IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
7. dec 2011

@cmelica ja som nespala ale stihla som prechádzku aj navarit robila som segedín 😉 😉

tinasc
7. dec 2011

@zuztek utrogestan vyteká a ako veľmi 😉 dá sa užívať aj tak, aj tak, ale ja keď som ho musela zapiť, keď už nebola možnosť, ako si ho vložiť, tak som bola veľmi unavená, chcelo sa mi spať, nebola som schopná fungovať... a v pošve je vraj účinnejší 🙂 ale sú tu dievčatá, ktoré utroš iba jedli...

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 tak to ti verim a uz viete nie co nove o nom.Minule som citala na fore ze jeho manzelka pisala

tinasc
7. dec 2011

@tinka9075 a ešte si nezistila, kam sa podel, či si otvorí svoju ordináciu, či centrum? čítala som diskusiu o odvolaní dr. Tomáša, musel byť veľmi dobrý, lebo veľa kočiek tam písalo, ako im bude chýbať 🙂

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 mnam segedin 🙂

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa nevieme nič aj ked sa všeličo šušká uvidíme čo bude no písala a pekne nám podakovala až mi slzy tiekli

tinasc
7. dec 2011

@cmelica ale mám sa dobre, dnes som bola v centre, injekcie už mám doma, ešte jeden menzes a od 22dc ideme na to 🙂 len som zistila, že mi predpísal málo Fostimonu, nevyjde mi až do punkcie, zase si budem musieť draho kupovať v centre 😉

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa ti pošlem za tanier chceš? 🙂 🙂

tinka9075
7. dec 2011

@tinasc ahoj neviem kde je ale ja verím že si niečo otvorí a potom idem za ním veru je to dobrý človek a odborník 🙂

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 🙂 🙂 🙂 🙂 jasneeeeee

dasaa
7. dec 2011

@sijust ahoj ako sa ,mas a co malicke ?

majca55
7. dec 2011

@dadax84 ahoj ja som nemala prasknuté folíky mne praskli po IUI ale neviem ako to má byť 😵 ale mne 13 dní po IUI nebolo nič vobec až potom mi začali prsia rásť akurát som bola nafuknutá moc 😵 držím ti moc moc palce to až tak o týžden budeš mať nejaké pocity 😵 😵

cmelica
7. dec 2011

@majca55 ahojky 🙂 🙂 ako sa mame??

dasaa
7. dec 2011

Neviete nasa @majca55 je este v praci ?

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa len to by som ti musela poslat expresnou službou 🙂 🙂

majca55
7. dec 2011

@dasaa dakujem som sa čudovala moja čo su to za srdiečka potešili moc 😵 😵

majca55
7. dec 2011

@lenisko1 moja prepáč že som zabudla 😉 tak moja podarilo sa 3 IUI som rada dúfam,že ma fazulka bude poslúchať 🙂 a ty sa máš ako?

dasaa
7. dec 2011

@cmelica @majca55@tinka9075 co dnes vecer budete robit

majca55
7. dec 2011

@dasaa ano moja chodím do práce ešte dva týždne potom mám dovolenku a potom pojdem na PN na chvílku 😵

dasaa
7. dec 2011

@majca55 tak to som rada.A ako sa mas nasa tehulka 😉

majca55
7. dec 2011

@mirka2010 dakujem zlatko moc si to vážim 😵 😵 hrozne by som furt spala som stále unavená 😀 mm je rád že som aspon v klude 🙂

dasaa
7. dec 2011

@majca55 na chvilku preco ?myslels som ze na celych 9 mes. 🙂

majca55
7. dec 2011

@cmelica moja dobre ale spím kde sa pohnem 😀 😀

dasaa
7. dec 2011

@cmelica no moja kde sa zase flakas hmmmmm? 😀

majca55
7. dec 2011

@dasaa podla toho ako sa budem cítit a čo povie doky ak to odporučí budem doma 😵 ak budem taká unavená stále tak zostanem už za chvílu doma 😀

cmelica
7. dec 2011

@dasaa bola som tam kde aj pani chodia sami 😀

cmelica
7. dec 2011

@majca55 sak to prespis aj Vianoce moja 🙂

dasaa
7. dec 2011

@majca55 ked este budes chodit do prace tak davaj si pozor na seba .

cmelica
7. dec 2011

@dasaa kuknem panelak,kosti a neviem...dam mm veceru a hajdy spat 🙂 ty aj strikujes??

dasaa
7. dec 2011

@cmelica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorry 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre