IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
28. okt 2011

@cmelica noo,mavam strasny hlad,ale sladke ee,to mi nebere 😖 v pondelok ideme na sono...tak dufam,ze uz ho uvidime,srdiecko este asi nebudeme pocut...ale strasne sa tesim.... 🙂 je mi fajn,vsetko ok,zatial...len tie prsia...budem musiet uz zacat v podprde spavat...v noci hrozne trpim,ani otocit sa nemozem 😝

majca55
28. okt 2011

@mirka2010 pozriem jasne tak mám sa dobre a v stredu idem na krv a sono tak som zvedavá 😉 prska bolia aj narástli 😀 tak dúfam,že to je nejaké znamenie 😵 😵

mirka2010
28. okt 2011

@majca55 uricte je to dobre znamenie...ja verim, ze vam to vyslo....vsak preco by aj nemalo???? myslime pozitivne a verimeeeeee, moc, moc, moc 🙂 dufam, ze mi das hned vediet 🙂

cmelica
28. okt 2011

@sijust no viem si to predstavit ...ja po ovu tiez mavam sem tam bolesti,ale urcite sa to neda porovnat 😀
len si to pekne uzivaj 🙂 🙂 su to trampoty a radosti tehu 🙂 🙂 🙂
som zvedava co popises po sone 🙂 Drzkaj sa a papaj 😀

majca55
28. okt 2011

@mirka2010 jasne moja dám 🙂 tak prajem dobré nákupy v ZA myslím,že kúpiš malinkému ešte niečo 😵 lebo to sme my žienky a nedá nám to 😲

katy33
28. okt 2011

@mirka2010 No mojenko, aj ja som mala dnes zapucnute členky, ale aj tvar sa mi zdala akasi gulatejšia 😕 Joj, to som rada, že si dala vediet o tom kufriku, takže predsa bude lepšie poistit sa 😉 Budete mat vyletik, tak to je super a ešte o to krajší, že si prinesiete dopravny prostriedok pre anjelika 😀 😉 My na vikendik nič neplanujeme, ja som už takmer dva mesiace stale sama doma, lebo mm stale preraba tu prevadzku a su dni, ked ho vôbec ani len nevidim, lebo rano odchadza zavčasu a chodi neskoro v noci a to mi už zasa len spinkame 😔 , ale vraj to už buduci tyžden dokončia-aspon to tak vyzera , konečne sa otvori a on sa nam bude môct uť konečne venovat, teda aspon tomu verim, lebo by som chcela vybehnut niekde nakuupit ešte nejake vecičky, dečku, plienočky, teply overal....a to si chcem okusit do ruky, cez net to nechcem objednavat, neviem, akej je to kvality, už som sa tak na plienočkach opalili, prišli a su uplne priesvitne a neprijemne tvrde, bojim sa ich normalne oprat, že vytiahnem len nitky 😕 🙄
A nočnu košielku si si kupila aj na gombíčky??? Píšeš, že máš brušinko krasne vysoko, to ja mam malinku skôr v bokoch, je omotana ako taky hadik 😕 😀 a cez pupok meriame už skoro 97cm, odmeraj aj ty - budeme trhat rekordy 😀 Zlatinko, davajte si s mm pozor a nech mate krasny vyletik, posielame bokánky a kopančeky 😀 😲 😲

mirka2010
28. okt 2011

@majca55 nooooo, nekupim ☹ lebo uz som si musela dat zakaz!!!!! ale taky poriadny ze az 🙂 okrem toho, ze maly ma teraz uz tolko veci, tak cakam este jeden obrovsky balik z Belgicka od kamosky, co mi tam pokupila, dohodli sme sa tak, ze som jej poslala peniaze a pokupila ci uz zimne vecicky ako aj vo vypredajoch uz na leto...takze nazaj uz nemozem nic, nic, nic kupovat, ale tak by som radaaaaaaaa 🙂🙂🙂

katy33
28. okt 2011

@sijust Zlatko, ja to hovorim, že naše tehu su ako cez kopirák, ja som tiež prestala jest sladke, ako som zostala tehu, začalo mi chutit až v nejakom 5.mesiaci, ale za to som zduznila všetko ostatne, čo nezdrhlo z taniera 😀 😝 Nevracala som ani raz, iked mi bolo sem-tam tažšie od žaludka, no prišla som na to, že to bolo vtedy, ked som bola hladna a navalila som sa, tak som to potom riešila tak, že som cely den stale niečo chrumala, v taške som si stale nosila zásoby 😀 , aby neprišiel na mna pocit hladu a bolo dobre....len pekne papinkaj, fazulka potrebuje vitaminky a možno su tam dve 😀 😀 😕 😝

mirka2010
28. okt 2011

@katy33 dakujeme za krasne pusinky a kopanceky, aj my posielame nasej buducej frajerke 🙂 kosielku mam na gombicky, ano, taku som si vybrala, ale druhu uz asi nejdem kupovat, aj ked zevraj nam treba dve...ale podla mna staci len jedna...vsak pripadne mm dokupi. plienky som si kupila normalne v obchode, za jedno balenie som dala cez 10 euro, kde je ich 10 ks, takze som spokojna, uplne ta kvalita, ako sme mali my, ked sme boli male 🙂 este dokupim jedno balenie a nejake aj take okrasne...treba mi este osusky pre malickeho, mam len jednu....overalov mam uz asi tri a deky tiez dve plus poriadny fusak...tak dufam, ze staci....naposledy co som sa merala som mala 110 okolo bruska...ale vies, my sa asi nemozeem porovnavat, lebo ty si oproti mne uplne ze stihlucka, ja nepatrim medzi baculky, to nie...som taka normalna, bezne vazim pri vyske 170, 63 kg...ale brusko, ani pas nemam nejaky chuducky...aj ked byvali aj take casy...vies, ja som zila rok a pol v USA a tam aj ked nechtiac sa mi postava dost zmenila...proste ta strava, ten styl zivota zanechal na mne nasledky...ale po porode dame vsetko do povodneho stavu...🙂ha, ha....aspon si tak namyslam 🙂
inak, ja som tiez cele dni bez mm...ten je stale na domceku, takze pre mna su chvile, ze mozeme ist niekde takto spolu prec take vzaaaacne....uz aby sme sa nastahovali, naozaj citim, ze aj to tehotenstvo si tak so mnou nemoze uzit...a vsetko to krasne, kopanceky, vlnenie bruska, ckanie malickeho a take tie radovanky s brusinkom si uzivam sebecky len ja a on nemoze....tak verim, ze coskoro sa prestahujeme a pri plamienkoch naseho krbiku si budeme hladkat brusko o sto sest 🙂 tuk, tuk, tuk 🙂🙂🙂

walta
28. okt 2011

@ursula5 @sijust @apolenka6 @tinasc @alibabaa @mirka2010 @adikasala @katy33 @dzuli08 dievcence moje, caka ma geneticke vysetrenie. Aj druhy odber krvi ukazal znizenu hladinu AFP (alfa feto protein), co indikuje Downow syndrom. Je to en nejake cislo z laboratoria, ale musim ist na genetiku. V pondelok mam konzultaciu s genetikom v ISCARE v BA, potom budem mat vysetrenie na genetike v NR, niekedy buduci tyzden a este pojdem aj k dr. Čunderlikovi do BA- bud na kramare do nemocnice, aj tam robi, alebo k nemu do jeho sukromnej ambulancie v BA. On to morfologicke sono vysetrenie robi az okolo 20.-21.tt, aby bol plod dostatocne velky a vsetko mohol vidiet. Vcera som doslova revala, od strachu, ale dnes som pochopila, ze plac mi nepomoze a musm sa ovladat aj kvoli dietatu, lebo ten moj strach citi aj ono a to nechcem. Musim si pockat na vysetrenia, nic ine mi ani nezostava. Vy, dievcata, ked vam robili triple test, tam sa meria aj ten AFP, ake ste mali vysledky? Napiste svoje skusenosti, budem len a len rada a trochu ma to isto aj posilni a ukludni. Dakujem vam

katy33
28. okt 2011

@walta Zlatinko, nebojkaj sa, vela žien malo pozitivne tieto testy a po genetike bolo všecičko vporiadku...stale vravia, že najdôležitejšie je to meranie NT do 13tt, kt. ste vy mali vporiadku, dakedy sa tieto krvne testy ani nerobili a bolo dobre.Velmi vela žien sa na to hneva, nechceli by si ich dat robit, lebo zbytočne len stresuju, no zo zakona sa musia robit 🙄 Ja som bola teraz ppozerat papiere z tych testov, boli mi robene v 14tt+3 a AFP je 26,98 ...zlatinko , nebojkaj sa, držim palčeky 😉

mirka2010
28. okt 2011

@walta moja zlata...tak ani si neviem predstavit, co musis prezivat, urcite si poriadne vystrasena a je mi luto, ze to musis vsetko przivat...ach, tieto vysetrenia, to je len a len stres...ale....vcera som sa na to pytala jednej kocky, ktora studuje na doktoranskom studiu na medicine a presne sme sa o tomto rozpravali, ze ona bola na praxi v ziline priamo pri genetickych vysetreniach a ze ked videla ako sa to robi, tak naozaj niet sa comu cudovat, ze tie vysledky mozu byt skreslujuce...ze ta pani laborantka to robi vlastne ako keby od oka, ze to nevyhodnocuje pocitac...takze tymto ta chcem ukludnit, ze naozaj odber plodovej vody bude urcite vysetrenie, ktore ta uz na milion percent uisti ze vsetko je v poriadku....nebojkaj....a ver len, ze to naozaj tak je!!!!!! a chcem sa opytat, ked si bola na sone, merali ti nosovu kosticku a siju ( trachealnu trubicu)? podla toho by ti mohli hned povedat ako to je....mojinka, moc, moc ma mrzi, ze to musis prezivat....co by som este napisala, aby som ta ukludnila....myslim, ze vsetko je v poriadku, hlavne malicke je urcite zdravucke🙂

walta
28. okt 2011

@katy33 no, mne asi to NT nerobili... co to vlastne je?

katy33
28. okt 2011

@walta Mojenko, je to sono medzi 10-13tt a pri nom meraju bublinku na zatylku dietatka a pozeraju, či je pritomna nosova kostička, určite ti to museli robit, ved to by bolo zanedbanie 😕 😕 😕 ...ja som mala tu hladinu NT 1,7, čo je vporiadku a toto sono je dôležitejšie a presnejšie ako tie krvne testy...

sijust
28. okt 2011

@walta zlatinko,neboj sa...mojej sesternici tiez vysli zle tieto testy....dr.jej povedali,ze to bude urcite DS a ci neuvazuje o tom,ze by tehotenstvo prerusila...nechcela ani pocut,isla rodit s tym,ze sa jej narodi "taketo"dieta a narodilo sa uplne zdrave,krasne dievcatko...dnes ma 5rokov a je uzasna!! 🙂 myslim na teba!strasne moc...a ja som teraz taka urevana...som sa rozrevala,ked som si to precitala,ale citim,ze to bude fajn!!!!!! 🙂 nebojkaj...sme s tebou!

walta
28. okt 2011

@mirka2010 ahoj moja.... ja chodim na sono k mojej gynekokogicke do TO, bola som na sono aj pred 15.tt, ale to na sone bolo vidiet iba machulu, az v 15.tt bolo vidiet cele babatko a merala iba obvod hlavicky a velkost telicka, ale o tej nosovej kosticke mi nic nevravela. Marnost, asi sa zblaznim

walta
28. okt 2011

@katy33 nie, mne take meranie nerobili, resp. neviem o tom... ale opytam sa jej to, ked pojdem k nej na sono, k mojej gynde

walta
28. okt 2011

@sijust moja, ja mam v sebe taky vnutorny pocit, ze je vsetko v poriadku, verim, ze moje dieta je zdrave.... ale pojdem na vysetrenia, kam ma lekari poslu.... nepocula si o vysetreni v Hlohovci a o dr. Brestanskom? Tam robi 3 a 4D ultrazvukove vysetrenie... mozno este aj tam pojdem

lenisko1
28. okt 2011

ahojte tak tehu potvrdene hcg 100 zevraj velmi pekne a konecne mi dali aj tabletky na udrzanie

majca55
28. okt 2011

@lenisko1 vau moja teším sa moc takže sa šetri 😵 a čo ti dali utrogestan?a kedy ideš na krv o týžden?

majca55
28. okt 2011

@walta moja tie výsledky niekedy skáču hore dole verím,že dieťatko máš v poriadku,ale presne ako píšeš radšej urob všetko aby si prežila spokojne tehu a nebála sa 😵 moc moc ti držím palčeky 😵

walta
28. okt 2011

@majca55 viacere baby mi tu pisali, ze tie vysledky na AFP su nespolahlive, ale jasne, nechcem sa s tym utesovat, a preto pojdem na dalsie vysetrenia... a dakujem

alibabaa
28. okt 2011

@walta joj zlatko bud silna kvoli babu. pocula som len to, ze dr. brestansky robi 3a4D ultrazvuk, boli tam tusim moje byvale kolegyne .. je to vraj prijemny panko.. ale ake testy alebo co este robi som nepocula ☹ ale ved za pokus nic nedas. skus 🙂
a uz som aj pocula ze tieto testy maju niekedy zvysene hodnoty a babo sa narodi aj tak zdrave. tak to bude urcite tvoj pripad. budem na teba strasne moc mysliet, nech vsetko dobre dopadne.. 🙂

walta
28. okt 2011

Babenky, a nepoculi ste o vysetreni v Hlohovci? Robia tam 3D a 4D ultrazvuk, nejaky doktror Brestansky. Este rozmyslam aj nad tou moznostou- ist sa dat vysetrit do HC

pici
28. okt 2011

@walta velmi si ho pochvaluju... v inej teme co su baby z galanty tak tam o nom pisali same chvali...

pici
28. okt 2011

@walta zlatik naozaj sa nestresuj , kamaratke vysli tiez zle hodnoty, teda zvysene alebo znizene neviem presne, bola u cunderlika na morfo a aj na amnio a vsetko bolo v poriadku.. testy spolahlive nie su... jej vysli napriklad zhorsene hodnoty kvoli tomu ze je v kategorii nad 30 rokov a tam su parametre trosku ine... neboj... urcite bude vsetko v poriadku

walta
28. okt 2011

@alibabaa ahoj a dakujem aj tebe za podporu... ta doba, pokym sa nedozviem ozajstny vysledok- je strasna

walta
28. okt 2011

@pici ahojky, ano, aj ja uz mam 31, ked budem rodit, budem mat 32... len ja moc na amnio nechcem ist... ale ked nebude neho vychodiska, pojdem.. aaaaaaach jaj

pici
28. okt 2011

@walta zlatko ani ta amnio nie je nic co sa neda prezit. na druhej strane lepsie ako sa bat do porodu nie? nebojkaj... vsetko bude dobre...

walta
28. okt 2011

@pici ano, ja sa ani do porodu strachovat nemienim... spravim vsetko preto, aby to bolo ok.... v pondelok idem do centra do ISCARE do BA, mam tam konzultacie s genetikom , doc. Ondrejcak. Uvidim, co mi povie on.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre