IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
31. okt 2011

@apolenka6 no veru 🙂 mate aspon inspiraciu, motivaciu aj rady vsetko spolu 🙂 a verim, ze coskoro to naozaj bude platit pre vsetky z vas, ze si tu budeme-budete vymienat uz len tehulkovske skusenosti 🙂

mirka2010
31. okt 2011

@walta moc na teba myslim, hlavne aby s prisla z BA s dobrymi spravami....a urcite daj co najskor vediet 🙂 drzkame moc, moc palce 🙂

alica311
31. okt 2011

@majca55 ahoj, mala som mať plánovaný styk alebo IUI, podľa výsledkov manželovho spermiogramu, ktorý dopadol hrozne, zlá morfola, a keďže som mala až 8 folikulov, tak sa nekonalo nič. Práve som volala do centra, a doktor povedal, že po pregnyle takéto bolesti môžu byť, takže som už pokojnejšia 🙂

riami78
31. okt 2011

@alica311 8 folikulov? To čo ti dávali?

alica311
31. okt 2011

@riami78 Clostibegit 2 x denne od 3 - 7 DC, aj doktorka bola prekvapená, že tak veľa, tak nám zakázali pohlyvný styk, len neviem načo keď manžel mám úplne zlú morfolégiu. ďalší cyklus mám brať už len pol tabletky denne.

riami78
31. okt 2011

@alica311 Bože, tam chodíte? Toto bol prvý cyklus s clostylom, či si ho brala už aj predtým?

alica311
31. okt 2011

@riami78 Chodíme do Heliosu v Martine. Hej bol to prvý pokus s clostylom, brala som ho prvý krát, ale po výsledkoch manželovho spg, nám doktorka povedala, že budúci mesiac skúsime 1 IUI, a potom ideme rovno na IVF, najradšej by som išla hneď na IVF, keďže v našom prípade nemá IUI zmysel. Keď sme prešli do centra mysleli sme si, že IUI bude stačiť, takže som z toho dosť skalamaná, že naša jediná šanca je umelé ☹

riami78
31. okt 2011

@alica311 Tak čierno by som to nevidela. Ale to dávkovanie bolo ako na koňa. Akú ste mali morfo?

cherry1981
31. okt 2011

@riami78
@alica311 Mne ta davka velka nepride byt, ale asi kazdy inak zareaguje na clostil. ja som brala tiez 2xdenne, a mala som len dva foliky 😕

alica311
31. okt 2011

@riami78 neviem presne, v ten deň som bola na ultrazvuku a doktorka len povedala, že manžel má zlú morfológiu, že nemá ani 1 schopnú na oplodnenie. Teraz v piatok ideme na konzultáciu, čo nám presne čaká ďalej, ale IVF-ku sa nevyhneme
@cherry1981 súhlasím s tebou, niektoré baby na clostil nereagujú vôbec

riami78
31. okt 2011

@cherry1981 Jasné, ale dať takú dávku na 1. pokus sa mi zdá veľa.

jovanka81
31. okt 2011

@cherry1981 ja som brala vzdy len 1 tabletku a foliky boli 2, 3, 1 🙂 ako kedy 🙂

tinka9075
31. okt 2011

@cmelica
@majca55 ahojte babenky tak sono dopadlo dobre foliky sú tri pekné ešte ideme v stredu na sono a v piatok alebo v sobotu iui 🙂

adikasala
31. okt 2011

@apolenka6 @pici @walta @katy33 @sijust @mirka2010 @dzuli @tinasc 🙂 a ostatne babenky chcem vam dat vediet ze konecne sa mam lepsie dva tyzdne trapenia nam presli,pekne sa najem priam az hlcem,no musim dobehnut,tot som schudla 5 kilov od zaciatku tehula 😒 vyzdvihli sme si aj vysledky z testov vyzera ze je vsetko v poriadku,v piatok mam poradnu tak uvidime co povie doktorka 🙂

adikasala
31. okt 2011

@pici zuzi az zasnem ze ti nerobili ziadne vysetrenia 😒 😒 to myslis vobec? alebo iba za posledny rok??urcite sa daj skontrolovat po kazdej stranke!!!az\potom sa vrhni na dalsi pokus 🙂 🙂 drzim velmi palce ty si naozaj zasluzis vies ze som v noci o tebe rozmyslala 😉

adikasala
31. okt 2011

@dzuli08 prispevok vyssie patril aj tebe 🙂 a velka gratulka 😀 😀 😲 😲 😲 k narodeniu krasnej zdravej dcerenky!!!klobuk dolu na vahu, to u bab byva malokedy taka vaha,verim ze to bol problem vytacit 😉 😉 nuz teraz len rychle zotavenie a vela vela zdravicka celej rodinke 🙂

katy33
31. okt 2011

@adikasala Srdienko, to som velmi rada-vysledočky vporadku, tak to ma byt 🙂 😉 ...tak a už zle nebyva, teraz budeš ako kyselinka, budeš chosnuvat všetko, čo ti pride pod ruku 😀 , neboj tych 5kg dobehneš raz-dva a najviac naberieš v poslednych dvoch mesiacoch, aspon to tak byva, ja som tiež do 4.mesiaca schudla 3-4kg, teraz sme v 8.mesiaci a už mame skoro 11kg na sebe 😀 😉 ...pozdravujeme maminku aj fazulku a ved vy už o chvilonku budete aj vediet, čo sa v brušku skryva 😉

adikasala
31. okt 2011

@katy33 no uz mi to leti 😀 😀 ani sa mi to nezda...v polke decembra by sme mali mat sono morfo.tak uvidime.prave som si pozerala fotky z testov a je pekne vidiet ruciky a nostek nasej malinkej babiky,jaj dufam ze bude valentinka 🙂

adikasala
31. okt 2011

@katy33 este som zabudla tebe to uz riadne pribuda 😀 😀 vydrz!!!!taky mesiac a ste traja 🙂 ako to leti!!!len teraz si si robyla test zo zazrakom 😉

tinasc
31. okt 2011

@adikasala tak to je super, že ti je už dobre, teraz to poriadne dobehneš, všetko čo si zameškala 🙂 a výsledky sú v poriadku, tak všetko je tak ako má byť 🙂 tak sa držte 🙂 🙂 🙂

adikasala
31. okt 2011

@tinasc dalkujeme moc....uz hltam 🙂 neuveritelne

cmelica
31. okt 2011

@tinka9075 supeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 som zvedava ako dopadnem ja v stredu...

tinasc
31. okt 2011

@adikasala treba doplniť živiny 🙂 ale to letí, už 14tt... 😉

pici
31. okt 2011

@adikasala kym som isla do centra, moj doky mi vsetko vysetril. isla som tam po dvoch laparkach s vyliecenou endo... kvazi zdrava... ale od januara nikto nic neriesil a na to je hadam centrum ze su veci,ktore doriesia intenzivnejsie ako bezny doky gynekolog porodnik nie? myslim krv, stitnu, protilatky atd... proste som myslela ze centrum sa na veci pozrie este s vacsim drobnohladom... no mylila som sa. dosla som ako zdrava. tak zdrava asi som . netreba riesit podla nich. do dalsieho pokusu idem az po vysledkoch z hemato, ktore budem mat o mesiac...

pici
31. okt 2011

@adikasala tak to uz co je , ze tehula a chudne.. pche.. niekto ma stastie.. ale nie zlatik, som rada ze sa ti polepsilO

vvia
31. okt 2011

isiel niekto na iui s "lenivymi" spermiami (asthenzoospermia) ? Ak ano, otehotnela niektora? lebo nam doktorka tvrdi, ze je to pravdepodobne zbytocne a ze by sme mali hned skusit ivf.

dasaa
31. okt 2011

@apolenka6 ja iden na krv 3.11 (stvrtok) 🙂

mirka2010
31. okt 2011

@adikasala no tak supeeeeeeer sprava....veru, dlho si nepisala....a pozeram ze uz 14 tt, to je neskutocne ako to leti 🙂 ale tesim sa, lebo malicke rastie a 5 kil dole je aj moc, ale neboj, vsetko dobehnes, ono to pride, aj ked nebudes chciet...inak sa ako citis???

ursula5
31. okt 2011

@apolenka6 nemám strach na vklad, len nechcem ísť tesne pred sviatkami mám toho potom dosť na práci ako každá žena a hlavne aj teraz mám brigádu ale tú do vkladu hádam stihnem dokončiť 🙂

sijust
31. okt 2011

@adikasala tesim sa moc,ze si uz ok,ze sa mozes konecne napapkat a naplno si uzivat tehulkovanie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre