• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

26. septembra 2017 
@pici jooooj skoda ze to nevyslo :frowning2:
25. okt 2011 o 17:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ale nieee do kelu, prečo???? tak som verila a veľmi Ti to želala... ale určite na budúce sa ujme niektorý z tých mrňúskov, čo na vás v centre čakajú...
25. okt 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem... vam vsetkym.. uz som ok...
25. okt 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
nasa @pici sa nevzdava a ide dalej...aj ked to musi byt strasne tazke...
25. okt 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust idem zajtra k svojmu "domacemu" dokymu pokecat co dalej.. tazke? co ja viem. vydzris vela, ved sama vies.. tazke je len verit... ze to raz pride...
25. okt 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica311 ahoj,my sme mali ten isty problem....mm mal zhorseny spg a morfologia?100%patologia...boli sme na jednom IUI,ale ked je zly spg.IUI podla mna nema vyznam :unamused: tak sme absolvovali IVF :slight_smile: do ktoreho centra chodis?drzim palce :slight_smile:
25. okt 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica311 zlá kvalita embryí vôbec nemusí byť :slight_smile: nezabúdaj vajíčka sú Tvoje a oni zo spermií vyberú len vyhovujúce na oplodnenie a keď nebudú kvalitné tak sa asi vyvíjať nebudú, v každom kroku je tu riziko, tak hore hlavu a bojovať :wink:
25. okt 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici to je dobre...ty mas s tvojim dr.tusim dobry vzah si spominala,ze?to je dobre....som zvedava,co ti povie...urcite daj vediet....vies,ja som sama prekvapena,ze mi to vyslo na prvy krat,aj ked este nemam vyhrate....lebo ja som si v zivote musela tiez svoje ods*at a maloco mi islo jednoducho...preto som za toto nesmierne vdacna...prajem ti a ver mi,ze ako nikomu,aby sa ti to podarilo :slight_smile:
25. okt 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust ano ano... uvidime co povie, poradi atd... urcite sa to raz podari... tesim sa z kazdej uspechu, lebo viem co je to nikdy to nezazit...
25. okt 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cmelica dakujem pekne a dufam , že sa aj pekne uhniezdi a ostane tam na 9 mesiacov
25. okt 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust no my máme tiež morfológiu 0% a ešte aj pomalé :wink: tak som zvedavá kedy sa usmeje šťastie na nás :frowning2: hádam čoskoro, ty sa pekne opatruj hladkaj drobčeka a pekne sa mu staraj o domček :sweat_smile:
25. okt 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici je mi to ľuto že to nevyslo :( sakra
25. okt 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica velmi drzim palceky :slight_smile: vyjde to!
25. okt 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust dakujeme, no uvidime. Moja aj my vam prajeme vsetko len to dobre a nech ste zdravi! Mas to super, ze pracujes doma
25. okt 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ty robíš či si doma?
25. okt 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 som doma ale zaciname podnikat tak este mame papierovacky a skolenia :slight_smile:
25. okt 2011 o 19:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Ahoj Lucka! teším sa ,že si sa ozvala,ale ja som si aj myslela,že nemáš toľko času ako kedysi :grinning: a si užívate Livinku ked je už chrústik domka a konečne pri rodičoch.....malá je krásna bábika ,že tretí mesiačik ?! :fearful: ale to strašne letí ,takto pred rokom sme si,len začínali písať...ach to boli časy :slight_smile: pamätáš? :confused: :sweat_smile: len naša štvorka je už tehotná ,mimo mňa :pensive: ale ako píšeš mám na to ešte 2 mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a teraz k tomu autu a IVF ,ja som to brala ako znamenie,že nemám tam ísť ...som si povedala ak sa niečo stane tak tam nepôjdem a stalo sa :fearful: ,aspoň na teraz nechám tomu čas :wink: uvidíme ,a auto ešte nemáme :angry: ma to štve nákupy a veci podobné absolvujeme pešo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
A dakujem Vám za štafetu.........chytáááááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :hearts::hearts::hearts:
25. okt 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa aha tak moja ale sa musíš teraz šetriť :dizzy_face: dnes som si povedala,že ma ani prsia nebolia už až taký strach ale teraz má riadne začali :unamused: a v čom idete podnikať?
25. okt 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica poznám tu závislosť :grinning: ja som taká istá,od štvrtku večera do nedele večera už mám slabší prístup k PC a mm :confused: a potom frčííím na MK :slight_smile:
25. okt 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust neboj pôjde to ako má :slight_smile: už si budeš užívať tehulkovanie ,teškaj sa moja!!!
25. okt 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ved sa setrim len ci to bude mat zmysel ja vobec nic nepocitujem nijaku zmenu :frowning2: budeme mat pizzu s donaskou
25. okt 2011 o 19:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa vau aj moj švagor má :dizzy_face: ty budeš robiť ekonomku či? moja ale ešte je to krátko neboj :dizzy_face: do nedele isto niečo pocítiš
25. okt 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak to vám poviem tu na MK je ako droga :dizzy_face: ale aspon sa vieme podporiť,utešiť a poradiť si :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 no nie som si taka ista ci pocitim nie co.Budem mat na starosti objednavky a aj papiere :grinning: A ty si doma ?
25. okt 2011 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa teraz už ano bojím sa tiež že to nevinde alebo že zase potratím :frowning2:
25. okt 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ved to na to je MK a babulky @dasaa ako sa cítite po IUI ? aj máte dáke pocity ?
25. okt 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 je lepsie ak sme doma a snazime sa o babetko. :slight_smile:
25. okt 2011 o 19:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 moja mna bolia akurát prsia nič viac ale bojím sa čo bude o týžden :fearful:
25. okt 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ahoj, chodím do Heliosu. Ja si tiež myslím, že IUI nemá zmysel ,morfológia bola 0%, a aj je ich málo, len 9 mil. Chcela by som rovna začať s IVF, načo strácať čas s IUI... no uvidí sa ako rozhodne lekár. Ak dobre čítam, tak z teba bude čoskoro maminka, je krásne prečítať si, že diečatám s podobnými problémami (tada problémami ich manželov ) čakajú bábätká :slight_smile:
25. okt 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 citim sa normalne a nepocitujem nejaku zmenu :frowning2:
25. okt 2011 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok