IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
25. nov 2011

@cmelica ja som tabletky nebrala prvý krát som pichala Diphereline a Fostimol a druhý krát Diphereline a Gonal ja som mala krátke protokoly 😉

tinka9075
25. nov 2011

@dasaa ja verím že ho budeme mat každá z nás 😉

dasaa
25. nov 2011

@tinka9075 tak to ano lebo verime ze budeme mat a vsetko mozne pre to robime 🙂

tinka9075
25. nov 2011

@dasaa a ked budeme tehulky tak spolu s
@cmelica budeme štrikovat 🙂

cmelica
25. nov 2011

@tinka9075 @dasaa no ja sa to budem musiet najskor naucit 😀
kocky idem si ja lahnut...je mi niako zima...dobru nocku a sladke snicky prajem 🙂 🙂 🙂

dasaa
25. nov 2011

@tinka9075 to je supeeeeer 😀

dasaa
25. nov 2011

@cmelica aj tebe moja dobru nocku a krasne snicky 🙂 🙂 🙂

dasaa
25. nov 2011

@cmelica naucime ta strikovat nie je problem 😉

tinka9075
25. nov 2011

@dasaa krásne ponožtičky darmo si šikulka 🙂

tinka9075
25. nov 2011

@cmelica naučíme ta bude krúžok šikovných rúk dobrú nocku 😔 😔

dasaa
25. nov 2011

@tinka9075 dakujem snazim sa 😉

tinka9075
25. nov 2011

@dasaa aj čiapočka je pekná škoda že nemám fotku ja som kamoškinej malej štrikovala svetrík dupačky čiapočku rukavičky a šál taká bola zlatunká ako princeznička 🙂 🙂

dasaa
25. nov 2011

@tinka9075 no ja sa chcem naucit strikovat svetriky,rukavicky a este per veci.Strasne sa mi pacia strikovane veci pre babo.Su take krasne 🙂

tinka9075
25. nov 2011

@dasaa aj mne sa páči ked má bábo štrikované veci ja som sa naučila podla časopisu Katarínka tam boli postupy aj na svetríky sa mi zdá že to ešte vychádza 😉

dasaa
25. nov 2011

@tinka9075 diky za info.Budem uz koncit prajem ti pekny a prijemny vecer.Tak zatial papa a dobru noc 🙂

tinka9075
25. nov 2011

@dasaa ahoj dobrú nocku a pohladkaj za mna bábetko 😔 😔

dasaa
25. nov 2011

@tinka9075 pohladkam 🙂

tinka9075
25. nov 2011

@dasaa dík 🙂

mirka2010
26. nov 2011

@katy33 zlatko, ja som si hned myslela, ze si sa asi v tej vahe pomylila...ved to by bola valibuk teda riadny 😀 ale keby aj...vsak to je najdolezitejsie, ze ma skvelu vahu, ktoru ma uz teraz...ja neviem, kolko ten nas vazi, lebo my pojdeme nie tento tyzden ale az ten dalsi na to posledne sono...tak uvidime, sama som zvedava, lebo ja ho v rom brusku citim uzasne, uz musi byt proste krasnym babatkom....chrbatik, zadocek, to ked zacen vypucat, tak som uplne ako v siedmom nebi...z lasky nasej 🙂 inak ja sadu do postielky tiez este nemam....musim to uz ist kupit, lebo tiez si to nechavam na poslednu chvilu....inak v utorok idem na kurz preporodnej prirpavy, ty si bola???? ja sa zacinam vyrovnavat s porodom...proste nic ine mi ani neostava...ale obavy, hlavne o malickeho su...to aka budem mamina a ako to budem zvladat...to praveze si myslim, ze bude ok 🙂 lebo ja uz by som ho mala najradsej v naruci 🙂 inak pichanie mam niekedy, ale nie casto...mna teraz denno denne trapi strasna zaha, ani spat sa mi neda...cokolvek zjem, tak uz je z toho zaha....a ovocie, ktore ja milujem, najma mandarinky, vobec nemozem..... ☹ taka skoda...no co uz, musime vydrzat....inak tie pocity, ze by mal malicky vypadnut, to vobec nemam...on sa mi zda, ze je stale pekne hore....🙂 ako idete vikendovat?

mirka2010
26. nov 2011

@zuzana151 zlaticko, asi ti staci normalne pripoistenie...vsak ked konkretne povies v poistovni co ti treba, tak to ti povedia...inak s tymi lekarmi, podla mna sa uz dohodnu a nebude treba riesit porodnicu niekde mimo...aj ked clovek nikdy nevie...vsak prezisti...a daj vediet...sama som zvedava...moja spoluziacka co prisla z anglicka, tak si myslela, ze bude musiet priplacat za porod, kedze je zamestnana tam a aj matersku berie odtial a ked zasla do poistovne, tak jej len vystavili taky papier s ktorym sa ma preukazat na kazdom vysetreni a vsetko ma preplatene...mozno to funguje aj naopak....naozaj neviem....tak vam prajeme krasny vylet...a to ze sa este neotvaras, to je len a len dobre...vsak pockaj ako to pride, ani nebude cakat 🙂

mirka2010
26. nov 2011

@tinasc ahojky, no i ani nehovor, vcera som si ju musela kjupit ale taku v stanku v meste...uz som neodolala 😀 tak som si zahnala chutky, ale to nie je ono....taku mnam, fajnu niekde v pizzerke, joooj, taku chceme....aj ked by bola zaha ako svet...ach, jaaaaj

cmelica
26. nov 2011

@ursula5 ahoooj!! ako sa mas???

tinasc
26. nov 2011

@cmelica to s tým počítačom je to až také vážne? no tak to asi bude fakt pravda, keď to všade zakazujú 😉

tinasc
26. nov 2011

@mirka2010 veru dobrá pizza stojí aj za pálenie žáhy 🙂 😉

katy33
26. nov 2011

@mirka2010 Mojenko, ja sa na predpôr. pripravu až asi ani nedostanem, v utorok idem do pôrodnice za mojim dr., tam sa popytam...inak ja teraz posledne dva dni malinku citim len tak slabulinko, akby stale len oddychovala...dufam, že je to len tym, že sa pripravuj na pôrod a tiež ma akosi prehana, premyšlam, či sa naozaj už moje telo nechysta na den D 😕
Joooj, tak so zahou mam aj ja problem, ale mojenko, mne velmi pomaha, ked si dam par pukancovych chlebikov, oni mi to vždy stiahnu a večer musim ležat na vyvyšenej poduške, kolkokrat som sa zobudila až na to, že už som ju citila v ustach, brrrr......skus tie chlebiky 😉
Váš drobček ma ešte času, aby spadol nižšie, to ta naša expertka už vymyšla od 25tt 🙂 😲 😲
Vikendujem zasa sama, ako vždy 😔 , mm pracuje, ale to nevadi, pomalinky sa premotavam, a ked bude naš anjelik na svete, už samunka nebudem a aj teraz si debatime s malinkou bambulkou našou 😀 😉

cmelica
26. nov 2011

@tinasc ahoj!neviem ci vazne,ale vraj netreba stale mysliet na to ci som,alebo niesom tehu, ale treba sa niecim zamestnat 🙂
idem si skladat puzzle,aspon niaka zabava,ale tu na vas musim kuknut 🙂 🙂 🙂 Ste super a podpora tu mi moooc pomaha 🙂 🙂 🙂

mirka2010
26. nov 2011

@katy33 zlatko, dakujem za radu, veru pojdem si chlebicky hned zajtra kupit, dufam, ze mi to pomoze, lebo ja uz nemozem nic zjest, zo vsetkeho mam zahu ako svet....a to ci je to jedlo, ci pitie, uplne to vsetkeho...ale ja vydrzim kvoli malemu uplne vsetko....tak vase drobciatko oddychuje v brusku??? noooo, mozno si uz nasla dobru polohu a vravi si, ze sa ani nepohne, aby jej uz bolo co najlepsie 🙂 pokladiky nase...ja si stale toho naseho predstavujem, co robi v tom brusinku, ked vytrca ritku, alebo kopka, alebo sa premiestnuje zo strany na stranu....ja milujem tieto okamihy....
ja na tu predporodnu pripravu sa chystam uz neviem ako dlho...ale konecne sa mi tam podari ist...jedine co je pre mna dolezite je nacvik dychania, preto tam chcem tak ist, lebo zevraj spravna technika predychania kontrakcii velmi ulahcuje porod....tak kvoli tomu tam chcem ist...a este ma caka tolko roboty...okrem toho ze sa stahujeme, co si vies predstavit, ako to asi u nas vyzera, tak aj na prichod malickeho sa chcem pripravit....tak aby mal vsetko, co bude potrebovat.....akurat sa mu cka...aj tej vasej sa cka tak casto??? mojmu niekedy aj 2x za den.....mooooooc vas pozdravujeme a malicky posiela vasej princeznicke boztek, cmuuuuuuuuuk

dasaa
26. nov 2011

@mirka2010 ahoj na zahu pomaha aj tortove oplatky a tycinky.No aspon mne to pomaha 🙂

mirka2010
26. nov 2011

@dasaa mojka, si zlata...skusam kadeco, tak uvidime...su aj velmi dobre tabletky, co mi pomahaju...tak aj tie si davam...len ked je vsetko tak docasne...na chvilu prejde a potom sa znova vrati...a ty sa mi ako mas,???

walta
27. nov 2011

🙂 🙂 🙂 Krasne dobre ranko zelame vsetkym 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre