• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

13. decembra 2017 
@dasaa jasne vydrž prťka vydrž :grinning: :grinning: idem do obchodu tak zatím pa :slight_smile:
17. nov 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 tak si dnes dajte pauzu a zajtra to urobite.No my s manzelom sme po IUI milovali kazdy druhy den :slight_smile:
17. nov 2011 o 17:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 nemysli na to ake su spermose :slight_smile: proste si to riadne uzivajte :grinning:
17. nov 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no dobre, tak tak, dame pauzicku :wink:
17. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no ved hej, to len ja som tak filozofovala :grinning:
17. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica a kedy si budes robit dalsi test ?
17. nov 2011 o 18:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa zajtra rano idem na to :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak zajtra budes mat krasne ranko a aj dnicek s manzelom :slight_smile:
17. nov 2011 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nejak ma berie na spanie :frowning2:
17. nov 2011 o 18:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa mojka snad mas pravdu :slight_smile: :slight_smile: este nespi slubila si mi foto :slight_smile: :slight_smile: ale nie,len si oddychni :slight_smile:
17. nov 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica :slight_smile: :slight_smile: urcite mam pravdu :wink: :wink: musim pockat na mm kedy pride domov aby mi to urobil
17. nov 2011 o 19:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica co budes robit vecer ?
17. nov 2011 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa pozriem panelak a asi pojdem do hajan,mam toho pre dnes az az :slight_smile:
17. nov 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica aj ja to budem pozerat a ked moja tak zajtra by som dala fotku bo fakt ani neviem kedy pride mm domov a ja to neviem urobit.No ja este si pozriem Ano sefe :slight_smile:
17. nov 2011 o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahoooj!!ako sa dnes mas??zajtra testujeme?? :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ja sa idem usulat na tych ich heftoch co maju :grinning: a ty budes do heliku chodit cele tehu???
17. nov 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no uvidime bo uz ma poslala ku svojemu ale som sa jej spytala ci by sme nemohli este chodit k nej.Tak mi povedala ze mozme a ze bude rada.Hovorila nam ze uz tak casto nebudeme chodit teraz o 2 tyzdne a potom az neskor.
17. nov 2011 o 19:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
17. nov 2011 o 19:15 • tomh
@dasaa aha...no ja uz by som potom chodila k svojmu...predsa je to len blizsie :slight_smile:
17. nov 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica mas pravdu ze je to ovela blizsie ale dr. hovorila ze oni este robia v nejakom tyzdni testy ci babo je v poriadku tak radsej pojdem do Heliku a ked tak potom az ku svojmu.Ved mozno budem hodit aj tam aj tam kto vie :slight_smile:.Ale urcite maju v Heliky lepsie vybavenie ako gynekolog :slight_smile:
17. nov 2011 o 19:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to ano urcite su :slight_smile: a nevies o ake vystrenie ide??
17. nov 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no hovorila ze genetiku a ostatne mi povie ked pridem.Tak preto este tam chcem chodit :slight_smile:
17. nov 2011 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa aha no dobre vediet :slight_smile: :slight_smile: boze to je este len pol 8??idem si dat mliecko,mnam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no presne len pol 8 a mne to pripada ako keby bolo 22:00 hod.Tak si daj mliecko je zdrave sice ja ho nepijem. :slight_smile:
17. nov 2011 o 19:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 Mojenko, až teraz som sa sem dostala, tak náš obvod bruška je 99cm, krasne čisielko :grinning: ...vaha 70kg, naballilo sa na nas 13kg, zatial :grinning: Buduci tyžden vo štvrtok ideme do MT na prietoky, tak sa hrozne tešim, že nam malinku znova premeraju a povedia, ako nam zasa narastla :slight_smile: Bola som v utorok na poradni, vzali mi krv, vyter - aj zpredu-aj zozadu, skoro som zinfarktovala, som to nečakala :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Krčok sa nam pomaly vytraca, no zatial neotvara, už som dostala lekciu, ako zistim, že to prišlo :confused: Ja som mala zasa včera naliate nohy, ale dost, no bola som dlho na nohach, tak som vedela prečo :confused: :unamused: Mne mledzivko vôbec nevyteká :pensive: a som aj z toho smutna, ale snad i bez toho bude mliečko. Flaštičky už mam a j dudliky, sterilizovat budem v sterilizatori, včera sme prave kupili, tu u nas v jednom obchodiku si ma papmätaju, že tam cchodim, tak mi dali avent sterilizator za 18,- inak stoji do cca 30,- :wink: môžem tam šupnut priamo aj odsavačku-ta je tiež avent :wink: Mojenko, vy pôjdete tiež na prietoky do MT? Robila mi sice moja dr. prietoky aj teraz na poradni, len to nič nevidiš :pensive: A ako sa nam mavate, drobček poslucha? Pozdravujeme a pusinkujeme :astonished: :astonished: :astonished:
17. nov 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08 Mojenko, je prenadherna, bambulka zlatunka...davajte nam na seb apozor, babulky naše - prajeme krasne krstinky :slight_smile: :astonished: :astonished:
17. nov 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 ani nepríde mrcha uvidíš :slight_smile:
17. nov 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj zajtra testujem musím si kúpit test no som zvedavá dnes som bola učitelka doučovala som kamoškinu dcéru matiku :wink:
17. nov 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 si mala o zabavku postarane :slight_smile: a ako dopadlo doucko?? a to budes kedy testovat??poobede??
17. nov 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tak som si zopakovala základnú školu lebo mi volala že malá to nechápe a ked prišla tak som jej to vysvetlila a pekne sama počítala jáj učitelky bože môj :wink: asi budem testovat doobeda ráno idem k dokimu predpísat utroš a injekcie lebo ked som tehu tak do martina pôjdem asi o týžden tak sa musím zabezpečit :slight_smile:
17. nov 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok