IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica vidíš to je dobrý nápad ale neboj všetko by sme postíhali 🙂 🙂

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 jasne ved mame mm a ty nam pomozu s deturencami a mi mozme vypekaaaaat 😀
dnes neprerabate??

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica no jasné že pomôžu 🙂 dnes máme pokoj lebo muž musel íst do roboty tak makáme zajtra 🙂 🙂

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 my sme si dnes boli kupit tapetu do spalne nad postel...uz je aj nalepena,jupiii 😀

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica tak to sa vám dnes bude pekne snívat pod tapetou nám majú za dva týždne príst obkladačky tak sa teším že budem mat zase niečo nové 🙂 🙂

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 hadam nieco pekne to bude 🙂 kokso niako ma lomi 😉 ako sa dnes citis??

jovanka81
11. nov 2011

@cmelica no, mna po iUI nenormlane uspavalo, to ten utros xixixix .-) len si dodychni 🙂

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica mne sa tiež chce spat ale u mna nič nového dnes stále bolia cici a včera ma stále napínalo veríme 🙂 🙂

cmelica
11. nov 2011

@jovanka81 a veru ze mas pravdu,hadam to idem aj zalomit 🙂 mm ide pozerat hokej,to sa bude spat 🙂 🙂

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 to je super! 🙂 🙂 fazulka sa ozyva 🙂 mne nieje absolutne nic 😝

jovanka81
11. nov 2011

@cmelica ja uz tiez klipkam ocami,som vcera do polnoci piekla tortu, musim dobehnut deficit 🙂

cmelica
11. nov 2011

@jovanka81 to ty si taka pekarka??a aku si robila?
@tinka9075 kocky tak to zalomime spat,co vy na to??

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica neboj každá máme iné príznaky hlavne nech sú na teste dve krásne čiaročky 🙂 🙂

kostickabonnie
11. nov 2011

@cmelica tak som to odkonzultovala, ze som z ambulancie odisla s infarktovym tlakom 😠 sla som k svojmu doktorovi hned rano a kedze moj lekar neordinoval, spytala som sa ho cez sms, ci by to mohla sestricka urobit. Lenze ona neakceptovala jeho vyjadrenie cez sms, a povedala, ze sa bude riadit prikazmi lekara, ktory v dany den ordinoval. Takze som chytila predposlednu casenku na 11,15 hod., dnu som sa dostala o 13,45 hod. a lekar povedal, ze mi zoberie krv, ale kedze ju uz nestihne odoslat do labaku, tak ju daju do chladnicky, ale moze sa znehodnotit do dalsieho dna. Spytal sa ma, ze ci radsej nepridem na druhy den rano, co som odmietla, lebo uvedene priznaky (hlavne tie krce) mam len 1-2 dni, potom ostane uz len spinenie, takze ten faktor, co to sposobuje treba podla mna odsledovat prave vtedy, ked posobi. Myslela som, ze ich tam vsetkych povrazdim, dve a pol hodiny v cakarni a pritom sa to mohlo vybavit hned rano...no, sestricky su najmudrejsie.

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 ja si to stale hovorim a aj sa s tym utesujem 🙂

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica neboj musíme len verit aj včera som mužovi hovorila že ked sa nepodarí ideme na ivf už ho máme schválené a vieš čo povedal môj muž nebude treba ty už tehotná si verím že sa nemýli 🙂 🙂

cmelica
11. nov 2011

@kostickabonnie tak to ti poviem,to je sila co uz si ako pacienti musia vytrpet koli vystreniu...aj ti zobral tu krv a dal ju do ladnicky??to aky vyznam ked sa znehodnoti...a to ju nemohol poslat niekde kde este robia ??? a tie sestry no mam dost...co by jej dalo keby ti tu krv vezme...a co ti vlastne povedali??

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 urcite sa nemyli...chlapi maju naozaj na to nos 🙂 🙂

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica ved ja sa len utešujem že má pravdu ešte mi včera povedal že mal vela spermošiek ked sa nezmestili do jednej striekačky a museli ich dat do dvoch ja som sa včera nasmiala až mi slzy tiekli 😀 😀

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 to je teda cislo 😀 😀 moj mm to berie trosku triezvejsie...1x sa moooc tesil,brusko hladkal,prihovaral sa a teraz je taky opatrnejsi,ze aby to nezariekol 🙂

kostickabonnie
11. nov 2011

@cmelica nepovedal mi nic, kedze nie je mojim lekarom, len si pozrel m.kalendar a povedal, nech mi vezmu krv, ked tak velmi chcem. jedine, o com rozpraval, bolo to, ze zmenili laboratorium a posielaju to az do RK, lebo inym neveria...ze uplne podstatne veci. A na margo tych sestriciek, neskutocne tavy, tak som na predchadzajucej navsteve kazdej z nich doniesla "pozornost", hoci to nie je moj styl, ale som si myslela, ze trochu zmenia postoj, bohuzial.

cmelica
11. nov 2011

@kostickabonnie to ta ani nevisetril???ved ako zastupujuci lekar by mal...a tvoj tam bude kedy??a vysledky budes mat kedy??

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica môj hladkal včera aj mu hrozil že ked ho spermoše sklamú bude zle nedobre 🙂 🙂

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 presne tak len nech hladkaju 🙂 🙂

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica ved nás musia podporovat aj oni 😉 😉

kostickabonnie
11. nov 2011

@cmelica nevysetril a o vysledky si mam volat v pondelok (ak nejake budu) problem je, ze ten moj lekar ordinuje iba jeden den v tyzdni v ambulancii toho druheho, ale vzdy som sa to snazila naplanovat tak, aby som chodila len k jednemu, pretoze ten ma aj operoval (polyp, laparka) a omnoho viac mu doverujem.

cmelica
11. nov 2011

@kostickabonnie no pockaj teda na tie vysledky ak budu a hned sa objednaj aj na dalsie vysetrenia...nech pridu na to preco to tak mas...uz by sa ti ten cyklus aspon trosku mohol upravit,no ked stale nic treba to riesit 🙂 aj by ste chceli ist na dalsie IUI??

cmelica
11. nov 2011

@kostickabonnie no tak sa hned ako budes mat vysledky,teda ak niake budu objednaj na dalsie vystrenia...ved uz by sa ti relativne mohol ten cyklus upravit,ale ked tomu tak neni treba to riesit...aj by ste sli na 2 IUI?? a do centra si neskusala volat,alebo sa tam objednat na vystrenie??

cmelica
11. nov 2011

@kostickabonnie blbne mi net tak som to musela napisat znova a aha ono to predsa len odoslalo 🙂

kostickabonnie
11. nov 2011

aj ja som zvedava, ci cely tento nervak bude mat nejaky zmysluplny zaver, ideme v decembri na sono, ak pojde ovulka zlava, skusime druhe IUI...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre