• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
dievcata moje, idem ja...moc vas pozdravujem a zajtra sa ozvem, pa a krasny vecer vsetkym :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 vies jak sa hovori doma je doma ale najlepsie je doma pri rodicoch :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 aj tebe moja pekny a prijemny vecer :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to aj my ,ale ked uz to inac nejde je dobra telka aj v kuchyni :slight_smile: :slight_smile: a tam ja urcite nepojdem ale mm :grinning:
4. dec 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ahooj !!pekny vecer prajem :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica si dobra :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. dec 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica co si dnes take fajne varila na obed.Ja uz ani neviem co mam varit :frowning2: Uz je to iste na 100% ze vianocna vecera bude u svokry :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa nieco mi o vareni hovor :confounded: polievocku a svieckovu...mnamky :slight_smile: :slight_smile: mm stale,ze stale je ryza,zemiaky.....no a ked sa opytam co budeme varit tak nevie :zipper_mouth: a ty si co???
4. dec 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica polievku slepaciu tu by som jedla od rana az do vecera zboznujem tuto polievku a strogano s hranolkami.Ale strogano robil mm a hranolky zase spolocne.My to tak nejak mame podelene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:Juuuj ale svieckovu by som si dala mnam :dizzy_face:
4. dec 2011 o 18:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa to mate super :slight_smile: :slight_smile: kym moj mm vstal,ja som mala navarene :slight_smile: :slight_smile: ale potom poupratovat celu kuchynu :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no moj dlho nemohol spat bo musel ist do prace ale keby nemusel tak urcite by pospal dlho :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa niekedy su ako nase deturence :grinning: :grinning: vsetko maju nachystane :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica presne tak a aj popratane :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica mojko budem koncit idem sa dat dokopy a potom idem kuknut film.Tak ti prajem pekny a prijemny vecer :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahojky a pekny nicim neruseny vecer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 určite máte krásny domček :dizzy_face: neboj ked budete mať drobca na svete ani ťa nenapadne ,že ti je smutno budeš cítiť rodinnú pohodu :slight_smile: a bývaš daleko od rodičov :confused: ked by ti bolo strašne smutno tak k ním ísť na návštevu ....aj mne rodičia chýbali ked sme sa presťahovali do nášho hniezdočka,ale časom sa to zmenilo a teraz mám domov TU a aj u rodičov to sa nikdy nezmeníí :wink:
4. dec 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak zajtra budeme vedieť aké bude HCG :dizzy_face: sa teším :confused: šťastnú cestu!!!
4. dec 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa
@cmelica no ja budem pozerať na prime Ratatouille - :dizzy_face: rozprávočku na dobrú noc
4. dec 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa @cmelica už som tu dievčatá je mi lepšie :dizzy_face: a blbol mi net :unamused:
4. dec 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ano moja zajtra budeme vedieť pravdu :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 Ale krasnu pravdu, ktora sa ta bude drzat 9 mesiacov. Velmi ti drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. dec 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 a odsťahovali ste sa ďaleko od rodičov? však sa budete často navštevovať :slight_smile: a príde bábo, tak nebudeš sama a mať čas byť smutná...
5. dec 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 No, mojenko, veru ja som sa tam po 1x citila tak zvlaštne, ale nezasiala do mna semienko pochybnosti, pretože naozaj pôrodnicu a najmä dr. v PE len chvalia, ved sama som ležala tu skoro 2 tyždne a mala som dost...podla mna, oni maju medzi sebou nezhody, no nemali by to davat najavo pre pacientkami, keby som si to brala k srdcu, tak som teraz nervozna a pôrodu by som sa bala, no naštastie mi to je jedno a dr. dôverujem-brčounovi jednemu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj to, dr. mi chce k pôrodu pomôct len vtom pripade-ak bude vidiet, že sa pomalinky otvaram, a bude vidiet že malinka je naozaj velka, sam vravel, že by to bolo lepšie, aby neboli komplikacie..vravel , že na prvorodičku, je už tato vaha babatinka akurat, tak ja neviem, Magduška moja...tebe, keby to navrhol, že ti môže pomôct, čo by si urobila? :frowning2: ...teraz sa mi už začali velmi nalievat nohy a dokonca som mala aj vysoky tlak 145/85...tak možno ho bude chciet vyvolat aj z toho dôvodu...vo štvrtok idem na poradnu ku nemu, ale už pre istotu aj s taškou...
5. dec 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55
@cmelica
@dasaa čaute babulky dobré ráno tak dnes som volala do centra v Blave a objednali ma na piatok tak uvidím čo bude čo mi povie :wink:
5. dec 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 ahojky!!ty si sikula,uz si aj objednana :slight_smile: :slight_smile: super takze cez sviatky stimulka a ides do IUI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. dec 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ja som bola tiež prekvapená že tak rýchlo a ešte o 12.30 tak uvidím čo mi povie som strašne zvedavá :slight_smile:
5. dec 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a to budes kolky DC??tento mesiac uz asi nic nestihnes len tu stimulku,vsak :slight_smile:
5. dec 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica to budem 17DC ale prvé iui mi robili práve vtedy no uvidíme čo nám povie :slight_smile:
5. dec 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no zeby boli krasne vianoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to by bolo super keby vam to hned aj naplanuje na sobotu..teda ak by neboli foliky prasknute :slight_smile: :slight_smile:
5. dec 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok