• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. marca 2017 
@cmelica zlatko ja tieto asi naozaj prespím :grinning: :grinning: ja som tak tri hodiny čulá a potom to už ide na mna :dizzy_face:
7. dec 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica nie nestrikujem :sweat_smile: uz je vecer a ja nemam rada strikovanie pri svetle potom ma bolia oci.
7. dec 2011 o 18:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj moja,celkom fajn...dakujem :slight_smile: vecer si davam posledny utroš...huraaaa :grinning: drobcek sa ma snad fajn...brusino rastie...dnes som kupila biele bodynko s dlhym rukavkom,taku mam radost....aj mm som kupila sveter a to body som polozila na ten svetrik...ked prisiel,tak som mu povedala,ze som som nieco kupila pre moje najvacsie lasky na svete :wink: a ty moja,ako?ziadne problemy?
7. dec 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dasaa zlatko nebojkaj dávam si pozor len nechcem ísť na PN ked sú sviatky ale ak to bude treba pojdem uvidím čo povedia v pondelok na sone :dizzy_face:
7. dec 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust no to je krasne :slight_smile: :slight_smile: aty uz si 12tt???aj ides este do Heliku??
7. dec 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no to je tiez prada :slight_smile: ale doobeda by si mohla :grinning: ale nie len ty pekne odpocivaj :slight_smile:
7. dec 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 zlatko pokial mozes len si pospi :slight_smile: len v tej praci to nieje moc prakticke,ze??
7. dec 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust to uztak skoro to zbehlo ze koncis utros.brat tak uz mas 3 mesiace zasebou :slight_smile: Mohla si dat fotecku ako ti rastie brusko trosku sa nam pochvalit.Muselo to byt krasne ked to videl tvoj mm:slight_smile:.Nadalsi tyzden 15.12 idem k svojmu tak som zvedava co mi bude robit .Dnes sa da len rano mi bolo zle a teraz uz skoro cely den je to fajn.Nie je mi zle dobre sa citim len by som spala :grinning:
7. dec 2011 o 18:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 to uz teraz pondelok ides na sono ?
7. dec 2011 o 18:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja ja viem ale idu sviatky napiecť treba a mne sa nič nechce :frowning2: a v tej práci to mám v rámci obeda :grinning:
7. dec 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ano tak mi kázali :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ved prave mohla som ale mne sa nechce vobec ine to je ked mam kamosku tak to spolu strikujeme ako 2 babky na dochodku :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2011 o 18:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ale ides do Heliku alebo len ku svojmu?
7. dec 2011 o 18:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 posledna alternativa a bez roboty je kupit si...ja tak budem praktizovat tiez s plnkovimi :slight_smile:
7. dec 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa moja do helíku Gaťová chce vidieť čo ako :dizzy_face: ale ja som aj predtým ked som bola tehu išla po týžni zas :dizzy_face:
7. dec 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja kámoška chce piecť na zákazku už som si objednala ale ja musím aj pre vonu v byte ja to mám rada asi pojdem s postelov aj do kuchyne :grinning: :grinning:
7. dec 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 sice mas pravdu lebo aj mne povedala ze mam prist az o tyzden a potom hned zmenila a povedala ze o tyzden a pol koli tomu ze sme z daleka.Tak to uvidis fazulku potom daj fotku nech sa stebou potesime :slight_smile:
7. dec 2011 o 18:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 :grinning: :grinning: :grinning: presne a preto budem piect len suche :slight_smile: :slight_smile:
7. dec 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica ja len budem robit babovku pre mamku a aj pre nas.Ved moja svokra bude robit az 3 druhy kolacov.
7. dec 2011 o 18:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa jasne že dám rada sa pochválim mojím pokladíkom :dizzy_face:
7. dec 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja ajja :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nie kto sa nam tu stratil babenky ?
7. dec 2011 o 19:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no a ty to mas vybavene...a babovecka mnam mnam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veru na ranajky s kakavkom :slight_smile:
7. dec 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chyba ty nasa @tinka9075 :slight_smile:
7. dec 2011 o 19:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no tak to som rada, držím palce :slight_smile: ja ujde snad to aj tak ostane :slight_smile:
7. dec 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica beriem to ze na ranajky ale s kakavkom nemam rada mlieko tak ja si dam cajik :grinning: .
babenky tento rok sa ulievam co sa tyka vianoc jedine co urobime tak polievocku a salat aby sme mali na druhy den aj to neviem ci nebudeme zbytocne varit.Ale aspon ten pocit ze su vianoce pri vareni bude.
7. dec 2011 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joooj zle som napisala @tinka9075 tu chyba
7. dec 2011 o 19:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no idem až 2 januára ku svojmu obvodnému ale este chodim ku inému a tam idem na buduci týžden :slight_smile: tak držim palce a pekne oddychuj zatial :slight_smile:
7. dec 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie lebo som krvacala. tak mam vela lezat.
7. dec 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 a ty ako na vianoce budete doma alebo planujete nie co ?
7. dec 2011 o 19:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok