IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
6. nov 2011

@tinka9075 ako sa cítiš? ty si kolko užívala clostilu ked si mala 2-3 vajká 😕 😀 aj v iscare si ho užívala od 3-7 DC a na 10deň sono?

tinka9075
6. nov 2011

@apolenka6 užívala so jeden denne od 3-7DC a 10den sono ale velmi dobre som reagovala tak verím že sa podarí 🙂

cmelica
6. nov 2011

@alibabaa super tolko vajoook 🙂 🙂 🙂 pekne oddychuj a drzim palceky drobcom,nech sa pekne delia 🙂 🙂 🙂

cmelica
6. nov 2011

@majca55 no teraz som tu zavesena 🙂 studujem a studujem 😀
budeme zachvilku mudrejsie ako dr 😀 😀

tinasc
6. nov 2011

@dasaa jasné, je super, že sa tu stretneme.... akože ja chápem, že trávnik sa sám nepokosí, ani okolo domu nie... ale to je asi daň za bývanie na dedine a v dome... lenže môj mužík je taký, že on nedokáže len tak sedieť a vyslovene si vymýšľa robotu... a teraz keď bola malá chorá tak som chcela aby sa jej trošku venoval, lebo mňa má už plné zuby, tak že áno, ale hneď utekal do záhrady, že toto, alebo ono treba... a pritom by to počkalo... tak to mi je tak trošku ľúto... skrátka je to taký typ... ani keď som mala vysoké teploty, tak som s jeho pomocou nemohla rátať...

tinasc
6. nov 2011

@pici tak snáď kým sa začne stimulka, plus stimulka tak to bude stačiť do vkladu...

tinasc
6. nov 2011

@walta moja stodal bude dobrý, teraz ho malá brala a pomohol, aj tebe pomôže je to homeopatikum, takže ani babulke neublíži, len stále oddychuj, musíš byť v kľude... skús aj cibuľu v cukre, tú šťavu, zvykne to pomôcť... juj vyzdrav sa... 🙂

cmelica
6. nov 2011

@tinasc mojka ja mam takeho ocina...ten stale musi nieco robit a vobec nevie prejavovat city...
su to take typi chlapov ,ale urcite sa najde nieco v com je pre teba ten naj 🙂

tinasc
6. nov 2011

@alibabaa super úroda, dúfam, že zajtra budú len samé dobré správy 🙂

tinasc
6. nov 2011

@cmelica ale určite, však ja viem, že nás má rád, dal by za nás život... napríklad aj s týmto by ma mohol trošku podporiť... pri našom snažilkovaní... mi minule povedal, že sa bude tešiť, až keď budeme mať bábo v náručí... čo v konečnom dôsledku aj chápem...

cmelica
6. nov 2011

@walta veru ta cibula je dobra 🙂 treba si to nalozit do misky -cibula a mad...a tu stavu co pusti si davat po lizicke...tak 3x denne...znama to dava detom a zavera to 🙂 skore uzdravenie prajem 🙂

apolenka6
6. nov 2011

@cmelica
@tinka9075 ozaj 😕 prečo stále splietate Bánovce,že tam budete kočíkovať 😨 hm?

cmelica
6. nov 2011

@tinasc urcite mysli na to viac ako ti dava na javo ...a mozno aj preto stale nieco robi,aby ta tym neznepokojoval a stale by ste sa len o tom bavili...on ma svoj sposob na to ako vam dat na javo city 🙂
urcite sa moooc bude tesit aj z testiku na ktorom budu // 😀

tinka9075
6. nov 2011

@apolenka6 lebo môj muž robí v Bánovciach tak sme si s
@cmelica povedali že sa stretneme a budeme vozit 🙂 🙂

cmelica
6. nov 2011

@apolenka6 ja tam chodim k lekarovi a @tinka9075 to tam ma tiez na skok 🙂 🙂 tak preto a je tam super namestie na kocikovanie 🙂

apolenka6
6. nov 2011

@tinasc no chlapi sú menej citlivý 😒 určite vieš a cítiš ,že mu na vás záleží..aj ked by ti dobre padlo keby to dal najavo

tinasc
6. nov 2011

@cmelica jasné, veď ja viem, koho mám doma 🙂 🙂 🙂 áno, veru baviť sa o tom moc nechce a tým skôr po našom MA... ani som mu zatiaľ nepovedala, že máme schválenú žiadosť... však času dosť 🙂 😉

tinasc
6. nov 2011

@apolenka6 určite áno, ale už to tak beriem 🙂

apolenka6
6. nov 2011

@cmelica ved aj ja tam mám dr gyndoša 😀 dr. Paul a ty 😕 a námestie viem aké tam je ,ja viem že tinka9075 nebýva daleko 😕 a ani ja

majca55
6. nov 2011

@apolenka6 moja zajtra zavolám doktorke a dohodnem sa tak uvidím čo mi povie 😵 už len ta prax veru moja 😀

cmelica
6. nov 2011

@tinasc dolezite je ,ze o tom vies 🙂 🙂 🙂

cmelica
6. nov 2011

@apolenka6 no tak super uz mozme kocikovat 3 🙂 🙂 ja chodim k dr.Baskovi...no ak by to boli u vsetkych tie dvojky tak by bolo nacase aby to namestie pre nas trosku rozsirili 😀 😀 😀

apolenka6
6. nov 2011

@apolenka6 no ten moj je tiež v niečom podobní ,málo mi hovorí,že ma lúbi atd..a ja by som to raz za rok rada počula ani si nepamätám kedy mi to povedal naposledy 😖 😠

apolenka6
6. nov 2011

@cmelica mne stačí jedno 😕 lepšie sa pomestíme a bývaš daleko ? od Bánoviec 😕

majca55
6. nov 2011

@cmelica ja potom prídem auto za vami 😀 😀

apolenka6
6. nov 2011

@majca55 tak už máš MS či musíš na ňu čakať?

apolenka6
6. nov 2011

@tinasc no sebe som napísala to čo patrilo tebe! kuk

cmelica
6. nov 2011

@apolenka6 no aj mam bohate postaci jeden drobec 🙂 🙂 byvam v Novej Dubnici 🙂
@majca55 jasne 🙂 🙂 to bude super 😀 stretko

apolenka6
6. nov 2011

@cmelica ááá tak to máš daleko? o tvojom dr som tiež počula,len že je tam strašne moc žien 😨 a kol km to máš k nemu?

tinasc
6. nov 2011

@apolenka6 no tak to sú fakt podobní... však chlapi sú chlapi 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre