IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
5. dec 2011

@cmelica uvidím a ked nie tak január to istí 🙂

cmelica
5. dec 2011

@tinka9075 🙂 🙂 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@cmelica budeme sa podporovat obe 🙂 🙂

adikasala
5. dec 2011

ahojte kocky vcera vecer sa nam vlnilo brusko,,,nase male sa nam hemzilo a presuvalo 🙂 mala som pod pupkom nieco male gulate co mi vytrcalo z bruska 🙂 asi hlavicka alebo zeby ritka?sranda 🙂

cmelica
5. dec 2011

@tinka9075 samozrejme ,ze sa budeme 🙂 🙂 🙂 ved januar je nas 😀

cmelica
5. dec 2011

@adikasala to muselo byt krasne 🙂 🙂 a ako sa citis??

tinka9075
5. dec 2011

@cmelica presne tak január je náš 🙂

sijust
5. dec 2011

@mirka2010 mojecka,tak vy uz ste prestahovani?ako si to zvladla?vsetko ok?mi to pripomenulo situaciu spred roka...17teho bude rok,co sme sa sem prestahovali...ked bol bytik este zariadeny,nevedela som si predstavit,ze ho opustime,ale strasne som sa tesila domov do TN...ja som byvala dva roky v PU...mm je odtial...ale ked sa ten byt vyprazdnil,uvedomila som si,ze su to uz len prazdne steny,aj ked sme tam prezili pekne chvile,u teba je to tazsie,ze sa musis lucit s vasimi ☹ toto som si ja uz prezila...tiez mam uzasny vztah s maminkou...kedze som otca videla posledny krat,ked som mala 6 😒 je medzi nami strasne silne puto...a kazdy den si volame aj 4krat 😢 mm sa smeje,ze to este nevidel,ze co si vieme rozpravat... 😀 neboj zlatko,to prejde...a zvyknes si...za vasimi mozes predsa kedykolvek prist...ale teraz ste si vytvorili hniezdocko pre vasu rodinku 🙂 len sa opatruj...aby si to uz doklepkala do zdarneho konca 🙂 dufam,ze sa uz trosku lepsiecitis...zlatik,chcela som sa ta opytat...chces si davat robit klystír pred porodom?v TN nemocnici to neodporuacaju,ale na poziadanie ti vyhoveju...tak neviem...

sijust
5. dec 2011

@adikasala zlatiiik,to fakt???jemine to muselo byt krasne...uz aj ja chcem...my sme v sobotu spravili prvu fotku pupika...take smiesne brusino... 😅 tak pohladkaj za mna drobceka...ze ho kamarat pozdravuje 😉

sijust
5. dec 2011

@katy33 zlatinko moje,tak ako?uz si pripravena?prajem ti ten najkrajsi,najlahsi porod,aby bolo vsetko bez problemov a uz si sa mohla s Vikinkou mojkat 🙂 myslim na vas...opatrujte sa!

sijust
5. dec 2011

@cmelica mojka,tebe/vam to pomalicky zacina...priblizujete sa k cielu...opatruj sa...papaj kyselinu,pi vela vody,ziadne stresy...je to velmi dolezite,aby bola dobra uroda...pri IVF su najdolezitejsie vajicka,takze zlatik je to na tebe....vy budete mat metodu ICSI?alebo kombinovanu?

sijust
5. dec 2011

@majca55 zlatko,myslim silno na teba!dnes to bude potvrdene...tak nech striela detske sampanske 😉

sijust
5. dec 2011

@dasaa moja,tak ako sa citis?vsetko ok?kedy ides na sono?pis...som zvedava,ze ako sa nasmu kamaratovi,alebo kamoske dari 😉

sijust
5. dec 2011

@ursula5 moja,ty si sa dlho neozvala...tak ako pokracujete?kedy ides na krvicku?nejake priznaky?napis...som zvedava,myslim na teba!drz sa!

sijust
5. dec 2011

@alibabaa Ali,zlatko...tak ako zubiska?uz mas za tym?dufam,ze vsetko bez problemov a uz ta nic nebolka....opatruj sa! 😲

cmelica
5. dec 2011

@sijust veruze to ubieha,ale nezda sa mi ,ze az tak rychlo ako by sme chceli...ale asi netreba na to tlacit 🙂
🙂 neviem ci bude treba ICSI,lebo koordinatorka vravela ,ze spermijky su dobre aj krajto tak hovoril...vsetko zalezi na tomto spermiograme pred IVF 😕 ale snazime sa papat vitaminky ja kyselinu,ecko a do stimulky si robim aj gynastan caj...snad to nevadi,a od vcera pijem aj grepovy dzus...no a mm papa ecko a kvapky kotvicniku...co by si mi este poradila??
a ty sa ako mas???kedy mas tie testiky??uz aj brusenko vykuka??drzkajte sa a Dakujem za podporu 🙂 🙂

sijust
5. dec 2011

@cmelica skuste tribulus...ak nema zlu morfo...tak je to super na podporu...a mas pravdu,silit to netreba...musite byt trpezlivi...vsetko ma svoj cas 🙂 ja sa mam celkom fajn...bud.pondelok idem na poradnu...brusenko vykuka,dam fotku... 🙂 aj vy sa drzkajte...oddychuj a chystaj sa na Vianoce...ja uz vykušam so stromcekom...mm si len tuka na celo,ale uz si zvykol,ze som cákla 😀

adikasala
5. dec 2011

@sijust ahoj moja no bolo to krasne a srandovne..sme sa smiali preve sme lezali na gauci vecer a hladkala som brusko z nicoho nic sa zacalo hybat 🙂 tak som dala ruku prec a pozorovala co bude robyt,a pekne sme videli ako sa presuvalo alebo co..asi robylo kotrmelce 🙂 .teraz uz bezne citim pohyby niekedy len take jemne.a niekedy ako kopkanie 🙂 uvidis ochvilu sa aj vy budete tesit z kopkania ved ten cas tak leti,ps ja som este brusko nefotila neviem nejako sa mi dotoho nechce..ale na vianoce urcite pri stromceku aj s maslou bude fotka 🙂

dasaa
5. dec 2011

@tinka9075 to je super sprava potom nam daj vediet ako bolo a ake pociti si mala. 🙂

dasaa
5. dec 2011

@sijust ahoj na kontrole sme boli v piatok poculi sme uz aj srdiecko bolo to nie co uzasne a krasne.Dali nam aj fotecku 🙂 .Na kontrolu do Heliku ideme v 13tt na genetiku.Ale teraz 15,12 idem k svojmu.Zatial je vsetko v poriadku.No zatial mi kazdy hovori ze budem mat chlapca tak som zvedava ci to bude pravda.Ale ako sa mas ty a co mate noveho?

alica311
5. dec 2011

@sijust Ahoj sijust, raz si mi posielala cenník Heliosu, nevieš náhodou koľko stojí genetické vyšetrenie spermií?

dasaa
5. dec 2011

@cmelica Ahoj moja ako sa mame?

cmelica
5. dec 2011

@dasaa ahojky!!tak ako vzdy vyborne 🙂 🙂 🙂 zacala som citat knihu konecne a uz mam aj puzzle doma..ale to pocka este 🙂 a ty ako??co si dnes porabala??

kostickabonnie
5. dec 2011

@cmelica ahoj ...ja keby som mala doma puzzle, tak by som nevahala ani minutku....diagnoza..zavislost na puzzle 😀 uz by ste ma na MK nevideli, kym by nebolo poskladane 😀 😀

silvik1
5. dec 2011

ahojte. mám jednu otázočku ? tento mesiac by som mala absolvovať prvé IUI - ostali ste potom doma alebo ste išli normálne do práce ? ďakujem za každé info 😉

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa jasné že napíšem ako bolo pocit bude dobrý už sme u neho boli tak viem čo ma čaká ale teším sa zase budem o krok dalej 😉

dasaa
5. dec 2011

@cmelica no dnes sa nejak dobre necitim som taka otapena.Tak ako stale len lezim a kukam telku 😀

cmelica
5. dec 2011

@kostickabonnie ahooj!!!prave preto chcem pockat do stimulky a hlavne za zamestnat po vklade 🙂 🙂

poslem vam link ake mame 🙂 🙂 http://www.i-puzzle.sk/index.php?controller=pro...
http://www.promenada.sk/upload/stuff/resized/25...
takze budem sa realizovat 🙂 🙂 🙂
ako sa mas??

dasaa
5. dec 2011

@silvik1 ahoj ja som bola doma a kedy ides na IUI?

cmelica
5. dec 2011

@dasaa a ako ti je dobre 🙂 teda az na to ,ze sa tak necitis??a co od zaludka??
vies co pomaha,teda aspon mne...poriadne vyvetrat a dat si tepli cajik 🙂 nestrikujes??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre