• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. septembra 2017 
@apolenka6 na 11ty...kks...ja som strasny stresak.... :rolling_eyes:
22. okt 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 pritom ja som ich nahovorila na to aby sa nebáli prežívala snimi aja nič :frowning2: ale aj oni to somnou zlatíčka prežívajú ale kde je tá spravodlivosť :unamused:
22. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 preco si si taka ista?ja tu istotu nemam
22. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad neboj,bude to dobre :slight_smile:
22. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa
@majca55 dakujem babenky počkám na štafetu už sa mi to blíži mrcha včera dorazila tak sa teším na iui :slight_smile:
22. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@majca55 mojinka,to sa vsetky,co sme tu pytame....ale asi to nie je spravne....proste je to tak....a vsetky, skor ci neskor budeme bejbinko mat :slight_smile:
22. okt 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust inak gratulujem. :wink: ked spravid test,tak budes mat riadne bakule :wink:
22. okt 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 jej super tak šup šup do dalšieho úspešného kola :astonished: :dizzy_face:
22. okt 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad este radsej nie...ale dakujem :slight_smile: vcera som si robila,ciarocka bola,ale taka slabsia....uz si nejdem robit,uz vydrzim...som prekvapena,ze som si ho spravila...ked som bola na IUI tak som vydrzala az na krv....ale teraz je to cele akesi ine :slight_smile: a ty ides kedy na krv?v utorok?ak boli podbrusko a prsia,tak je to dobre znamenie :slight_smile: nespinis?
22. okt 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust na krv idem v utorok.ty zajtra?prsia ma bolia na dotyk.spinila som stvrtok,vcera to uz bolo o moc menej,dnes zatial klop klop klop to vyzera,ze nic.podbrusko ma dnes par krat v noci bolelo. :confused:
22. okt 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ved idem aj sa teším aj bojím že sa nepodarí ale ideme dalej bojovat a hotovo :slight_smile:
22. okt 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ja idem v pondelok....no moja,to vyzera na tehu...niektore zienky spinia v case,ked maju dostat ms...ja si myslim,ze to bude dobre :slight_smile:
22. okt 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust ja mam dostat az v stredu.zajtra budes vediet aj vysledok?neskusis este zajtra testik?to uz bude nadherny :dizzy_face: dakujem za povzbudenie
22. okt 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ved my sme riadne bojovnice tak by sa už mohlo na nás šťastíčko usmiať :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miminkad ja som mala min.mesiac 20teho ms...uz nebudem testovat...vydrzim...a nemas zaco...citim,ze si tehu :slight_smile:
22. okt 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no to by sa už mohlo ved ja na to bábo už dlho čakám ale musíme verit budem ti velmi držat palce a pekne hladkaj bruško nech fazulka poslúcha :slight_smile:
22. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust ja som mala az 28.ako casto ta boli podbrusok?
22. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dakujem ti moja moc ved jej stále dohováram,že sa tu všetci na nu moc tešíme :grinning:
22. okt 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad mna zacalo boliet na druhy den od vkladu...nad ranom som sa zabudila na dost velke pichnutie....a od vtedy ma bolelo kazdy den ako pred ms,stale som chodila na zachod,ze urcite sa uz ms spustila....a od vcera to uz bolest nie je,len taky tlak,ja ho mam skor nafuknute,take napnute ....si spominala,ze ti tiez vkladali exp.blast.vsak?nechces si spravit test?
22. okt 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust nam davali osembunkove.ja som mala bolesti len dnes v noci,predtym to boli len take slunke obcas,ze sa to dalo prehliadnut alebo som si myslela,ze si to aj nahovaram.tiez som mala chvilu pocit,ze uz mam dostat.brucho mam tiez nafuknute a napnute.sa mi mm smeje,ze ake mam velke
22. okt 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no tak čo ti stresák :grinning: to je seper!!! nie?? 11 deň :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad lebo som povedala!!!!!a BASTA!!! :confused: :grinning:
22. okt 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad tak som si ta s niekym pomylila...prepac....s niektorou som si uz o tom pisala...lebo my sme davali len jednu exp.blast.no vidis,nafuknute brusko...to je ono :wink:
22. okt 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 vies ako sa bojim???hrozne!!!
22. okt 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ved uvidime.ale je super,ze ti to vyslo na prvykrat :wink:
@majca55 nuž aká je to spravodlivosť veru....keby sme tak vedeli,ale čo môžme sa aj roztrhať,snažilkovať a aj tak nič :confounded:
@sijust nebojkaj trdielko :sweat_smile: :sweat_smile: nemáš sa čoho báť,ked tak čítam čo ste si písali ty aj miminkad tak ste jasnéééé!!!!! :astonished:
22. okt 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miminkad moja,ci mi to vyslo uvidime az v pondelok poobede :slight_smile: vcera sme sa strasne tesili,ked sme tam tu ciarocku zbadali,lebo dva roky kazdy mesiac biela ako sneh...ale teraz uz rozmyslam nad hlupostami,som hrozna :angry: sa mu stale prihovaram,ze len nech pekne ostane,ze kde by mu bolo lepsie :grinning: takze ty si test nespravis?
22. okt 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad nooo to veľké pichnutie bude ono!!!! :confused:
22. okt 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no aj ja im rozpravam,nech bojuju,ze im bude s nami dobre a ze ich moc lubime uz teraz.pri prvom ivf som nechala robit test muza,no a samozrejme chudak prvykrat a ked videl jednu ciarku,naramne sa tesil.nuz reku,ale tak to nema byt.neviem,ci spravim test.necham to na vnutorny pocit.ja uz mam tiez dost tych bielych testov...a jasne,ze to vyslo.ani nad inym nerozmyslaj :wink:
22. okt 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok