• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@zuzana151 nieeeeee, ja uz som chvala Bohu kiahne mala, tuk, tuk, tuk...len som prisla do styku opakovane s rodinkou, kde su, tak som bola cela prelaknuta...ale obvolala som koho sa dalo....a uz som sa ukludnila...tak potom sa ozvi, ked sa vratis...oddychuj a my tiez pozdravujeme malicku :slight_smile:
24. nov 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ake su novinky??volala si? :slight_smile: myslim na teba
24. nov 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala prave som sa dovolala.. ale zlatko sklamem ta. je to negativne... po tom hnusnom krci minulu noc, som ani ine necakala... :frowning2: mile ze si na mna takto pekne myslela.. vazim si to :slight_smile:
potes nejakou peknou info ako sa mas.. alebo tak.. :slight_smile:
24. nov 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahoj moja mam sa dobre dnes oddychujem a uzivam si to po 2 dnoch v praci . :slight_smile:
24. nov 2011 o 14:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
negativne.. :frowning2:
24. nov 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ahoj tak to sa ma spýtal doktor Harbulák tak sa on asi rozpráva s pacientkami :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa Ahoj je mi to velmi luto ale mi sa nevzdavame a bojujeme dalej predsa sme zeny :slight_smile:
24. nov 2011 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa jaj tak som dufala ze by sa to mohlo na dobre obratit :unamused: je mi to luto...naber sil na dalsie kolo,buduce bude iba vklad z mrazacikov ze?a drzim velmi palce aby bolo uspesne :slight_smile: ja sa mam ok rano som pisala hore ze vcera som asi citila babo...na pravej strane som citila take ako sramotanie,asi tak 5 min.urcite to nebol zaludok... :slight_smile:
24. nov 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa sme silnejsie ako muzi... preto nesieme tie najtazsie ulohy sveta my.. oni by ich neprezili...
24. nov 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@alibabaa presne ako pises :slight_smile: :slight_smile: budete to riesit dalej alebo si davate teraz pauzicku?
24. nov 2011 o 14:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa uvidim ... najskor mozem na KET v januari, ale uvidim ako sa na to budem citit..
24. nov 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa len sa daj pekne dokopy a potom uvidis co a ako
24. nov 2011 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa júj to mi je lúto neboj ideme dalej a bojujeme podarí sa uvidíš :wink:
24. nov 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa je mi to luto,tak som tomu verila,ze si tehu :frowning2: :frowning2: :frowning2: drzkaj sa a bojujeme dalej :slight_smile:
24. nov 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa zlatko a ty juz robis??? co robite spolu s manzelom??? tak super, ze oddychujes, to je dnes asi pre vsetky tehulky tazky den, lebo aj ja som ako vrecom buchnuta....ale kavicka to spravila, tak mi je lepsie :slight_smile:
24. nov 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa zlatko, tak je to uz jasne...hm....velka skoda...aj ja som verila neskutocne moc, ze sa to podarilo....ach moja, musis byt velmi smutna....citim s tebou....
24. nov 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa zlatko,nesmiem stresovat,ja viem...lebo tym najviac ublizim drobcekovi...a ty sa neprepinaj tolko,mala by si trosku viac oddychovat :angry: ako sa citis?
24. nov 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa mojecka,ja som do poslednej chvile dufala,ze sa aspon jedno ujme... :cry: :cry: :cry: velmi ma to mrzi,myslela som,ze ma dobehnes...ani neviem co mam napisat :frowning2: musi to boliet,ja viem...poplackaj si,ulavi sa...a otvor tu hrusku...ulavi sa mozno este viac :wink:
24. nov 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust zlatko testiky dopadnu na vybornu aj tie dalsie a dalsie a dalsie tiez :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drzkajte sa :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa je mi to luto...ten november je nejaky mizerny mesiac :frowning2:
24. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam este raz za podporu.. :slight_smile: este ze je MK :slight_smile:
24. nov 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust aj ja som do poslednej chvile dufala. ale vidis tam hore sedi taky ujo, ktory to zariadil podla neho.. ale my budeme bojovat dalej a raz ten boj vyhrame :wink:
hrusku nacnem zajtra :slight_smile: nech sa z tej opice vyspim do pondelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kostickabonnie no to teda hej...
24. nov 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa tak to ma mrzí... no ale z mrazáčikov sa určite zadarí, veď sú to veľkí bojovníci :slight_smile:
24. nov 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 pracujem z manzelom.Utorok sme otvorili prevadzku pizzerii.Tak to mas pravdu kavicka je dobra vec :slight_smile:
24. nov 2011 o 18:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust dnes sa citim super :slight_smile:
24. nov 2011 o 18:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa tak aj vy mate pizzerku??? tak mnam...hned by som si dala :slight_smile:
24. nov 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 poslem ti ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2011 o 19:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa oooo :frowning2: :frowning2: zlatko ma to mrzííííí :rolling_eyes: ale ako píšeš ide sa dalej :wink:
24. nov 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj... vidis? nad tym som nerozmyslala, ze by to mohlo byt kvoli pohybom.... hybe sa, krasny pocit
24. nov 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok