IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
21. dec 2010

@strelicia no sami si ho zvysili po tajme

strelicia
21. dec 2010

ozaj....a duphaston vam nikomu nedali? mne ho moj doki zvykol davat spolu s clostylom, ked sme sa este snazili prirodzene.

strelicia
21. dec 2010

@nemko na mamatesty kasli. ja som ukazkovy priklad na to, ake su nanic. (mne pri 1.IUI vysli 3 testy jasne pozitivne a na krvi mi povedali ze nic). ver si a tomu ze to vyslo. drzim palce.

fomarik
21. dec 2010

@strelicia clostil bez receptu nedostaneš. Mne sa po clostile začali tvoriť vajká až po nejakom 3 cykle...aj to len po jednom folikule. Ale pri 1IUI bolo 1 folikul, pri 2IUI boli 2 a pri 3IUI som mala tri folíky. Moj doky mi hovoril, že mna v tom MT clostilom nevystimulujú a že budem potrebovať poriadny zaberák na moju stimuláciu. No ale clostil mi úplne stačil i ked posledné dva cykly som si zvýšila dávku sama od seba.

fomarik
21. dec 2010

tak a práve som oblinkala záchodovú misu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
21. dec 2010

@strelicia ja som duphaston brala vždy od 16DC po dobu 10 dní 2x1...... celé 4 roky som ho takto užívala.

strelicia
21. dec 2010

@fomarik waw, tak to uz je neklamny dokaz ze babatko sa hlasi. 🙂)) gratulujem. a kolko si mala vajicok a folikov pred tymto poslednym IUI? 🙂

fomarik
21. dec 2010

@strelicia pr poslednom som mala 4 folíky - 19,20,20 a 14mm (bolo to na 14DC) a 16DC mi robili IUI. Tá 14-stka sa vlastne ani nepočítala, kedže bola malinká. I ked napr.1 IUI mi robili aj pri jednom folíku o veľkosti 15mm 😕

petuska123
21. dec 2010

@fomarik tak gratulujem.......s pokecanim s misou 😀 a tu krv si mala ok???

fomarik
21. dec 2010

@petuska123 tak na 14 DPO som mala hcg 37.

fomarik
21. dec 2010

@petuska123 zlatko, ty si priamo z BB? ja mám odtiaľ manžela, bývala som tam 7 rokov.

petuska123
21. dec 2010

@fomarik hej priamo z BB

fomarik
21. dec 2010

@petuska123 Ja som bývala na Fončorde - Tulská, v Sásovej - Strážovská a pod bánošom, V centre na Partizánskej. Nemôžme sa poznať?

petuska123
21. dec 2010

@fomarik no asi nie......ja som za slobodna byvala v sasovej tatranska

petuska123
21. dec 2010

@fomarik ale si povymienala to byvanie a teraz byvas kde??

fomarik
21. dec 2010

@petuska123 my sme sa už presťahovali do Veľkého krtíša. No, ja som bývala kdekade po privátoch a tak.

petuska123
21. dec 2010

@fomarik aha...z fotky ta nepoznam

petuska123
21. dec 2010

@fomarik tak cca ktory mesiac je tvoj???

fomarik
21. dec 2010

@petuska123 ako myslíš môj mesiac? Nechápem...prepáč 😨

jankaknm
21. dec 2010

@fomarik ahoj, uz som ta nasla aj ja 😀 neviem, preco si sa mi tam neukazala. Ako sa citis?

fomarik
21. dec 2010

@jankaknm ahoj mojka. Dnes sa cítim akosi na nič. Ráno mi bol zle, blinkali sme aj bolesti boli (ale to nám vôbec nevadí 😀 ). Som taká okrepená, kedže ani pätu von z bytu nevytiahnem. Drahý je v práci tak si bačujem sama.

jankaknm
21. dec 2010

@fomarik aha, ale to si doma este velmi kratko a uz sa ti nechce? Ja som doma dlhsie, ale neviem, co skor. Nemam ani cas mysliet na to, ci nam to vyslo. Aleeeee rok 2011 mi praje, mala som v jednom casopise horoskop, ze ak chcem otehotniet mam sa prestahovat. A my sme sa stahovali teraz a v lete sa budeme znovu... tak to musi vyjst. A dnes som bola na prvej nasteve u mojho noveho gynekologa a celkom fajn, sice mi nic nerobil, lebo som nechcela teraz spekulovat ale dala som omakat prso, nejak ma lave uz 3 dni boli na dotyk. No vraj nic to nie je. Pojdem v januari na preventivku.

jankaknm
21. dec 2010

@fomarik a ake bolesti, take ako pri mrche? vo stvrtok ides do centra?

fomarik
21. dec 2010

@jankaknm ja som doma presne od 1.decembra. Fúha , takže 2x sťahopvanie, to znamená 2 babatenká 😉 . a dala si mu len jedno prsíčko na omak? ale nie...robím si srandu. Ak to skutočne nič nie je, tak super. Opatrnosti nikdy nie je dosť.
Tie bolesti...strašné tlaky ako pri nenormálnej mrche, občas sa na to aj zobudím. Áno, vo štvrtok medzi 7-8 máme byť v Heliose. Ja ťapka som testovala aj včera, drahý mi kúpil dalšie testy ale tieto už s citlivosťou 25mlU...kuk fotoalbum.

jankaknm
21. dec 2010

@fomarik no ja ti ani neidem pisat kolko som doma kvoli baby ☹ som tyzden po IUI, zatial sa nijak necitim, len to prso. A omakal obe, ja mam tiez mini, tak to nemal tazke 🙂 Vobec nevadi, ze si testovala, ved visiel pekne, robila by som to iste do sona. Uvidis uz budete mat peknu pulzujucu zilku na sone 🙂 tesim sa s tebou.

little_miracle
21. dec 2010

@strelicia ......no veru aj zostávame narovnako........minulý cyklus sme ovulku prešvihli a teraz som mala skúsiť cyklus bez stimulky - a žiaľ vôbec žiadne vajká nenarástli ☹
Mne to ale celé nejde do hlavy - ja som predtým takéto problémy nemávala - a zrazu ma doki zaskočí s diagnózou PCO ???
Dohodli sme sa že v januári dáme pauzu - možno sa cyklus upraví a skúsime ešte vo februári stimulku clostilom - a ak sa vydarí, vyskúšame IUI. Inak ideme cca. v apríli na IVF............

apolenka6
21. dec 2010

len tak som nakukla 😕 piekla som.... 😝 zajta začínam stimulovať na 2IUI dúfam,že budem mať tie 2 vajka 😠 ešte sa mi vrátil naspäť kašel+hrdlo tak som musela ísť ku dr nech mi niečo predpíše a ma vyšetril ,že mám stažené dýchanie tak budem papať tabletiek a tabletiiek.....

apolenka6
21. dec 2010

@fomarik ty si brala 1-1-2 počas celých 5 dní?tak ty sa testuješ? 😀 ty si ako testovacia mašinka 😀 😀 srandujem 😕 pozerala som tie testíky 😵 ozaj a ako to berie tvoj muž?že sa pýtam určite je stráááááášne rád 😵 😵 ten môj by sa zbláznil radosťou a ja s ním 🙄 inak je dobré že grckáš hovorí sa vtedy že sa dobre drží a nehrozí...... 😉

fomarik
21. dec 2010

@apolenka6 áno 1-1-2, ale pri posledných dvoch dní som vlastne zistila, že už nemám clostil. Ma to normálne štvalo. Takže vlastne len tri dni som mala tú dávku 1-1-2. Posledné dva dni 1-1-1.
Jáááj, manžel je šťastný, veľmi...ale tiež to s tou radosťou ešte veľmi neprehána, to všetko až vo štvrtok, ked nám odlahne kameň zo ♥.
Bojím, as aby to nebolo mimomaternicové a aby začalo biť srdiečko, lebo prvému sa nevyvinulo ♥...preto tolko strachu. Ale upokojuje ma fakt, že mi je kvalitne zle, čo mi pri prvom tehu takto nebolo...teda iba ked som si umývala zuby, ale to aj teraz.

apolenka6
22. dec 2010

Dobré ránko!dnes som si privstala aby som mužíčkovi zabalila župan ktorý dostane pod stromček ešte som mu ho pekne oprala a až dnes ráno mi doschol a ked dnes mangel príde domkov tak už musý byť preč pekne zbalený 😎 a ja prídem až večer a znovu ma čakajú zákusky naplniť a dokončiť 😝
@fomarik zlatinko ,len sa nám nestresuj všetko bude na 100% 🙂 bude aj♥aj 2 fazulky 😀 Zajtra ked budete cestovať myslím,že cesty by mali byť OK ked je tak teplo ja idem do Helíka na bud.štvrtok 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre