IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

simik22
17. nov 2011

@cmelica citim sa uplne normalne, neviem ci to je dobre, alebo zle... vzdy od ovulky do menzesu ma bolievali prsia a teraz nic,... no uvidime. a co to tu citam, takze si mala dusika na testiku, potichu gratulujem, zajtra testujes znovu?

ursula5
17. nov 2011

@cmelica 😀 😀 😀 už poznám scénar ..... dobrý deň, potrasenie rúk, ľažkajte si.... blablabla do papierov .... chcete sa niečo opýtať .... padne otázka tú zodpovie ako na bežiacom páse a popri tom už podáva ručičku a vyprevádza ku dverám ......... 😀 😀 😀 😀
@apolenka6
to jedno bude hádam ešte v zálohe a nebudem musieť zas riešiť ďalšie ivf a hľadať naň prašulky 🙂

simik22
17. nov 2011

@cmelica ved som si myslela ze to spinenie je ok, ved predsa sa mi tm pohrabali 🙂 ano , mam utrogestan

cmelica
17. nov 2011

@ursula5 😀 😀 😀 😀 to si too trafila...som sa riadne zasmiala 🙂 🙂 🙂 no mas priestor na tu otazku aka ma byt sliznica 🙂 🙂

cmelica
17. nov 2011

@simik22 no hej bol dusik a zajtra testujem znova,tak snad tam este bude 🙂 Dakujem si zlata 🙂 🙂 mne nic nieje doteraz 😵

simik22
17. nov 2011

@cmelica jooj tzak drzim paluchy, nech je silnejsi. a testujes rano?

ursula5
17. nov 2011

@cmelica no ja dúfam, že sono bude robiť aj Gaťová a tam sa opýtam na všetko a skúsim sa dohodnúť, aby mi to robila ona 🙂 ale to je vo hviezdach 😀 som rada, že som ťa rozosmiala 😀 😀

dasaa
17. nov 2011

@majca55 nevies dokedy ma dr.Gatova dovolenku?

cmelica
17. nov 2011

@simik22 dakujem 🙂 hej rano a mamatestom...ak chces vydiet foto je par stranok dozadu 🙂

cmelica
17. nov 2011

@ursula5 to by bolo super ak by ti to robila ona...je to naozaj zlata pani DR 🙂 🙂 🙂

simik22
17. nov 2011

@cmelica noo videla som, je to jasny duch... takze zajtra rano to uz len potvrdis 🙂)

ursula5
17. nov 2011

@cmelica no uvidíme mne je to v podstate jedno kto to bude robiť len aby sa to riadne zahryzlo a už nepustilo 😀 😀 😀

cmelica
17. nov 2011

@ursula5 aj beries niake lieky,alebo vitaminy??

cmelica
17. nov 2011

@simik22 ak ano tak vam sem dam foto 🙂

simik22
17. nov 2011

@cmelica no jasne budem cakt 🙂)) som veelmi zvedava, aj mna teraz cakaju dlhe dva tyzdne

ursula5
17. nov 2011

@cmelica beriem ethinylestradiol na sliznicu, vitamín E, rakytník, železo s obsahom kyseliny listovej a všetkých B 😀 a od soboty už začínam vkladať utroš :-/

cmelica
17. nov 2011

@ursula5 no to sa riadne dopujes 🙂 ale zas ako to ma pomoct tak preco nie,vsak?? 😀 ja berierm len kyselinu a calibrum baby plan..

cmelica
17. nov 2011

@simik22 aj si na PN??neboj ubehne to rychlo 🙂

simik22
17. nov 2011

@cmelica nie, nie som na PN, ja som doma... pocuj, ked si bola po IUI ako ste mali sexik? my sme to este vcera vecer poistili, a neviem ci aj dnes, ci ako....

majca55
17. nov 2011

@dasaa vieščo len v piatok chce mať predlžený víkend konečne 😵 a čo máš ísť k nej?teraz nie či?

cmelica
17. nov 2011

@simik22 prvy krat ked sme mali IUI tak tiez hned vecer ,a teraz 2x na druhy den rano..no a potom az za 3 dni 🙂 kludne mozte aj dnes ak mate chut 🙂 🙂

majca55
17. nov 2011

@simik22 moja to sme aj my robili dva dni ale to už aj tak su slabé spermošky tie už aj tak nestíhaju 😝 ale poistiť je to dobre 😀

simik22
17. nov 2011

@cmelica
@majca55 no baby dobre, tak aj dnes bude 🙂 budem mat lepsi pocit 🙂

dasaa
17. nov 2011

@majca55 nie az o 2 tyzdne idem na kontrolu.Ale som si myslela ci nebude na dlhsie 🙂 Ako sa citis ? 😉

dasaa
17. nov 2011

@simik22 treba sa poistit 😉

majca55
17. nov 2011

@dasaa strašne ma začína bolieť brucho ☹ to ztých folíkov tolkých asi inak fajne 😵

ursula5
17. nov 2011

@cmelica železo mi chýba tak to mi predpísali a ostatné nariadila bylinkárka 🙂 idem sa venovať manželovi prišiel z práce konečne! zatím ja si to tu ešte poprečitujem 😉 držím palce nech je zajtra zo slabej čiarky riadne koľajnice 😀

simik22
17. nov 2011

@dasaa ved ano, len ci tie spermijky chudatka nebudu uz take o nicom :D

dasaa
17. nov 2011

@majca55 vidrz moja bude dobre 🙂

cmelica
17. nov 2011

@ursula5 dakujem!pekny vecer vam prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre