IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
25. okt 2011

@sijust oboje krasne znie 😀 mna caka 2.11 sono a potom sa uvidi kedy bude IUI...dufam,ze foliky nesklamu a bude uz v piatok alebo v sobotu 🙂

sijust
25. okt 2011

@fomarik dakujem Lucka 🙂 velmi sa tesim 🙂 vy sa ako mate?Livinka ako?myslim na Vas...posielam objatie 🙂

petuska123
25. okt 2011

@fomarik a ako sa vola ta relacia?kukla by som si ju

mirka2010
25. okt 2011

@pici ahojky, dnes mas krvicku, vsak???? tak drzkame palce, aj ked testik bol biely...joooj, tak dufam a verim, ze to vyslo!

cmelica
25. okt 2011

@petuska123 ahoj ja som to nasla ...vola sa to diagnoza neplodnost...a dnes o 14.10 by to mali opakovat

majca55
25. okt 2011

@cmelica nesklamú moja 🙂 budu krásne a budeš tehulka 😲 😲

cmelica
25. okt 2011

@majca55 Dakujem moooc mojka 🙂 🙂 🙂

ursula5
25. okt 2011

@majca55 ďakujem moc 🙂

fomarik
25. okt 2011

@petuska123 Bolo to včera večer o 20.00- Medicína - bolo to o jednom páre ktorý podstupil niekolkokrát IVf, ukázali celý priebeh otehotnenia až nakoniec samotný porod cisárskym rezom. Po tomto išla o 20.30 relácia s názvom Diagnoza - témou bolo umelé oplodnenie a neplodnosť, kde bola dr. Lattáková a Dr. maršík z Iscare to trvalo celu hodinu. Bolo to velmi zaujímavé!!!

fomarik
25. okt 2011

@cmelica áno, je to ono. 😉

majca55
25. okt 2011

@fomarik tak to idem kuknúť aj ja 🙂 inak nechcem urieknúť ale Lívinka je nádherná 😲 😲 ako sa máte aj po zdravotnej stránke?

cmelica
25. okt 2011

@fomarik super Dakujem!!!len mi to nejde kuknut na nete a dnes mam poobednu ☹
pozdravujem malicku 🙂 je krasna bambulka mala 🙂 🙂

tinasc
25. okt 2011

@fomarik no ahoj, super, že si nakukla... verím, že pri maličkej je času málo, ale dúfam, že nám dáš sem tam info ako sa vám darí 🙂 nuž letí to rýchlo, rastie ako z vody 🙂 🙂 🙂 tak sa držte, aby vás chorôbky v tomto jesennom počasí obchádzali a pekne si užívajte 🙂 🙂 🙂

alica311
25. okt 2011

Ahojte babinky, tento mesiac som mala absolvovať IUI alebo plánovaný styk, strašne som sa tešila, že už sa konečne možno zadarí. No nič na nekonalo. Na konkrole mi zistili 8 folikulov, čo bolo podľa Dr. veľa, tak nám všetko zakázali. V ten deň mal manžel aj výsledky spermiogramu a keď ho dr. zbadala, povedala nám, že máme uvažovať rovno o IVF, pretože má manžel zlú morfológiu. Zistili to až centre, náš urológ nám tvrdil opak, som z toho taká nešťastná ☹ , Neviete náhodou či zlá mofológia môže ovplyniť pri IVF aj kvalitu oplodnenené vajíčka?

ursula5
25. okt 2011

@alica311 ahoj, tak mi máme tiež zlú morfológiu a absolvovali sme jedno IUI čo bolo úplne zbytočné, podľa mňa záleží od toho či nájdu nejakú peknú spermiu a môžu to vajíčko oplodniť, lebo vy budte potrebovať metódu ICSI napichnutie vajíčka, mne oplodnili 8 vajíčok a zostalo mi po predĺženej kultivácií 3, jedno mi vložili a 2 zamrazili, momentálne som po neúspešnom vklade embryjko sa nezahniezdilo ale bojujeme ďalej 😉
takže moja hore hlavu a hor sa do boja 🙂

petuska123
25. okt 2011

@alica311 obycajny urolog robo vysetrenia zakldne na spermiograme my sme tak isto dopadli ako vy u neho nam bolo povedane ze je vsetko ok a ked smo boli na spermoi v centre tak nam oznamili zlu morfo

ursula5
25. okt 2011

@petuska123 a predsa si prirodzene otehotnela 😀 ale mne sa to asi nestane lebo ja mám doma ešte prírodnú antikoncepciu 🙂

petuska123
25. okt 2011

@ursula5 no neviem si to vysvetlit ale to nevadi. o tyzden kontrola aj sa bojim 😖 ci je vsetko ok ja by som najradsej kazdy den chodila na kontroly

pici
25. okt 2011

ste zlate ze ste do poslednej chvile verili... bohuzial je to negativne... dakujem aj tak moc

alica311
25. okt 2011

@ursula5 ahoj, ďakujem za povzbudenie, snažím sa to neprípušťať, ale akosi mi to nejde, bojím sa čo bude, detičky strašne chcem, teda aspoň jedno jediné. Doktorka aj nám navrhla jedno IUI, a potom IVF, ale myslím si, že IUI je zbytočné, ide skôr o ich štandardný postup. No nič, zaťať zuby a ísť do toho. Dúfam, že na konci tej našej dlhej cesty budú len samé krásné bábätká 🙂

ursula5
25. okt 2011

@alica311 Veru musíš zaťať zuby a bojovať, raz príde úspech 😀

ursula5
25. okt 2011

@pici no škoda..... je mi to ľúto, držím palce do ďalšieho boja 😉

alica311
25. okt 2011

@petuska123 ahoj, keď mi to doktorka v ordinácii povedala, normálne som sa rozplakala, pretože som s takým niečím ani nepočítala, spermie mal manžel síce pomalé a málo, ale zlá morfológia.... Ale čítam, že vy už čakáte bábätko, ako sa vám podarilo, cez IUI alebo IVF. Prajem krásne a bezbroblémové tehulkovanie 🙂

petuska123
25. okt 2011

@alica311 my sme 2 krat mali iui bez uspechu potom 1 icsi bez uspechu kde nedoslo ani k transferu a nakoniec som tehu prirodzene.mali sme ist na druhe kolo a v den konzultacie som zistila ze som tehu 🙂

majca55
25. okt 2011

@pici mrzí ma to posielam objatie na dialku a držím palce do ďalšieho kola 😵

rehotka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riami78
25. okt 2011

@rehotka25 Čo ti robili?

rehotka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alica311
25. okt 2011

@petuska123 To je úžasné, že sa Vám podarilo prirodzene 🙂 , a prečo pri isci nedošlo k transferu, nevývijali sa embrijká, ja sa bojím najviac toho, že keď je zlá morfola, bude aj zlá kvalita embryí.

dasaa
25. okt 2011

@majca55 ahoj citim sa dobre a mam sa docela fajn aj ked je to teraz vela na mna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre