IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
24. nov 2011

@majca55 teraz je klud zatial, a snad uz aj bude do konca tehu....

mirka2010
24. nov 2011

@dasaa mnaaaaaaaaaaaaaaam, ako by som si dala....vies ktoru mam najradsej? syrovu-samozrejme, klasika, ale aj hawai pizza, mnaaaaaam, mam taku chut teraz na nu, ze si musim ist dat nieco papat 😀

majca55
24. nov 2011

@ursula5 držkám moc moc palce 😵 😵

majca55
24. nov 2011

@alibabaa zlatko moje som smutná verila som,ale presne ako si napísala sme bojovníčky na druhý pokus to bude tutovka 😵 😵 držkaj sa

zuzana151
24. nov 2011

@mirka2010 a co moze to ovplyvnit babatko v brusku ked prides do kontaktu s niekym kto momentalne ma kiahne?? 😕
ja som dnes spala do tretej ako som doobedu odisla a uz mi vobec nie je zle takze to bol len plany poplach 😅
cez vikend idem do Brna pozriet bratovu malu , tak dufam ze ma to tam nechyti, neviem ci by poistovna preplatila porod v zahranici 😉

majca55
24. nov 2011

@dasaa zlatino tak relaxuješ 😵 😵 moja nič mi není nič ma nebolí tak bolo aj tebe po IUI že?mám strach že to nevyšlo ☹

cmelica
24. nov 2011

@majca55 ziadne ze nevyslo 😒 😒 😒 este je skoro,aby ti nieco bolo 🙂 nebojkaj na testiku budu krasne // tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂 🙂

adija13
24. nov 2011

@zuzana151 kiahne ovplyvnia na zle, len ak si ty ako mala nemala. ak si ich mala, tak to babatko neovplyvni.ak nie a dostanes ich, tak hned ku doktorovi, lebo u dospelych to moze mat aj katastrofalne nasledky. pravdepodobne by ta aj hospitalizovali

majca55
24. nov 2011

@cmelica díky moja 😵 😵

tinka9075
24. nov 2011

@majca55 dostaneš po zadku žiadne nevyšlo podarí sa a budú dve pekné čiaročky ja čakám na štafetu aj
@cmelica 🙂 🙂

majca55
24. nov 2011

@tinka9075 ok babulky už som ticho pssst 😀 jasne predám vám ako ináč 😵 😵

zuzana151
24. nov 2011

@adija13 coze to som vobec toto nevedela...ale ja som nastastie uz mala, len priatel nemal 😒 ale neprisli sme s nikym do konkaktu cele tehotenstvo - nastastie

tinka9075
24. nov 2011

@majca55 musíš verit aj my veríme že sa podarí 🙂 🙂

cmelica
24. nov 2011

@majca55 jasne ze nam ju musis predat uz teraz aby sme my v decembri ju mali v rukach 🙂 🙂
@tinka9075 uz stimulujes???

adija13
24. nov 2011

@zuzana151 no u dospelych je to horsie, mozu byvat aj vysoke horucky a dlhsie sa to hoji. a preto to je nebezpecne pre tehotne. u deti sa da v 15 mesiaci proti kiahnam ockovat a doporucuju to hlavne vtedy ak mamicka kiahne nemala a chce este babatko.

tinka9075
24. nov 2011

@cmelica ahoj zajtra je den D dúfam že teraz sa to už podarí zajtra sa idem objednat na imunologiu či nie je problém ešte v imunite ked vždy potratím 😒

cmelica
24. nov 2011

@tinka9075 tak len si daj porobit vsetky vysetrenia 🙂 🙂 a kedy budes mat vysledky ???

tinka9075
24. nov 2011

@cmelica dám lebo mi to nedá spávat aj teraz som isto bola tehu ked to zo mna vypadlo tak sa to u mna neudrží uvidím kedy budú výsledky ked pôjdem pred iui na sono tak docenta vyspovedám popýtam sa všetko 😉 dnes som bola u gynekologa predpísat clostík tak som mu to vravela a povedal že to robí krv tak už ozaj nechápem ved som si aj injekcie pichala 😒

cmelica
24. nov 2011

@tinka9075 ako krv???ze je zla?? je lepsie ked budes mat vsetko urobene aby toto IUI bola tutovka 🙂 🙂

tinka9075
24. nov 2011

@cmelica on mi povedal že aby som injekcie pichala aspon 5dní pred iui tak skúsim bože tolko problémov 🙂

majca55
24. nov 2011

@tinka9075 jasne urob si čo sa dá presne tak moja 😵 ja som na tom ako ty

tinka9075
24. nov 2011

@majca55 musím aby som si bola istá kým mi neprídu na príčinu prečo sa to tam neudrží tak nemá význam íst na ivf lebo dalšie sklamanie už nie 😖

cmelica
24. nov 2011

@tinka9075 no tak a budes kamaratky pichat o niaky ten piatok dlhsie a vsetko bude O.K 🙂 🙂

majca55
24. nov 2011

@tinka9075 jasne tých sklamaní máme už dosť a teraz to budeme mať už TUTOVKY 😅 😵

tinka9075
24. nov 2011

@cmelica no čo kamošky sa zase ku mne vrátia skôr už mi aj chýbajú 🙂 🙂

tinka9075
24. nov 2011

@majca55 teraz to už iné ani nemôže byt jedine TUTOVKA 🙂 🙂

cmelica
24. nov 2011

@majca55
@tinka9075 TUTOVKYYYYYYYYY 😀 😀 😀 😀

tinka9075
24. nov 2011

@cmelica jasné musia to byt TUTOVKY 🙂 🙂

katy33
25. nov 2011

@zuzana151 No mojenko, tak to mi je luto, že na teba prišla nevolnost, inak mne sa aj zda, že som niekde čitala, že to môže byt predzvest pôrodu, predsa sa to telo očistuje a chysta na den D...ja mam mojenko termin 28.12 a už mi oznamili , že už to mam čakat hocikedy...kedy budeš mat dalšiu poradnu? Ja by om sa určite na to spytala a ešte sa neotvaraš? Krčok je vpohode?
@mirka2010 Babulky, my sme boli včera v MT na prietokoch, všetko vporiadku, malinka ma 3825g, no nedala sa už dobre pomerat, hned ma dr. upozornit, že to bude nepresne meranie, pretože malinka je už hrozne-hrozne nizko 😕 Dr. sam povedal, aby som sa už ani nešetrila, vraj ak to ma prist, nech to pride, lebo malinka je už vyzreta a najidealnejšie by pre nas bolo, aby sme porodili do dvoch tyždnoch , vraj mame naordinovat za taky tyžden ,,kekik,, vraj to urychli pôrod 😕 ...tak mm sa už chysta 😕 😀 ...ja dnes už idem konečne pobalit tašky do pôrodnice, lebo aj dr. ma spucoval, že ešte nie som pobalena 🙄 😝 Dnes šupnem sterilizovat dudlik, flaštičku, odsavačku a mm včera malinkej nakupil hračky-umele-gumenne, tak aj tie tam bachnem...keby ste ho videli, ako on sa vie s nimi prehrat 😀 Babulky, nôžky zapuchaju ako blaznive a trrrrpnu, ojojooooj...dnes musim dožehlit plienky, som z nich na nervy, však to nejde do hladka a ja som z toho zufala, čo su to za pleny? 😕 🙄 Babulky, beriete do nemocnice aj zavinovačku? Ja ju mam napisanu v papieroch do pôr., aj košielky, dupačky, ponožky...ja som si myslela, že to v pôrodnici poskytuju a nam mm prinesie vecičky až kd pôjdeme domkov 😨
Pozdravujeme baburiatka vaše-naše a pusinkujeme 😲 😲 😲 😲 😲

sijust
25. nov 2011

@katy33 Katuska,zlaticko vsetko len to najlepsie a najkrajsie k meninkam hlavne,aby si drzala uz babulku v naruci a vsetko bolo bez problemov,myslim na teba a moc drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre