IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
22. dec 2010

@katy33 a ty ako ešte nemrškuješ?dnes už papám tabletky 😉 pekný deň v práci

strelicia
22. dec 2010

@little_miracle no tak to sme vazne uplne rovnako na tom. ani ja to vobec nechapem. ked sme este nevedeli ze muzik ma problem, tak som chodila k mojmu gynek. a ten ma kazdy mesiac sledoval a vajicka krasne rastli, foliky ukazkove. to bolo ale bud bez stimulky alebo duphaston+clostyl. teraz som uz davno mala mat za sebou min. 3x IUI a ja som sa zatial dostala len na 1. Uvidime co bude v januari, ak sa stimulka podari, tak IUI, ak nie, tak dalsi mesiac IVF a hotovo.

petuska123
22. dec 2010

@fomarik no na kedy ti vychadza porod??

fomarik
22. dec 2010

@petuska123 jááj, vieš, že som to ešte ani nepočítala? Teraz neviem, ked som bola na IUI, či sa to počíta od prvého dna poslednej mrchy alebo odo dna IUI. Ale malo by to byť koniec augusta, september. Idem si to vypočítať.

fomarik
22. dec 2010

@petuska123 Takže pravdepodobne 24.augusta.

petuska123
22. dec 2010

@fomarik 😉

zuzancek22
22. dec 2010

@fomarik dufam že s fazuľkami pekne oddychuješ!!! toto budú pre vás asi tie najkrajšie vianoce

fomarik
22. dec 2010

@zuzancek22 uvidíme zajtra, či budú pekné. Hned ako sa vrátime, tak vám napíšem ako sme dopadli. Dnes mi je lepšie ako včera..aj zúbky sme si mohli umyť 😉 ...len nemôžem spávať 😠

zuzancek22
22. dec 2010

@fomarik to su asi este stresy zo všetkého toho, že či fazulka je vporiaku, neboj po štvrtku bude ok.

fomarik
22. dec 2010

@zuzancek22 máš pravdu, ja prežívam nenormálny strach. Zajtra mi odľahne, hned sami bude lepšie dýchať.

zuzancek22
22. dec 2010

@fomarik ale musíš uznať, že su to také pekné veci, kôli čomu nespíš, vracaš, a ja ti zle. 😀

strelicia
22. dec 2010

@zuzancek22
@fomarik
veru, presne. ja by som od radosti vracala aj cely den v kuse, keby som mala preco. 😖

fomarik
22. dec 2010

@strelicia
@zuzancek22 Ved jasné. Ja dakujem za každú bolesť, ktorú cítim a za každú nevolnosť, kiežby to tak bolo až do augusta!!!

nemko
22. dec 2010

koculky caute, no co ako? babule co cakate na vysledok po IUI uz ste testovali? ako som uz pisala mne to nevyslo tak som si aspon spravila fajn vecer - zapecene slimaky, Fernetik a Modry konik 🙂

yasminne
22. dec 2010

@nemko ahojcek tak to ma mrzi ze nevyslo, ale som rada ze to beries sportovo 😉 To bolo tvoje prve IUI? Skusite dalsie? Ja netestujem, pride mi to ako vyhodene peniaze a navyse sa nechcem zbytocne stresovat, takze si pekne pockam na tu krv v piatok.

nemko
22. dec 2010

@yasminne IUI prve po 2 neuspesnych IVFkach, no az tak sportovo to zas nevnimam, ale nebudem kazit Vianoce ludom okolo seba 😉 v januari ma caka genetika, rezistencia a potom pojdem na IVFko 🙂 co uz musim to nejako predychat

yasminne
22. dec 2010

@nemko aha uz si spominam taky netradicny postup najskor IVF a potom IUI 🙂 . Ale neboj ono je nam to jedno ako to pojde hlavne ze bude! A treba verit. Co znamena ta rezistencia?

nemko
22. dec 2010

@yasminne bola som na OGTT teste u diabetologa a chcem zacat brat metformin - pomaha k otehotneniu a bez rezistencie mi ho nemoze nasadit lebo sa boji aby som neskolabovala - som dost stihla tak preto.je to vysetrenie u diabetologicky.

katy33
22. dec 2010

@apolenka6 Ahojky moja, ešte nemrškujeme...a to som si myslela, že to bude v predstihu 😒 Zajtra mam posledny dufik,, rak potom by sa to už malo spustit 😉 Len pekne papuškaj tabletočky a nezabudni sa rozpravat s vajkami, aby sa im lepšie rastlo 😝 ...juj, dufam, že budu minimalne tri a vyše 😉 Už len zajtra do robotky, ale idem až večer asi až na uzavierku a dva dni volniiička 😉 ...i ty sa už vytešuješ, že jo 😵 ..tak nech ti zajtra ten den ubehne a hor sa vianocovat 😉

katy33
22. dec 2010

@fomarik Zlatičko, zajtra na teba myslime, sme s tebou....určite bude všetko v najlepšom poriadku, inak to ani nesmie byt...snad neblinkaš len tak...pre nič-za nič 😉 Mohli by ti dat foto bublinky, juj, tak by som chcela vidiet ten maluškavy zazrak 😵 ....takže, zajtra hned pismenkuj... 😉

katy33
22. dec 2010

@nemko 😔 ...ale som na teba pyšna, že si taka silna osôbka, tak to ma byt...ono to pride, zo všetkych nas budu mamičky 😉

afrika
23. dec 2010

ahojte, tak dnes idem na UTZ a krv. som 16 deň po IUI. bojím sa, či to vyšlo. predsa len mám už sa sebou IVF aj KET, tak sa bojím, že toto nestačilo.
nemôžem spávať-každý deň sa budím okolo 2,00 hod. potom síce zaspím, ale dnes nie. dnes sa aj sťahujem, takže ak by to aj neklaplo, tak aspoň strávim krásne deň.
a ako sa cítim? brucho čas od času popicháva, prsia pobolievajú-pred menzesom je to normál, žalúdok nejako hapruje-ale to môže byť psychika alebo pseudogravidita 😀 .
držkajte pršteky.
@nemko mrzí ma to veľmi.
@fomarik dnes sa stretneme v Heliose. síce neviem, ktorá budeš ty ale moc držím pršteky.
ostatným prajem krásny predvianočný dník

moni
23. dec 2010

dievcata, drzim vam vsetkym palce, nech sa takto pred sviatkami udeje vela zazrakov aby pribudlo co najviac babatiek 😵

afrika
23. dec 2010

@moni moc ďakujem.

moni
23. dec 2010

@afrika
testovala si, ci sa nechas prekvapit?

afrika
23. dec 2010

@moni netestujem. čakám a čakám 😉 . tiež nemôžeš spať?

moni
23. dec 2010

@afrika
super! tak odmena ta neminie 😵
ja som na druhej strane sveta, mame o 6 hodin menej 😉

afrika
23. dec 2010

@moni a aké máte počasie? Amerika?

moni
23. dec 2010

@afrika
amerika veru. mame tak okolo nuly, cez vikend ma aj snezit, tak uvidime co z toho bude. tu nebyva (zvycajne) tuha zima, takze ani pre malu nemam vela teplych veci 😕

nemko
23. dec 2010

@afrika drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre