• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. marca 2017 
@apolenka6 no veru :slight_smile: mate aspon inspiraciu, motivaciu aj rady vsetko spolu :slight_smile: a verim, ze coskoro to naozaj bude platit pre vsetky z vas, ze si tu budeme-budete vymienat uz len tehulkovske skusenosti :slight_smile:
31. okt 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta moc na teba myslim, hlavne aby s prisla z BA s dobrymi spravami....a urcite daj co najskor vediet :slight_smile: drzkame moc, moc palce :slight_smile:
31. okt 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ahoj, mala som mať plánovaný styk alebo IUI, podľa výsledkov manželovho spermiogramu, ktorý dopadol hrozne, zlá morfola, a keďže som mala až 8 folikulov, tak sa nekonalo nič. Práve som volala do centra, a doktor povedal, že po pregnyle takéto bolesti môžu byť, takže som už pokojnejšia :slight_smile:
31. okt 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica311 8 folikulov? To čo ti dávali?
31. okt 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 Clostibegit 2 x denne od 3 - 7 DC, aj doktorka bola prekvapená, že tak veľa, tak nám zakázali pohlyvný styk, len neviem načo keď manžel mám úplne zlú morfolégiu. ďalší cyklus mám brať už len pol tabletky denne.
31. okt 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica311 Bože, tam chodíte? Toto bol prvý cyklus s clostylom, či si ho brala už aj predtým?
31. okt 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 Chodíme do Heliosu v Martine. Hej bol to prvý pokus s clostylom, brala som ho prvý krát, ale po výsledkoch manželovho spg, nám doktorka povedala, že budúci mesiac skúsime 1 IUI, a potom ideme rovno na IVF, najradšej by som išla hneď na IVF, keďže v našom prípade nemá IUI zmysel. Keď sme prešli do centra mysleli sme si, že IUI bude stačiť, takže som z toho dosť skalamaná, že naša jediná šanca je umelé :frowning2:
31. okt 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica311 Tak čierno by som to nevidela. Ale to dávkovanie bolo ako na koňa. Akú ste mali morfo?
31. okt 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78
@alica311 Mne ta davka velka nepride byt, ale asi kazdy inak zareaguje na clostil. ja som brala tiez 2xdenne, a mala som len dva foliky :confused:
31. okt 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 neviem presne, v ten deň som bola na ultrazvuku a doktorka len povedala, že manžel má zlú morfológiu, že nemá ani 1 schopnú na oplodnenie. Teraz v piatok ideme na konzultáciu, čo nám presne čaká ďalej, ale IVF-ku sa nevyhneme
@cherry1981 súhlasím s tebou, niektoré baby na clostil nereagujú vôbec
31. okt 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 Jasné, ale dať takú dávku na 1. pokus sa mi zdá veľa.
31. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ja som brala vzdy len 1 tabletku a foliky boli 2, 3, 1 :slight_smile: ako kedy :slight_smile:
31. okt 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica
@majca55 ahojte babenky tak sono dopadlo dobre foliky sú tri pekné ešte ideme v stredu na sono a v piatok alebo v sobotu iui :slight_smile:
31. okt 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@apolenka6 @pici @walta @katy33 @sijust @mirka2010 @dzuli @tinasc :slight_smile: a ostatne babenky chcem vam dat vediet ze konecne sa mam lepsie dva tyzdne trapenia nam presli,pekne sa najem priam az hlcem,no musim dobehnut,tot som schudla 5 kilov od zaciatku tehula :unamused: vyzdvihli sme si aj vysledky z testov vyzera ze je vsetko v poriadku,v piatok mam poradnu tak uvidime co povie doktorka :slight_smile:
31. okt 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@pici zuzi az zasnem ze ti nerobili ziadne vysetrenia :unamused: :unamused: to myslis vobec? alebo iba za posledny rok??urcite sa daj skontrolovat po kazdej stranke!!!az\potom sa vrhni na dalsi pokus :slight_smile: :slight_smile: drzim velmi palce ty si naozaj zasluzis vies ze som v noci o tebe rozmyslala :wink:
31. okt 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08 prispevok vyssie patril aj tebe :slight_smile: a velka gratulka :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :astonished: k narodeniu krasnej zdravej dcerenky!!!klobuk dolu na vahu, to u bab byva malokedy taka vaha,verim ze to bol problem vytacit :wink: :wink: nuz teraz len rychle zotavenie a vela vela zdravicka celej rodinke :slight_smile:
31. okt 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala Srdienko, to som velmi rada-vysledočky vporadku, tak to ma byt :slight_smile: :wink: ...tak a už zle nebyva, teraz budeš ako kyselinka, budeš chosnuvat všetko, čo ti pride pod ruku :grinning: , neboj tych 5kg dobehneš raz-dva a najviac naberieš v poslednych dvoch mesiacoch, aspon to tak byva, ja som tiež do 4.mesiaca schudla 3-4kg, teraz sme v 8.mesiaci a už mame skoro 11kg na sebe :grinning: :wink: ...pozdravujeme maminku aj fazulku a ved vy už o chvilonku budete aj vediet, čo sa v brušku skryva :wink:
31. okt 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy33 no uz mi to leti :grinning: :grinning: ani sa mi to nezda...v polke decembra by sme mali mat sono morfo.tak uvidime.prave som si pozerala fotky z testov a je pekne vidiet ruciky a nostek nasej malinkej babiky,jaj dufam ze bude valentinka :slight_smile:
31. okt 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 este som zabudla tebe to uz riadne pribuda :grinning: :grinning: vydrz!!!!taky mesiac a ste traja :slight_smile: ako to leti!!!len teraz si si robyla test zo zazrakom :wink:
31. okt 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala tak to je super, že ti je už dobre, teraz to poriadne dobehneš, všetko čo si zameškala :slight_smile: a výsledky sú v poriadku, tak všetko je tak ako má byť :slight_smile: tak sa držte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc dalkujeme moc....uz hltam :slight_smile: neuveritelne
31. okt 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 supeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som zvedava ako dopadnem ja v stredu...
31. okt 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala treba doplniť živiny :slight_smile: ale to letí, už 14tt... :wink:
31. okt 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala kym som isla do centra, moj doky mi vsetko vysetril. isla som tam po dvoch laparkach s vyliecenou endo... kvazi zdrava... ale od januara nikto nic neriesil a na to je hadam centrum ze su veci,ktore doriesia intenzivnejsie ako bezny doky gynekolog porodnik nie? myslim krv, stitnu, protilatky atd... proste som myslela ze centrum sa na veci pozrie este s vacsim drobnohladom... no mylila som sa. dosla som ako zdrava. tak zdrava asi som . netreba riesit podla nich. do dalsieho pokusu idem az po vysledkoch z hemato, ktore budem mat o mesiac...
31. okt 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala tak to uz co je , ze tehula a chudne.. pche.. niekto ma stastie.. ale nie zlatik, som rada ze sa ti polepsilO
31. okt 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
isiel niekto na iui s "lenivymi" spermiami (asthenzoospermia) ? Ak ano, otehotnela niektora? lebo nam doktorka tvrdi, ze je to pravdepodobne zbytocne a ze by sme mali hned skusit ivf.
31. okt 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja iden na krv 3.11 (stvrtok) :slight_smile:
31. okt 2011 o 15:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala no tak supeeeeeeer sprava....veru, dlho si nepisala....a pozeram ze uz 14 tt, to je neskutocne ako to leti :slight_smile: ale tesim sa, lebo malicke rastie a 5 kil dole je aj moc, ale neboj, vsetko dobehnes, ono to pride, aj ked nebudes chciet...inak sa ako citis???
31. okt 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 nemám strach na vklad, len nechcem ísť tesne pred sviatkami mám toho potom dosť na práci ako každá žena a hlavne aj teraz mám brigádu ale tú do vkladu hádam stihnem dokončiť :slight_smile:
31. okt 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala tesim sa moc,ze si uz ok,ze sa mozes konecne napapkat a naplno si uzivat tehulkovanie :slight_smile:
31. okt 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok