IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
14. dec 2010

@mrnous1 tak,tak...čo tam po kvantite, ale tá kvalita!!! Ja som ochotná, teda to asi každá z nás, podstúpiť čokolvek. Ja som tak veľmi pripravená bojovať, že až-až! 😠

mrnous1
14. dec 2010

To je super a myslím, že každá z nás. Takže raz určite musíme zvíťaziť a čím skôr tým lepšie 🙂

yasminne
14. dec 2010

@strelicia ahoj to je skoda ze ti to nechcu urobit a som z toho prekvapena 😲 . Mne robili minuly tyzden IUI tiez iba s 1 folikom, bo daslie dva prestali rast... a neda sa rychlo etse zmenit CAR???

katy33
14. dec 2010

@apolenka6 😔 😠 .....jaa sa tak teraz hnevam, že až......ale predsa, srdiečko, asi i ja by som vyčkala na krvičku a až potom vysadila utroš, čo ked predsa nahodou, haaa 😨 ...no a tej dovolenky by som sa až tak nedržala, pretože dovtedy sa fazulka určite musi zadarit 😉 Aspon, že ta choroba sa dava pomalinky na ustup, nech si už čoskoro fit 😉 ...bojovat sa bude dalej, ja ta k tomu dokopem, a nie len ja, ale i babulky tu prisediace 😝 😎

katy33
14. dec 2010

@strelicia No tak toto teda vôbec nechapem a ani mi to nedava zmysel...ved je super, že je aspon to jedno vajko, ja by som bola preštastna, keby sa nam podarilo vypestovat aspon to, podla mna je hlupost, že IUi nechcu urobit, a keby si trvala na svojom, že i tak chcete do toho ist, tak čo 😕 ...ved i tak si to hradime my, tak , kde je problem.... 😠 ....neskusite obvolat ine centra?

apolenka6
14. dec 2010

@katy33 ja na krv nejdem do MT dr mi povedal mám si spraviť test a prípadne sono u môjho gynekologa a to k nemu nepôjdem lebo už som ti spomínala mám ho v Bánovciach nemám kedy tam ísť tak počkám na mrchu a ten utroš budem aj ja brať do piatku ako mi dr kázal.To len teba môže napadnúť že prísediace 😀 😀 😀 pobavilo ma to

fomarik
15. dec 2010

Takže návštevu mojho gynekologa mám za sebou. Ani ma nevyšetril, PN-ku ukončil a povedal, že som pacientka, ktorú nemáva každý den a že za jeho 40ročnú prax sa podarilo pomocou IVF otehotnieť 2 pacientkám.... tak ma teda upokojil 😠 . Ani neviem ako je na tom moj vaječník. 😔 . Hovoril mi o nejakom jeho priateľovi, ktorý má súkromné IVF centrum v Brne a že tam z 3 párov určite je jeden, ktorý je úspešný. Neviem čo tým chcel povedať, ale ostávam verná heliosu!!!!!!!!!!!!!!....až do smrti!!!!!! Joj, som nahnevaná. Vlastne som nič nevybavila a ešte ma aj na...s....ral!!!!!

strelicia
15. dec 2010

@little_miracle budem ti moc drzat palce.

strelicia
15. dec 2010

@yasminne
@katy33
takto narychlo mi IUI ziadne ine centrum nespravi, bo sme mali vybrateho darcu. A to je vlastne jedine co nas v heliku drzi, bo tam nam dali vybrat z viac darcov a nasli sme takeho vhodneho. a to sa bojim ze by nam inde nedali.

katy33
15. dec 2010

@fomarik To čo je toto za truda-ten tvoj dr., to ako môže vôbec niečo take povedat, že nemava taketo pacientky, a prečo , ked prideme do MT, je tam nonstop plno a nestihaju.....asi z toho dôvodu, že prave nie sme nejake ,,extra,, vynimky, kt. maju problem, ale je nas ovela, ovela viac,....jajha, Slniečko moje, už aj zabudni na to, čo ti to individum povedalo, bleee....a IVF ma dost velku uspešnost, len z môjho okolia je tolko žien, kt. sa podarilo vdaka centra.....ta-ta-ta-ta-ta...zastrelila by som ho 😠 😎 Dokial nam v centre nepovedia, že nie je už čo dalej skušat, tak dovtedy budeme silno bojovat a hotovo 🤐

zuzancek22
15. dec 2010

@strelicia no dá sa urobiť iui v inom centre narýchlo, ale to ti musí niekto vybaviť, lebo ako ja, moje centrum zatvorili, a ja som bola rozbehnutá už costylom, a folikulky boli 3 tak som to nechcela premeškať, obvolala som aj pána boha, ale všade ma odmietali, ale nakoniec mi môj doki vybavil centrum v BA.

zuzancek22
15. dec 2010

@katy33 presne moja vec. kým nepovedia že to nejde tak sa nevzdáme. a @fomarik to čo je za doktora, on by mal byť ten čo hovorí ako to ide a nie opačne. debil 😠

apolenka6
15. dec 2010

@fomarik no teda nech sa ten tvoj doktor nehnevá prístup má teda ako riadne hovädo nič mu nevraví ženská krehkosť!?!? 😠 to je len povzbudenie brr... 😖 neboj ako píšeš zostaneme verné Heliosu 😉 aj ja ešte beriem utroš podľa teba 😵 aj ked test bol po záruke si myslím 😀

afrika
16. dec 2010

ahojte, moc do tejto témy nepatrím, lebo mám za sebou 4 IUI, ale chcela by som Vás poprosiť o radu. dnes som 9 deň po IUI a každý deň ma raz za čas pichne raz na jednej strane vaječníka raz na druhej strane. nie nejako extra silno, ale cítim to.... môže to byť tím po čom všetky túžime? alebo? 😕
moc Vám ďakujem za rady.

fomarik
16. dec 2010

@afrika Ahoj a vitaj medzi nami. Patríš do tejto témy... nadpis si nevšímaj.... ani jedna z nás by sem potom nepatrila 😖 Takže podľa mojho názoru, môže to byť to, po čom túžite.... ak to necítiš ako bolesť vaječníkov. Mna pri prvom neúspešnom 😢 😢 tehu tiež bolelo bruško a veľmi, až mi v noci nedalo spať...a bolo to také pichanie...z ničoho nič...kedykoľvek, tá bolesť ale nebola súvislá. o pár dni si možeš urobiť testík a dáš do fotoalbumu prenádherné koľajnice a my všetky tomu dáme I LIKE IT!!!!!!

fomarik
16. dec 2010

@apolenka6
@zuzancek22
@katy33 ... Dievčatá, ja jeho reči beriem jedným uchom dnu, druhým von. Na jednje atrane on bol ten, ktorý mi veľmi ale veľmi pomohol po prvom potrate.... bol ochotný mi ihned urobiť druhú kyretáž aj ked som nebola jeho pacientkou, on prišiel na to, že som mala zápal brušnej dutiny a skoro otravu krvi. On ma aj v decembri operoval, mali sme dobrý vzťah, tak ja neviem prečo je teraz taký.....inak doporučenie do heliosu mi napísal on sám, že on už pre mna nič nemôže urobiť. 😔

afrika
16. dec 2010

@fomarik ty sa cítiš ako ? koľký deň si dnes?

afrika
16. dec 2010

@fomarik to isté mi povedal aj môj doki, že nemá už pre mňa čo urobiť, nádej zomiera posledná a ak mi nepomôžu tam, tak už nikde. a teraz keď ku nemu prídem niekedy s PN, tak mi len povie, že nemám uňho žiadne vyšetrenia 😕

afrika
16. dec 2010

ja som bola tri x tehu a vždy boli iné príznaky. ani raz neboli také isté

fomarik
16. dec 2010

@afrika ja som dne 13DC, zajtra idem na krv. Fúha, mojka, 3x tehu......a aké príznaky si mala, ak sa smiem opýtať?
Inak aj ja som teraz bola na PN, ale majl okolo toho rečí ako koza bobkov. A tiež hovorí, že mu nenosím žiadne papiere z heliosu, žiadne správy od lekárov ( len o pribehu IUI) a na to sa velmi hnevá.
Zlatko, a ty máš tri detičky alebo si dopadla tak ako ja? teda asi blbá otázka....

afrika
16. dec 2010

potratila som zakaždým. prvý krát bol potrat v decem. 2008 a príznaky neskutočná bolesť brucha ako na menzes a ms nikde a bola som plačlivá, druhý krát potrat v decem. 2009 a príznaky bolesť prs a krútila sa mi hlava a tretí krát potrat v aug. 2010 a príznaky popichávanie v bruchu 😕 a príšerná záha + bolesť prs a žilky. prvé tehu bolo z plánov. pohl. styku, druhé IVF a tretie KET.
aké máš príznaky?testíkovala si?

fomarik
16. dec 2010

@afrika Srdiečko, ty máš toho už veľmi veľa za sebou 😔 ... je mi to veľmi ľúto... ato ešte po všetkých tých zákrokoch IVF? KET. Si silná bojovníčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak potom kto si zaslúži bábiku viac ako ty???? ...nejaké cigane v osade, ktoré rodia každý rok 😠 😠 😠 😠 ( prepáč, ale táto nespravodlivosť ma vytáča)!
inak aj ja som potratila v decembri ale v r. 2007.
ja neviem, či sú to príznaky, len ma velmi bolia vaječníky akokeby som užívala clostil 😕 , mám citlivé bradavky a zdá sami, akoby mi horeli prsia...to je asi tak všetko. Test som robila 10DPO a samozrejme, že bol negatívny.

afrika
16. dec 2010

@fomarik všetky čo túžime si zaslúžime. moc ti držím pršteky, treba veriť. pozitívna myseľ je 50 % úspechu 😵 na 10 deň ti fakt ešte nemusel ani zďaleka nič ukázať.

afrika
16. dec 2010

ja nejako extra ani sviatky neoslavujem. s mužom sme spolu zatiaľ oslavovali trojo vianoc a z toho dve som potratila, takže ani nemáme moc chuť sláviť. ale tento rok je iný, lebo cca za týždeň sa sťahujeme do domčeka 🙂 . takže sa moc teším

fomarik
16. dec 2010

@afrika máš pravdu, čo túžime, tak si zaslúžime! No, aj ja to beriem tak, že 10DPO bolo ešte veľmi skoro, takže ešte v kútiku duše a ♥ stále trošičku dúfam, že čo ak by náhodou...... 😔 . Ale testovať už nebudem, aj ten 10DPO som testovala lebo som musela, nie preto že som chcela....mna už testy nebavia...už by som mohla mať kúpený kočiarik pre bábiku za tie vyhodené prašule .

yasminne
16. dec 2010

ahojte babulky 🙂
@afrika vitaj medzi nami a nebojkaj vsetko sa raz na dobre obrati!! A tieto Vianoce budu nase stastne a tehulkovske!!!
ze @fomarik 😉 zajtra Ti moc moc drzim palceky aj na nohach aj manzelove chytim!!! 😀
Ja som dnes 7DPO (ak neratam den IUI) takze z vas tu budem asi posledna co sa dozvie vysledok :P
Bwt. od dnes mam dovolenku az do konca rokaaaa resp. az do 10jan. 😎

katy33
16. dec 2010

@afrika Ahojky moja, vitaj tu medzi nami 😉 .... 😔 to je mi velmi luto a si nam vzzorom, ako velmi bojuješ, tak to ma byt 😉 Prišli vôbec na to, že čo môže byt pričinou potratov, robili ti aj gen.testy-ved niečo s tym musi suvisiet 😕 ...juj, držim palčeky, aby to už konečne tentokrat vyšlo 😉 Takže, čo chvila sa bude robit HCG test 😕 Joj, prajem ti, aby tam bolo zavratne číslo 😉

afrika
16. dec 2010

ďakujem za privítanie.

@katy33 mám za sebou všetky možné aj nemožné testy a môj problém sú "len" polycyst. vaječníky - a to moc a problémy so sliznicou. takže vôbec neviem prečo.....
no som riadne zvedavá, lebo predsa len motyka môže hocikedy vystreliť 😎

aby
16. dec 2010

toľko pesimizmu joj babuky nebojte sa nám sa to podarí , vie to a držím prsty 😉 😉 😉

fomarik
16. dec 2010

@yasminne Dakujem !!! uvidíme, čo má byť, to bude. Prijmem to, čo budem musieť prijať 😔 . Juj, tak ty ideš mať volno tak dlho. ja už od pondelka zarezávam, no ale to bude len jedličková a diskotéka a bla, bla, bla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre