlavne nech nie je vysoky lebo som mensia tak nech pri nom nevyzeram smiesne 😉

pici
17. okt 2011

@zuzana151 tak zuzik... ja som za... napriklad kupit radsej drahy kvalitny kocik pol roka pouzivany za podstatne nizsiu cenu ako novy a na prd...
moje favority... su peg perrego GT3, jane slalom a najnovsie nurse look 3, ktory je cenovo najdostupnejsi...
preco tieto? maju velke vanicky... su naklikavacie. lahko zlozitelne, dizajnovo pekne... prakticke.. a maju velke sportove casti...

pici
17. okt 2011

@adikasala jou. cez vikend to asi nevydrzim :D

zuzana151
17. okt 2011

@mirka2010 Mirka a vy budete kupovat kocik este pred narodenim alebo az po??? ja aj ked nejaky vyberiem tak neviem ci ho mam kupit kvoli tym hlupym poveram 😖

pici
17. okt 2011

@alibabaa pozitivne naladenie ti davam prikazom :DDDDD

zuzana151
17. okt 2011

@pici jedina podmienka co ma priatel na kocik je aby sa dal zlozit do kufra lebo mame malinkeho yarisa 😅 idem ich hned hodit do googla dik 😉

pici
17. okt 2011

@zuzana151 tieto kociky maju odtestovane kamosky... a su mojim favousom uz tri roky :D nic lepsie som zatial na trhu nenasla. ked su pekne... tak maju mini sportak... a to zase doma nepochodim ze po roku si prosim novy kocik...

zuzana151
17. okt 2011

@katy33 to je super stranka co vsetko mi tam vypocitalo, tak nakoneic ja uz mozem rodit 30.11 😕 😅 fuuha ved to je uz o mesiac...a hodilo mi, zeby mala mat 2118 gramov tolko nema moje drobciatko ani zdaleka.
A ako dopadli merania??? Kolko ma Vikinka,<?? dufam,ze je vsetko v najlepsom poriadku, ak by ti nahodou dali este fotku malinkej tak ju sem hod, ja sa na tie babenka v bruska neviem vynadivat a my mame poslednu fotku z bruska z 19 augusta 😖

zuzana151
17. okt 2011

@pici no to ani ja takto nepochodim doma ze po roku novy kocik 😀 takze musim vybrat fakt ze dobry a cenovo dostupny

zuzana151
17. okt 2011

@katy33 ja ti pisem pisem a ono sa to odosle v strede vety 😠 napis teda ako dopadli merania a ak vam daju foto tak aj to sem zaves - neviem si vynadivat na fotky babatiek v bruskach 😲 a my mame poslednu z augusta 😒

tinka9075
17. okt 2011

@buba13 ahoj tak príznaky máme rovnaké prsia bolia tiež aj podbruško ja som už aj na muža nakričala len sa usmial a povedal že v pohode asi ma chápe a ako sa ti šoféroval automat my máme peugeot automat a je to paráda šoférovat 🙂

tinka9075
17. okt 2011

@cmelica jej to sa teším že si dopadla dobre ked je dobrý spermiogram tak by sa to malo podarit my sme mali spermiogram taký že nám povedali aby robil darcu ja len verím že tá najšikovnejšia spermia vajíčko našla 🙂

lillianna
17. okt 2011

Ahojte kočky, 3.10. som bola na 1.IUI a dnes som bola na krvi a vyšli mi hodnoty hcg 87. Naramne som sa potešila, le doktorka ma hned schladila, že hodnota nie je až taká vysoká, že mám prísť znova o týždeň na kontrolu. Máte s tým niektorá skúsenosti. Je tá výška hcg taká malá?

buba13
17. okt 2011

@tinka9075 ja sa tak bojim, ze to nevyslo... no co uz! Uz sa neviem dockat rana 🙂 popripade idem na krv a poobede mi budu volat. Automat som soferovala prvy krat a bolo to uzasne. Ziaden stres, ze skapem a to zrychlenie... My mame Kiu, ale 1,4 sporty ma 97 koni, ale tato Sportage 163 koni 🙂 o dva rocky si kupime este neviem ake, ale jedno viem, ze bude automat 🙂 uz mate dlho peugeota? zatial spokojni?

buba13
17. okt 2011

@cmelica je super, ze ste pochodili dobre. tak to ma byt! vela sil a hlavne vsetko raz bude, len treba cas 🙂

tinka9075
17. okt 2011

@buba13 musí sa to podarit ved sme boli dve len verit my máme peugeota 406 a sme velmi spokojný mne sa páči to že žiadna spojka pridáš a ideš 🙂

cmelica
17. okt 2011

@buba13 veru hej..raz to pride 🙂 🙂
neboj nic zajtra budu na testiku krasne // a HCG to iba potvrdi 🙂 🙂 tak vela stasticka 🙂

pici
17. okt 2011

@lillianna urcite to nie je malo.. neboj sa ty nic.. do dalsej krvi porastie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre