• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

29. mája 2017 
@katy33 ahoj micka :slight_smile: no áno dnes sme bolo domka bez auta,ale ja som to využila na umývanie okien :stuck_out_tongue_closed_eyes: umyla som 2 a dalšie na mňa čakajú ,len ked nám zateplia panelák ,potom budem pokračovať a to bude horšie :confounded:..ale zajtra si užijem "víkend" a ideme k našim na hody :pečená kačka bude + zákusky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
Tak ty takto Vianoce popredu :confused: mňam ,už budem musieť prísť a okúsiť tvoje predzásoby ..určite su perfektné :wink:
vaša malá bude parádnica 3x za deň novú čiapku...len pozor aby sa tak nenaučila ,lebo potom budete stále na nákupoch aj ked bude väčšia parádnica :confused:
22. okt 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust jéééj tak to Ti silno držím palce aby to aj v pondelok bolo pozitívne, ty si bola teraz na 1IVF? :slight_smile:
22. okt 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 dakujem :slight_smile: ...ano,1IVF...
22. okt 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust tak budem držať palčeky, myslím si že si isto tehu a konečne tu niekto je komu to vyšlo na prvý krát v Heliose :wink: lebo veľa holiek malo o tom pochybnosti :grinning:
22. okt 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ako sa dnes cítiš? :dizzy_face: aj si znovu testovala? či budeš až zajtra ,nech je čiarka silnejšia ...a daj potom foto nech sa poteším ako to má na riadnom teh teste vypadať :sweat_smile:
22. okt 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 a čo má Helios malú úspešnosť pri 1 IVF?..ono je to asi jedno kde si v akom centre ,ked máš byť tehulka tak budeš! a môžeme sa aj rozkrájať :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad ahoj moja ! a ty ako? ..príznaky,či si aj ty už testovala?
22. okt 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahoj magdi,netestovala,nejak sa mi nechce.priznaky,ja neviem,asi len bolave prsia na dotyk a stvrtok a vcera som spinila. :confused:
22. okt 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no a kedy máš mať MS? asi sa dieťatká uhniezdujú :sweat_smile: naboj! a kedy ideš na krv?
22. okt 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 v stredu mam mat MS,v utorok krv
22. okt 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahoj zlatko! a ty ako? ..nepíšeš :confused:
22. okt 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak držím palce! som ti písala aj na FB si neodpísala tak som tu skúsila :slight_smile: a ozaj aj budeš testovať?
22. okt 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 moja,budem si ista az v pondelok,ked mi zavolaju...a vlastne cely prvy trimester je taky neisty...je to strasne stresujuce,ale dufam,ze to bude dobre...inak aj zuzanke,co isla za drahym do UK to tiez v Heliku vyslo na prvy krat :slight_smile: a citala som,ze maju praveze najvyssiu uspesnost v ramci IVF...tak neviem...asi to zalezi od kazdej jednej zenusky...
22. okt 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 odpisala som ti.ti to neprislo?nejak tie spravy blbnu :angry: no neviem,kedy budem testovat,moc sa mi do toho nechce...radsej keby mi niekto povedal vysledok...
22. okt 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 mojinka,uz nebudem testovat...uz to vydrzim do pondelka....ako sa citim?bolia ma prsia...bolest podbruska uz nemam,len ho mam take nadute,rifle nezapnem :grinning: nespinim....tak uvidime v pondelok... :confused:
22. okt 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mojej švagrinke aj kmotre v heliose na prvý krát IVF vyšlo :slight_smile:
22. okt 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust zatiaľ moja sú to dobré správy :dizzy_face: tak tfuj tfuj na pondelok :astonished: :astonished:
22. okt 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad ahoj no som si to našla teraz na FB ,ale mi vôbec neukázalo ,že mám správu a ani teraz ked si mi napísala :angry: jasné ,ked vydržíš tak si budeš musieť počkať na výsledok :wink: a moc verím,že je ten najkrajšíííí! :sweat_smile:
22. okt 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust tak ty si už riadne tehuľka :wink: no určite si kludnejšia ked na este sa objavila slabunká čiarka...ja som takú ešte nemala :angry: ..len tú nakreslenú :grinning:
22. okt 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 zlaticko,ja teba tiez :slight_smile: je tam druha ciarocka,nie je taka tuha ako ta prva,ale je ju vidiet...uz ale testovat nebudem...do pondelka vydrzim :slight_smile: len dufam,ze bude to hcg dost vysoke...myslis,ze je mozne,ze nebude dost vysoke,ze by som nebola tehotna? :confused:
22. okt 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 to je super..ked to máte v rodine tak aj tebe sa to musí podariť :slight_smile: a stačiť bude IUI
22. okt 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 zlatik,tak som trosku kludnejsia,ale ja som taky pesimista,ze uz rozmyslam,ci bude dost vysoke,ze mohla byt aj trosku silnejsia ta palicka....co ja viem....cele je to take psycho :confounded:
22. okt 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 dakujem a nezabudneme posunut stafetu :slight_smile:
22. okt 2011 o 19:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 moja,dufam,ze mas pravdu...ale uz myslim na to,ci je mozne,ze by som tehu nebola,ze to hcg nebude dost vysoke :confounded:
22. okt 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja len aby :fearful: my sa snažíme najdlhšie a baby už majú jedna 14 mesiacov a druhá 9 mesiacov :dizzy_face:
22. okt 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust moja ja som malá tiež pred potratom :frowning2: jednú slabú a bola som tehu tak neboj si určite :dizzy_face: :dizzy_face: a v pondelok ti to potvrdia ja viem toto čakanie je otrasnéééé
22. okt 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust ved si testovala na 11 alebo 12 deň po vklade,čo by si chcela akú silnú paličku!? :confused: :grinning: neboj hlavné je že tam je!!! nestresuj ty psycho :wink: :grinning:
22. okt 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 uvidime.nechcem sa predcasne radovat a robit si nadeje
22. okt 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak to tak vždy je ..ty sa snažíš roky ako aj ja a príde známa a ti oznámi,že je je tehu za krátku dobu...poznám to ,no čo už narobíme :rolling_eyes: :wink:
22. okt 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad uvažuješ radšej triezvo.....ale ja som si tebou istá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
22. okt 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok